Відгук Skoda Kodiaq 2022

Перший власник 6 тис.км 8.3 л / 100 км
Позашляховик / Кросовер Кузов
Дизель Двигун

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція

динаміка

Купував в салоні шкода кодіак L&K 2022 року під індивідуальне замовлення. Максимальна комплектація, окрім панорами і фаркопа. Автомобіль в загальному сподобався, але є мінуси які дратують. Перше що відчувається це жорсткість підвіски, як на мене при таких габаритах і вазі, авто повинно бути м’яким, але нажально як на мене дуже жорстка. Друге брав максимальну потужність 200 л.с., цього двигуна як на мене мало, для жінок згодиться, а для чоловіків, які не полюбляють дрімати в дорозі буде маловато. Третє не завжди спрацьовує безключовий доступ відкритя авто, підходиш пробуєш відкривати двері а воно не спрацьовує, інколи достатньо порухати ключами в кармані, а інколи потрібно нажимати кнопку на ключеві. Четверте на 5000 км доливав 0,5 л мастила, бо датчик показав мінімальний рівень. П’яте в дверних картах місце для речей зроблене з войлоку, це взагалі позор, щось положити брудне, жуйку, цукерку чи шоколад, то будете хімчистку робити, бо витерти як пластик не вдасться.

Максим
25 березня 2023

Підпишіться на розсилку відгуків про Skoda Kodiaq

Коментарі (1)
avatar
Александр | 29 лютого 2024 р., 18:26
Вітаю. Якщо можна як працює коробка. Ривки є при перемиканні?

Відгуки про моделі Шкода

Відгуки про Шкода Кодьяк по рокам