Dacia 2 відгука про Dacia Logan MCV 2011 року

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Dacia Logan MCV 2011

Dacia Logan MCV 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

162 тис.км 6.2 л / 100 км Сім'я

Всім привіт. Хочу поділитися відгуком автомобіля Dacia Logan MCV універсал. До того їздив на багатьох машинах, але свій вибір зупинив саме на Логані. Чому саме він: - Двигун 1,6 бензин, 8 клапанів. Простий, надійний, економічний, дешевий в ремонті, обслуговуванні і розмитненні. Газ не ставив. Не варто. На такому розході нічого не зекономиш. Коли окупиться газова установка, то головка блоку циліндрів піде в ремонт. Газ вигідний коли розхід на 100 км, більше 10л бензину. Дизельний двигун К9К, теж гарно себе зарекомендував, але чутливий до якості пального і дорожчий як в ремонті так і обслуговуванні. - Ціна. За такі гроші нічого кращого не буде. - Великий обємний салон, в якого влазить абсолютно все що у вас є і що у вас буде. Паспортна вантажопідємнсть 480 кг, що є багато для унівесала. Від задніх дверей до передніх сидінь 2м, найбільше що я ним возив, то холодильники від пива, що в супермаркетах стоять. Рейлінги потужні 120 кг витримують. - Вартість обслуговування і ремонту взагалі копійчана. Запчасини дуже легко знайти в кожному магазині є. Фактично Дастер, Сандеро, і Логан як Рено так і Дачія на 90% взаємозамінні. Масло, масляний фільтр, повітряний і фільтр салону, коштує 1400 грн. Заміна ременів і роликів запчастини і робота коштує 6000 грн. - Розхід палива середній від 6,0 до 6,5 л/100 км. Це є нормально, як для 7 місної машини. - Дуже гарні фари. Просто перфектна оптика. Назвичайних лампочках Н4 видимість дуже хороша. - Високий кліренс 18 см. Дозволяє заїжджати всюди. - Між заднім і переднім колесом відстань 2,95 м. що дає машині шикарну стійкість і плавнсть ходу. Прекрасно тримається дороги як літом так і зимою. Машину важко запаркувати чи розвернути, там де мало місця, так як є дуже довга. Для мене це не є проблемою, а от для жінки це буде важко.

Dacia Logan MCV 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, шумоізоляція

Универсал 1.6 , 16 клапанная. Пробег 210 тыс. Поражает надежность автомобиля, причём во всех отношениях - может что-то гудеть, но машина всегда едет! Про перегоревшие лампочки писать не буду. Обязательная замена ремня ГРМ каждые 60 тыс.! Очень удивлён , что двигатель совсем не берет масло!!! Был случай, когда на СТО залили 5 литров (система 4.8 л) масла - на щупе это на пару мм больше максимума. Ну думаю згорит лишнее. Проехал 7 тысяч - не сгорело ..., к лету попросил что-бы лишнее откачали грамм 300. Очень дешевые З/Ч! При диагностике ходовой рекомендовали заменить обе шаровые опоры и один сайленблок (не помню какой). Я даже не заморачивался - купил 2 рычага в сборе (оригинал по 1000 грн.). Это выгодней и лучше, чем их перепресовывать.. На 130 тыс. загудел выжимной подшипник (гидравлика 1000 грн. только оригинал) , гудел ещё тысяч 10. На 140 вскрыли ... - сцепление (диск) было хорошим , но рекомендовали заменить, раз полезли уже (ну и сальник коленвала был отличный, но заменил). Диск+корзина в оригинале стоит 2500 грн , можно Валео (отличается от оригинала только упаковкой) - 2150 грн. Стойки , амортизаторы, опоры стоят ещё родные - СТОшники говорят, что пока не текут , то и не нужно заморачиваться (дорогу держат и не стучат) Менял сайленблоки задней балки - гривен по 400 (оригинал) На каком-то этапе , стала плохо дуть печка - тут я узнал о существовании фильтра салона. Поменяли и все ОК! Можно писать до бесконечности .... Скажу , что это реальная МАШИНА!!! Не очень комфортная, однако очень надежная!!! При надлежащем обслуживании этот автомобиль переживет всех и равных (по надежности) ему уже не будет! + оцинкованный кузов , но если планируете для себя и надолго ..., то рекомендую антикор скрытых полостей (особенно задних дверей) и арок - ещё и дети будут ездить. Как-то так Всем здоровья и хороших дорог!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 30 відгуків про Dacia Logan MCV
  • Dacia Logan MCV 2007

Dacia Logan MCV 2007

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Мій перший автомобіль. Користуючись ним, можу сказати автомобіль дійсно на всі випадки життя. Надійність на вищому рівні. Знаю, що кажу бо багато катаю по бруківці та сільській місцевості. Машина проста, все можна полагодити самому, коробку і двигун до уваги не беремо. Авто брав по низу ринку. Бо ланоса, калину, чи опеля 90х років не хотів. Серед плюсів, високий кліренс, 1,4 мотор для універсала слабуватий, але свої функції виконує на ура, немає проблем із запчастинами, є дешеві аналоги, оригінали , і навіть краще оригіналу. В салоні достатньо місця. найбільший мінус в моєму екземплярі є низ дверей. Попри оцинковку кузова двері страждають. Витрати палива цікаве питання, моя машина була без каталізатора, траса 6 літрів місто більше 8 взимку 10. У своєму класі це найкращий автомобіль в плані надійності та універсальності, так відсутня шумоізоляція, сидіння не зовсім зручні, але за бажанням це все можна зробити. Дуже дивно коли друзі розказують, про ті чи інші проблеми зі своїми авто, а логан просто везе тебе з пункту А в пункт Б.

Михайло

Дивитися всі 329 відгуків про Dacia
Dacia Sandero StepWay 2015

Dacia Sandero StepWay 2015

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, гальма

280 тис.км 4.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Продав, то ж можу додати своїх 5 коп. Пригнана з Данії з 1,5тд двигуном машинка, очікувано, зі "скрученим" пробігом за 4 роки екслуатації не підводила. Ллєш добре мастило і ДП, слікуєш по регламенту за ремнями - і вона тобі віддячить. Крім "ризинок" і ремнів за 4 роки що робив? Поставив захист двигуна сталевий замість пластику, вирізав сажевий, замінив підрамник, задні пружини, шарові опори, реставрував проміжний вал рульової рейки, поставив ксенон. Але ж це більше 100к пробігу на рідних дорогах... З недоліків - шумоізоляція, лако-фарбове покриття, рідне світло - нікудишнє. Пишу в знак подяки всім тим, хто залишає тут свої відгуки. Може, й мій комусь допоможе.

Віталій

Відгуки про моделі Дачія