Jeep 8 відгуків про Jeep Compass 2016 року

4.9
    4.9

дорожній просвіт, коробка передач, керованість, ціна, витрати палива

об`єм багажника

Дивитися всі вживані Jeep Compass 2016

Jeep Compass 2016

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, об`єм багажника, шумоізоляція

Чудовий середньорозмірний кросовер, ідеальний, як на мене, варіант для міста за свої гроші. Виглядає дорожче ніж коштує. Маневровість на трасі залишає бажати кращого. Вартість ТО приблизно 100$. Проблем під час експлуатації не виникало. Єдиний явний мінус це малий об\'єм бензобаку.

Jeep Compass 2016

дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник Сім'я

Машину порадили під мій зріст 190 см. Не жалію. Після седана відчуваєш себе комфортно і впевнено Як в салоні, так і на дорозі.Авто купував на аукціоні США з невеликими пошкодженнями. Запчастини більш ніж доступні. Кузов метал! а не подоба металу. Достатньо лаку тому можна полірувати й не хвилюватись. Безпека на рівні.
На 2-х л двигуні не має повного приводу, тому
продав і взяв собі свіжішу 2016 2,4 4х4

Jeep Compass 2016

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дизайн кузова, об`єм багажника

Перший власник 100 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Чудовий автомобіль, швидкість, комфорт, м\'якість, проходімость все на найвищому рівні

Jeep Compass 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Экономичный кроссовер. Хороший двигатель, неплохо работает АКПП. Маленький багажник.

об`єм багажника

Перший власник 100 тис.км 10 л / 100 км Сім'я

Очень хороший семейный автомобиль
Рекомендую всем, цена и качество на уровне

Jeep Compass 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, вартість обслуговування

Экономичная, хорошо управляемая, но есть недостаток очень
маленький багажник

Jeep Compass 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, простір салону, шумоізоляція

100 тис.км 8 л / 100 км

Враження хороші і позитивні. Незважаючи на передній привід доволі хороша прохідність по бездоріжжю. По місту взагалі супер. Здивувала помірна витрати палива до 8 л/100 км причому бензину 92 і тільки такий! Приємною фішкою було дистанційний запуск двигуна з вікна квартири, особливо в холодні дні року.

З мінусів - місця позаду не багато, комфортно лише для двох.

Jeep Compass 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість збірки

Перший власник 30 тис.км 12 л / 100 км

Я могу сказать что этот недорогой внедорожник, как для рынка США, идеально подходит для наших конченных дорог. Подвеска ведет себя очень хорошо. В комплектации High Altitude с кожаным салоном очень комфортно сидеть, присутствует люк, камера заднего вида. Все что надо для комфортной езды.

Существует мнение, что не нужно покупать американцев, по скольку запчасти не найдешь. Это неправда вовсе (по этой машине не исключение). Начиная от колодок, масла и фильтров заканчивая радиаторами и т.д. - все подходит от додж, начиная с 2007 года. Свои модельные ряды американцы не особо любят "напичкивать" новыми фичами. 10 лет они делают одну и туже ходовую, одни и теже радиаторы. Так что товаров-заменителей на том же экзисте огромная куча и в наличии.

Так же большим бонусом этой машины для нашего рынка является ее двигатель 2.4 с распределенным впрыском топлива, в отличии от большинства других моделей американского рынка с непосредственным впрыском. Возможность установить ГБО-оборудование и ездить еще выгоднее чем на бензине, спасибо дяде пете что у нас теперь меньше места в багажниках.
Как для свежей недорогой машинки она хорошо принимает параметры цена\качество.

В общем машинка понравилась. Плюсик.

Відгуки про моделі Джип

Відгуки про Джип Компасс по рокам