Daihatsu 1 відгук про Daihatsu Trevis 2006 року

Daihatsu Trevis 2006

Daihatsu Trevis 2006

коробка передач, витрати палива

Авто дуже зручне у міськіх умовах. Можна паркуватись поперек, середні бардюри не перешкода відсутність звісів, коротка база не дає зачипитись днищем. Двигун і коробка дуже вдало поєднані, машина дуже динамічна. Витрата палива за містом менше 5 літрів. З Ужгорода у Київ в зимку зїв 35 літрів.
По запчастинам не так як ланосом, але не критично. Проблема хіба з кузовними деталями, поки не знадобилися.
А взагалі, ця машина просто дарує задоволення, вній хочеться їздити.
Рекомендую це справжня "супер міні" як був колись Фіат500 та Міні М2.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2 відгука про Daihatsu Trevis
  • Daihatsu Trevis 2008

Daihatsu Trevis 2008

Daihatsu Trevis 2008

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

динаміка, якість збірки, гальма, керованість, ціна

140 тис.км 4.3 л / 100 км Сім'я

Феєрично! Я чекав багато позитивів, бо мав досвід експлуатації Матіза. Маневреність, компактність, вміння де завгодно розвернутися чи парконутися - все це робить цю породу незамінною в місті. Але Тревіс - все рівно шокував! Перше, і головне, звичайно, - феєричний дизайн! Я вперше зустрів машинку, яка торкнула більше, ніж оригінальний Austin Mini! ІМХО - ця машинка по духу набагато ближча до нього, ніж гламурний переросток від баварців. Другий культурний шок - це зручність в дальніх подорожах. Чекав, що день по автобанах вб'є мою спину і позбавить працездатності на тиждень. В результаті - на ночівлю зупинився із відчуттям, що цілий день відпочивав у зручному кріслі! Пам'ятаю спробу проїхати 600 км на Матізі - провалилася після 400-х км, бо не можна було вже терпіти ломоту в спині... До того ж додався неймовірно бадьорий характер машинки. Не знаю, де воно там береться, але після 150-ти вона видається ще динамічнішою, ніж на помірних швидкостях! В місті - вискакує з місця як наляканий заєць! Рулиться - на всі три шпиці свого MOMO, при цьому підвіска - зразкова, будь який віраж - доводить водія до екстазу! Фінальна фіча, якої вже точно ніяк не очікував - місця для задніх пасажирів! Я, зріст 186, сів за собою із 10-сантиметровим запасом для власних колін!!! Це, блін, якийсь лондонський кеб! А ще у цієї тачки є багажнік!!! І на останок - вікторина: На який кут мають відкриватися двері у правильного авто? Правильну відповідь, - після а її знають власники Trevis, наведу після першого коменту...

Іван

Дивитися всі 181 відгук про Daihatsu
  • Daihatsu Cuore 2005

Daihatsu Cuore 2005

Daihatsu Cuore 2005

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

160 тис.км 4.8 л / 100 км Поїздки в місті

Агонь! Машина-куля. Зі світлофора нема рівних. Парковка не проблема. Розворот майже на місці. Багажник маленький, а коли складаєш спинки, то влізе бегемот. Мотор літровий по трасі бере 3.8л/100км, в місті 5. Масло-2.4л.Жінка їздить тільки на цій, хоча має Тііду і Меган1.6. Я теж по місту на такій, бо Меган Грандтур 1.9cdi не дуже. Поставимо на одну газ, буде в два рази дешевше ніж на електромобілі.

Віталій

Відгуки про моделі Дайхатсу