ЛуАЗ 1 відгук про ЛуАЗ 1302

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Дивитися всі вживані ЛуАЗ 1302
ЛуАЗ 1302 1992

ЛуАЗ 1302 1992

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

10 л / 100 км Сім'я

Автомобиль не для езды по асфальту, очень хорош по бездорожью, лезет везде, простой в ремонте, надежный. Хоть двигатель 40 л. с., но его вполне хватает для нормальной езды. Автомобиль использовался на даче, поездки в лес за грибами.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 28 відгуків про ЛуАЗ
  • ЛуАЗ 969М 1991

2.8
ЛуАЗ 969М 1991

ЛуАЗ 969М 1991

дорожній просвіт, вартість обслуговування

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція

Простий і практичний автомобіль, який можна ремонтувати в гаражі. Відслужив мені вірою і правдою 16 років. Я був його другим власником. Універсальна машина, можна возити все і пасажирів і вантажі. Проходимість бездоганна проїзджав всюди ,де можна і де не можна. З недоліків: великий розхід палива на такий об\'єм двигуна, повна відсутність якогось комфорту, повна відсутність звукоізоляції, який звук ззовні, такий і в кабіні. Автомобілем був завжди задоволений. Шкода, що його зняли з виробництва.

Володимир

Відгуки про моделі ЗАЗ ЛуАЗ

Відгуки про ЗАЗ ЛуАЗ 1302 по рокам

Хочете придбати ЗАЗ ЛуАЗ 1302 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про ЛуАЗ 1302 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про ЗАЗ ЛуАЗ 1302 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.