1 600+ відгуків про автомобілі

Smart Fortwo 2011

Smart Fortwo 2011

динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, керованість

дорожній просвіт, шумоізоляція

Прекрасный автомобиль. Наверное мне повезло. Не смотря на то, что у меня базовая комплектация - даже стеклоподъемников нет. Автомобиль очень юркий, маневренный, езжу на работу и по городу, за город крайне редко. Скорость набирает очень быстро. В потоке шустрый, всегда есть где припарковать - хоть вдоль, хоть поперек. Заправляюсь раз в месяц всего. В багажник влазит 2 мешка карошки... так что машинка на все случаи жизни. И самых больших и капитальных вложений было - замена сцепления и тормозной системы, всё.
Машинка жесткая, такая себе табуреточка. На бровку залазить нужно аккуратно. Руль без гидроусилителя, потому не совсем удобно. В целом - твердая 4 за эти деньги и потребности!

• Погано
    2.4
Smart Fortwo 2009

Smart Fortwo 2009

якість збірки, витрати палива, гальма, керованість

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, шумоізоляція

Для вас Смарт Форту має бути першим авто, щоб залишити добрі емоції. Авто просте та дуже. Добре, що не ржавіє, бо ! двері зовні обшиті пластиком! Тобто навіть камінець може їх розбити.
Малий розмір добре, але двері широкі і для паркування потрібне місце, як для авто більшого розміру.
Роки випуску до 2009 не мають ключів від двері, можна проникати тільки через зад! Це на випадок, якщо з акумулятором проблеми.
Акумулятор сховані за пластиковою ! заслінкою перед ногами пасажира! Пластик такий, яким запаковані нові ТВ, техніка, тощо. Зломати її легко.
Високо посажено кермо, тобто для високих людей. Для малих треба подушки! Та як високому власнику попасти в салон, якщо потрібно влізати через зад, коли виникає проблема з акумулятором!? Треба звати на допомогу малих!
Відкрити капот зовсім легко, це може зробити любий гуляка, бо відкриття не реагує на сигналізацію, немає ручки капоту в салоні: любий підійшов, відкрив, забрав оті емкості з тормозною, водоомиаачем та інші, або просто наробив шкоду. Всі рідини під капотом.
Едине гарно - це витрати палива, та зараз вже є багато конкурентоспроможних.
Я таке авто не хочу.

Hyundai Coupe 2008

Hyundai Coupe 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, витрати палива, шумоізоляція

Чудове авто за свою ціну! Має великий багажник, де влізе багато габаритних речей. комфортні сидіння, дуже приємний салонa - як на авто 2008р. Непогана динаміка. Дуже дешева в обслуговуванні.

Погана шумка авто з заводу, якщо проклеїти повністю то буде добре. Не вистачає коробки та двигуна на трасі, повільно набирає після 80 але по місту потужності дуже навіть достатньо.

Subaru BRZ 2013

Subaru BRZ 2013

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція

Швидкий тазік для подорожі по місту.
Дуже низький кліренс - тому зїзди із асфальту - смерть.
Повноцінних місця - 2, ззаді можуть сидіти тільки діти.

Якщо раскласти спинку - то можна напхати багато речей.
Багажник невелийкий але й немаленький.
Обслуговувати кожні 5к - або смерть.
Динаміка та керування - це найкраще що тут є.

Шумоізоляція - це не те за що можна обирати це авто.
Єкономія палива - 11 літрів у місті якщо до 7000 обертів крутити, та біля 6-7 якщо за містом.

Dodge Challenger 2019

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

Ця мащина, це просто те на чому повинен поїздити кожен чоловік хочаб раз у свому житті. Дуже потужна, любе випереджиння чи обгін тобі по плечу, там де інші очікують, ти робиш, і це все на звичайному режимі... на Спорті, таке відчуття наче перед машини реально припіднімається. В місті теж купа переваг: наприклад коли треба швиденько кудись перебудуватись, то ось ти уже тут. Про звучання мотору, то окрема пісня, тут не потрібен кастом вихлоп, чи стейджування, воно гарчить так, що ніхто не залишиться байдужим до цього. Нарахунок мінусів це особисто для мене занизький кліренс, але що ж я хотів беручи спортивне авто. Проте навіть на ньому можливо проїхати роздовбані колійні дороги при певному досвіді, шкребучи защиткою + губою. Нарахунок витрати пального, ну а на що ви розраховуєте беручи подібне авто з таким об'ємом двигуна.

Alfa Romeo GT 2006

Alfa Romeo GT 2006

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, витрати палива

165 тис.км 6.1 л / 100 км Поїздки в місті

Спортивне та динамічне авто
з якого не хочеться виходити.
Найкраща комплектація Collectione ambiente blue .
Alfa romeo GT для душі . Такої якісної шкіри та її кремового кольору ви не знайдете ніде . Якість збірки до кожної деталі .
5 повноцінних місць . 245 резина 18 дюймів . 2 літровий двигун працює тихо. Для любителей музики в базовій комплектації сабвуфер від музики bose. Бак на 72 л дозволяє проїхати 750 км . Траса 6,5 л місто 10,5 л .
За користування змінив 2 рази мастило, фільтри, колодки, та передню підвіску.
Круїз, парктроніки, клімат. Все що потрібно людині присутнє.
Довжина кузова 4,5 м . Можна паркуватись . Кліренс 15 см. Авто щось середнє між BMW 3 coupe та Audi a5 . Збирає погляди як в місті так і по шоссе.

Honda Accord 2008

Honda Accord 2008

По надійності цьому авто мабуть не має рівних. Пробіг за добу до 1000 км для цієї красуні майже нічого, надійна, красива, зручна, керована. Тільки позитивні емоції та плюси. Володіємо 4 роки за цей час накатали ми 250 тис,також за цей час лише розхідники, гур, радіатор, цеп грм і тормозні колодки і диски, купили її з пробігом 180 тис, ми другі власники. Дизайн у неї дуже гарний, на трасі дуже стійка, який би вітер не був їй все одно. Розхід бензин 10 змішаний, газ 12. Надійна підвіска. Рекомендую даний автомобіль для тих хто любить швидкість та комфорт.

Porsche Cayman 2008

Porsche Cayman 2008

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Божественный автомобиль. Лучший по управляемости из всех на которых ездил, а это больше 100 моделей автомобилей.

Двигатель 2.7 очень юркий, но можно еще больше лошадей. 3,4 оптимально.

Звук двигателя неповторимый на разгоне.

Очень комфортный салон. Тормоза - лучшие.

У этой машины нет недостатков. 100% кайфа.

Mercedes-Benz E 320 1994

Mercedes-Benz E 320 1994

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування

13 л / 100 км Поїздки в місті

Авто для асвальту, на трасі дуже динамічне швидко рушає з місця, легке в управлінні, надто різких рухів кермом не слід робити, розвертається на місці, по сухій грунтовій дорозі їде добре, по болоті, мокрій траві, на схилах, по снігові можуть бути пробуксовки,тому ти краще не заїжджати на погану дорогу в несприятливу погоду, в обслуговуванні не надто дорога але якщо потрапите в аварію пошуки деталей стануть цілим квестом так як модель ексклюзивна і не так то просто знайти кузовні деталі, ржавіє під арками, місця ззаду маловато не зручно сідати, це машина не сімейна.

Infiniti Q60 2016

Infiniti Q60 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість

Езжу на ку60 месяц. Рассматривал ку50, но как-то случайно наткнулся на ку60 и влюбился. Любовь с первого взгляда. Это именно то, что хотелось. Элегантность в сочетании со спортом. Бодрая, красивая, выделяющаяся из толпы. Морда - зверь, оптика просто… Про использование. Пока на дальние никуда не выезжал, но катался по обольсти. 160-180 едет уверенно, корабль просто. Руль не гуляет, не кидает. Единственное, шум от колес. Но я думаю дело в резине. За машиной хочется ухаживать как за девочкой в школе. По городу: тормоза, передачи - все гуд. Из минусов - на двух литровых гидроусилитель, не электро, электро на 3.0.
Машина для тех, кому не жалко тратить на бенз, а получать удовольствие от вождения.
Багажник, понятно, для человека городского. Спортивная сумка влезет. Клиренс тоже не для бездорожья.
Описывать можно еще много чего. Думаю, этого достаточно

MINI Cooper 2003

MINI Cooper 2003

об`єм багажника, шумоізоляція

Мені машина зайшла. Для міста дуже прикольна, дороги тримається просто шикарно. Набір щеплення 3650грн люк. Як на мене по запчастинах дешевше середнього. Росхід палива як для 16ти клапаного двигуна 100-110 траса 5.5літра це не багато. Заміряв розгін до 100 сам в машині 8.4сек це досить швидко . Жосткувата але мовчки без скрипів в салоні. БМВ є БМВ…

Subaru BRZ 2015

Subaru BRZ 2015

дизайн кузова, коробка передач, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція

100 тис.км 12 л / 100 км

Розмірковуючи про придбання BRZ/GT86/FR-S, необхідно перш за все розставити для себе пункти, з якими будете готові змиритись при користуванні, адже автомобіль по своїй натурі безкомпромісний: хочете послухати якісну музику? Зась! Від якості музичної системи разом із відсутністю шумоізоляції сам Бетховен ладен би був оглухнути вдруге. Хочете з друзями у кількості >1 шт. кудись поїхати? Нагадайте їм ціни на маршрутки та назви зупинок, адже фактично авто має 2 повноцінних передніх крісла та задній ряд, прости господи, сидінь для йогів-збоченців. Хочете поїхати на вот еті своі гонкі/рулони? Чудово, приїжджайте завчасно та займайте місце глядача, адже по прямій паспортні 7.6 сек до 100км/год. змусять умовних власників Октавій 1.4Т з DSG обійняти вас та пустити скупу сльозу.
- Якщо усе вищесказане вам критично важливе, то 5-дверний Golf GTI буде справді чудовим вибором. У цьому плані, як на мене, він кращий.
- Цільовій авдиторії "свідків 86" загалом просто начхати на недоліки цього авто, тому позначу їх умовно. BRZ/GT86/FR-S - це, перш за все, непередаване відчуття володіння спорткаром за адекватні для цього класу авто гроші: спортивна sic! комфортна посадка, агресивний дизайн, жорстка підвіска, спортивна ергономіка з усім необхідним, досить приваблива консоль - рестайл, звичайно, краще - та, найголовніше, кермування. Це справжній карт на дорозі, межі її можливостей відчути неймовірно складно, адже машина однаково якісно заходить у поворот, образно кажучи, на будь-якій швидкості. Оглядовість нормальна, якщо треба - виходжу та "на око" міряю відстань для паркування, мені не критично та вопше в кайф.
- Якщо ви не живете "поїздками на шашлички", не маєте потреби стояти у заторах в центрі міста, а дорожнє покриття дозволяє їхати як людина, а не займатись щоразу слаломом з об'їздом перешкод, то є сенс розглянути машинку. ТО раз в 5000км, ціна питання - мінімум $200. Помірковано це чи багато... Вже вирішувати вам.
ПС: Авто успішно допомагало ловити диверсантів. Оперувати АК-47 після певної звички можна не виходячи з машини, але нікому про це не кажіть, хєх.
ППС: BRZ/GT86/FR-S на "автоматі" - оксюморон, але це суб'єктивна думка.
Останнє: за машину ще дуже багато можна сказати, але найкраще - це проїхатись на ній та вирішити усе для себе на практиці.

Opel Astra GTC 2008

Opel Astra GTC 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Опель астра н Gtc 1.4 бензин. 2008 року. Машинка супер. Салон в ходу тихий, без сторонніх звуків. Заміна масла кожні 7 тисяч км. Розхід бензину місто 8, траса 5. Машинкою задоволений. Молодіжний, пацанячий авто. В обслуговуванні не дорогий. Зимою теплий, салон нагрівається швидко. Комфортний у використанні. Зручний для дальніх поїздок, завдяки круїз контролю втоми не відчуваєш.

Infiniti G37 2008

Infiniti G37 2008

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

коробка передач, об`єм багажника, витрати палива

Интересный автомобиль, но достаточно противоречивый.
Думаю, что многие могут не понять идею этого автомобиля, потому объяснюсь:
- мотор мощный и надёжный. На ранних моторах есть всем-известная проблема с рвущимися прокладками, которая со временем была устранена заводом, решается заменой.
- АКПП слабая и быстро высыпается, при чем любая. Надёжная 5-ступка - это блогерско-продаванский миф.
- дизайн пока что актуален и устаревает медленнее, т.к. машин мало на наших просторах.
- Запчасти доступные, так что в обслуживании этот авто обходится дешевле конкурентов. Мало что ломается и создаёт проблемы, модель удачная.
- Найти живой вариант с каждым годом всё сложнее, естественно.
- Зимой ездить на заднем приводе реально. Машина вообще очень предсказуема, да и электроника сильно помогает.
- Тормоза предсказуемые и их достаточно.
- Шумоизоляция средняя, нечего сказать.
- Все пугают клиренсом, его хватает! Где проедет любой другой городской авто, G37 тоже проезжает. Не лезь в колею, едь накатом, резко не ускоряйся и не тормози, продумывай заранее маршрут и тягу и она проедет туда же, куда и кроссовер. Да, это не wrangler 3.6, но и боль-во машин тоже ничего не могут на бездорожье, так что клиренс - не проблема.
- задний ряд для невысоких людей. Возил девочек и невысокого друга на длинные расстояния - никто не жаловался. Там, собственно удобно, но крыша низкая из-за покатого стекла.
- учитывая популярность в США, есть просто море тюнинга, при чем любого! Турбо-киты, впуски, выхлопы, стайлинг и т.д.

Из явных минусов:
- расход! Нынче цена на этот автомобиль смешная и вроде доступный вариант, но вот содержать её - другие цифры. Реальный расход = 20+ литров. Сказки про 16 литров пусть рассказывают перекупы. На трассе в режиме гонки реальный расход - 15л. Если тошнить на круизе 110-120, то будет 11-12 л расход. Если ехать 90 по трассе, то да, расход упадёт меньше 10л/100км, но зачем тогда такая машина нужна? Экономить на бензине нужно на мотороллере.
- Багажник невысокий, поэтому многое не вмещается именно из-за ограничения по высоте. Вообще объёма хватает для большинства нужд, но вот высоты не хватает.
- Мультимедиа система из 19го века.
- Качество кожи в салоне посредственное, это не nappa. Салон в общем-то немного бедноват и скучен как для премиума. Места для водителя и пассажира с избытком. Сзади удобно возить детей или невысоких девочек.

В целом автомобиль хороший, не выёживается, работает хорошо. Надёжное исполнение и хорошие запчасти. Нужно понимать следующее: это не спорткар, не престижный и не семейный автомобиль. Это качественный в меру быстрый и надёжный купе для человека, который не ищет универсальности, а готов мириться с недостатками этой модели. Если нравится - то советую!

Opel Calibra 1993

Opel Calibra 1993

Сім'я

Привіт всім !
Даний автомобіль був куплений майже спонтанно, Мені давно подобалися Калібри можна сказати з дитинства, але фінансово я не був готовий до покупки, але тут трапилася нагода добре продати 08, і за два дні пошуків в інеті я знайшов її в Києві. Відразу після того, як віддав 08 в цей же день купив квиток на нічний Київський поїзд і домовився з продавцем зустрінеться на вокзалі, 9 годин я їхав у поїзді, але коли я вийшов з вокзалу і побачив її я відразу зрозумів що їхав не дарма вона буде моєю!Можна сказати це кохання з першого погляду, обійшов її двічі я сказав поїхали на МРЕО. Два дні мук на МРЕО тому, що машина стояла на обліку в іншій області, а то МРЕО виявляється переїхало і довго не могли підтвердити що все ок, ну все-таки знайшли то МРЕО і я з радістю поїхав на ній додому в Дніпро :
Скажу відразу я не письменник і розписувати 40 рядків як я щось прикрутив не буду! Тут на вас чекає багато технічних Б.Ж. Багато тюнінгу та фотосесії з дівчатами

І так помчала

Volkswagen Passat CC 2011

Volkswagen Passat CC 2011

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Хочу лишити відгук про свій Pasat CC 2011року 2.0 TSI. Пригнаний з США на пробігу 118тис, в мене він появився на пробігу 170тис тому, що я другий власник. Авто варте уваги, але тільки якщо коробка DQ250 і це америкос тому що не тільки я скажу що в них там є різниця по мотору. В цілому я задоволений, машинка їде до 100км за 7сек, на 1 стані 6сек! Запчастини як кому по карману, при мені на пробігу 175тис заміна помпи 4200грн, форсунки 4 шт 8000грн, ходовка як у всіх авто не дорого, колодки передні брембо 1200 задні 900. Автівка не роздіне до трусів, розхід реальний по городу якщо навалювати з кондиціонером, то 15л, спокійна їзда 11-12, траса 120км год 7л якщо спішите 10! Ставлю 5 за авто, можливо тому що перед цим їздив на мерсі в200. І наостанок лийте тільки 95+ і вище якщо хочете, щоб їздила.

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

216 тис.км 7 л / 100 км Подорожі

Купил в феврале, гнал машину на летней резине, аяяя, но другой не было. Дорога была супер-снег, заносы. Но, машинка дорогу держит как вкопаная. Никогда до этого не было Вольво, и был приятно удивлён. Все на высоте-двигатель, кпп, ходовая, салон и даже функциональность доски приборов. Машина бомба. Единственное что не радует, это багажник. Могли бы сделать его посерьёзней, что ли. В более поздних моделях этот недостаток устранен. Обивка сидений тоже не радует, хотя что можно требовать от авто 14 лет от роду.

Mazda RX-8 2004

Mazda RX-8 2004

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, гальма, керованість

дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція

150 тис.км Поїздки в місті

Очень дорогой в обслуживание проблемны мотор ремонт которого стоит от 3тыс.дол продать так ето вообще проблема мало фанатов роторов

Volkswagen CC 2012

Volkswagen CC 2012

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, простір салону

135 тис.км 9 л / 100 км

Автомобиль, который вызывает только положительные эмоции,низкая посадка заставляет всегда себя держать в спортивной форме. Он приковывает к себе взгляд! Хорош в динамике. Скорость не ощущается.

витрати палива, вартість обслуговування

45 тис.км 16 л / 100 км Подорожі

Три года назад купил легенду Ford Mustang ‘18 модельного года, рестайл, и влюбился в американцев - они совершенно отличаются от европейцев и японцев. Один нюанс - даже с хорошей зимней резиной, на заднем приводе с резвым мотором, зимой ездить приходилось крайне аккуратно. Поэтому, выбор мой упал на еще одного представителя конюшни muscle car Dodge Challenger GT с полным приводом. Абсолютно другой автомобиль, чем Mustang. Огромный, с дерзким, хищным дизайном кузов, большой салон, торпеда в глубину нереальных размеров, удобные ковши сидений, интересная приборка, задний ряд полностью функционален даже для двух взрослых. 3.6л в динамике уступает турбированным 2.3л на Мустанге, но!.. тянет атмосферник с самых низов без «турбоям». Комфортная подвеска, высокая посадка, впечатлительный клиренс на 21’ катках! По ощущениям - машина больше крузер, валить комфортно на дальние расстояния! Полный привод в зиме не успел еще оценить. Но «вау» эффект - однозначно оценил!