Відгук Audi 80 1984

Газ/Бензин Двигун

достатній моторесурс, повний привід, підсилювач керма, витривалий

вік авто "старий спортсмен"

маю в користуванні автомобіль Ауді 80 кватро, об\'єм двигуна 2.2, механічний інжектор, 136 коней, 1984 року випуску. Яне механік і не професійний водій тому все розкажу як це бачу із досвіду користування.Автомобіль у мене близько 9 років. Зразу скажу про недоліки-вік, і життя прожив наче засуджений політв*язень на кар\'єрах, тяжко йому було. Справа в тому що автомобіль в нашому селищі вже двадцять сім років. Розповідали різне. Спілкувався з тим хто приганяв у 90-му році, хвалився що від кордону Польщі до Києва, більшість шляху їхав двісті, потім розповідав як з власником з\'їхали в кювет, перевернули, майже в болото і як після поставновки на "ноги", ауді виїхав сам без вручання буксировщиків, при цьому чоловік сказав: ох і машина, була. Коли я придбав автомобіль, він мав мягко кажучи, не зовсім товарний вигляд, пошкодження лако-фарбового пориття, де-неде на арках проступала іржа, розбита ходова частина, пошкоджені зовнішні дверні ручки, двигун масло брав. Один мій родич, придбавши славуту з салону в 2000 з мене сміявся що я придбав хлам, однако його славута на даний момент не має ані порогів, ані крил, і кожен місяць на СТО, а мій ауді так і має не зовсім товарний вигляд, хоча я не варив, не шпаклював і не красив, лише зробив ходову. тому висновок, автопром вітчизняний 2010-х не йде ні в яке порівняння з автопромом Німетчини 80-х. Керував автомобілями Нісан альмера, опель астра, ну ланоси ще, майже нові автомобілі, крутих не було, але ці не йдуть ні яке поріняння з повноприводною ауді. Що доброго можу сказати: швидкісний танк: важка, потужна, при цьому легка в керуванні, добре тримає дорогу з твердим покриттям і в піску не сідає. Незважаючи на об*єм двигуна, вагу, привід, загалом вік автомобіля, має розхід палива близько десяти літрів, що бензину, що газу. Чому так не знаю. Недоліки: як я зазначав вік. Із запчастинами проблем нема, які хочеш в залежності від розміру гаманця: Німетчина, Польша, Іспанія і звісно ж Чіна. Нема кондиціонера, подушок безпеки та інших опцій комфорту сучасності. Проблеми із місцевими станціями технічного обслуговування, слюсарі не хочуть братися, обгрунтовуючи тим що її тільки зачепи. Заголом хоча я свій автомобіль молодим не бачив, маю до нього ностальгічні відчуття і хотілося б прохати на такому новому. Позитиву більше ніж негативу. Дякую за увагу.

олег
12 травня 2017