Відгук Audi S4 2014

170 тис.км 15.5 л / 100 км Поїздки в місті
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

шумоізоляція

Пару років тому залишав відгук на мою S4. Можна подивитись нижче. Зараз хотів би додати За цей час я проїхав ще близко 30-40тыс км та зробив ряд модифікацій. Коли міняв цеп грм майстри сказали, що кати краще прибрати, я їх і прибрав. Та що трапилось? заве став просто бридотним. було вирішено міняти вихоопну систему: поставили + 4 резонатора додатково та Х пайп. Стало дуже круто. Навіть не міг уявити, що ця машина може так звучати. Потім ще поставив впуск - нульовик. Він додав досить гучного компрессорного звуку. І авто вже більше схоже за враженнями на спорт Амортизатори коні - чесно кажучи, не накращий варіант на цю автівку. Можливо, гірше ніж сток. Чому не найкращий: дуже сильна розкаяка авто вперед-назад. І в парі з компрессором, який зразу видає крутний момент, авто піднімає капот, як джип при розгоні. Та опускається при торможінні Це по техніці. А так, салон авто вже старий, зовнішність вже трохи старовата, але ще цікава. Машина для власних емоцій, не для чужих. Бачу сенс, тільки якщо брати на механіці За ці гроші найкращий та дуже недооцінений вибір серед спорт седанів

Юра
вчора