Ford 4 відгука про Ford S-Max від перших власників

простір салону, керованість, динаміка, якість збірки, витрати палива

якість матеріалів

Дивитися всі вживані Ford S-Max
Ford S-Max 2008

Ford S-Max 2008

вартість обслуговування

Перший власник 180 тис.км 5 л / 100 км Сім'я

Экономичный, вместительный, безопасный семейный автомобиль . Первый владелец попался с салона вложение некритических моменты полез лак на капоте, трещина на переднем бампере, машина полностью комплектная

Ford S-Max 2013

Ford S-Max 2013

динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість

Перший власник 150 тис.км 6.3 л / 100 км Подорожі

Машину купував в салоні 2014 року, модель 13-го. По факту одна із самих вдалих моделей Форда в ті часи. Розділю відгук на 4 частини. Вибір, плюси, мінуси, ремонти і висновок.
1. Вибирав не по типу, а по бюджету між Кіа Спортейдж, Рено Дастер і ще приглянувся Форд Мондео. Кіа, дуже тісна здалася, та й у диллера чомусь мутиво якесь було, якийсь АвтоТак впарювали. Рено Дастер ну дуже дерев\'яним був всередмні. Форд Мондео все було супер, от тільки коли прийшлось купувати вже не було 13-го року з мотором 2.0 дизель, залишився тільки 1.7. Почухавшись, помітив S-max вкутику, сів, все сподобалося, просторний і мотор як мені потрібно, а в решті той же Мондео. Отже, я з салону поїхав на цьому чуді, хоча планував іншу взяти, проте ніразу за 6 років експлуатації непожалів.
2. Плюси машини:
- величезна
- тяговитий мотор 140 коней
- подорожувати по 2-3 тис.км комфортно
- для сім\'ї просто супер
- розхід 5.5траса/7 місто/6.3 середнє
- плюсів ще багато в порівнянні з іншими, але я думаю вони всі і всі відомі.
3. Думаю більше всіх цікавлять мінуси:
- фарба не дуже..., багато подряпин
- лобове таке, що я його 2 рази міняв, але це можливо після ремонтів доріг так каміння літає.
- рульова рейка "кажуть у всіх фордів таке" ремонт на 145 тис.км, ціна питання 8 тис.грн, причому це за 6 років самий дорогий ремонт в ній
- резинки, типу уплотнителі примерзають до дверок, в мене при -30 повідривав, відриваються і при закриванні дверей дряпають кузов.
- магнітофон закодувався пісоя заміни акумулятора, коду ніде не було і офіційники хотіли 400 грн за розшивку, а за 2400 я купив китаєць з gps на андроїді 8 дюймів, треба було після салону зразу таке зробити....
- немає запаски
4. Ремонти приблизно були в такому порядку, на 50 тисяч колодки, на 80 тисяч правий ричаг, на 110 тисяч ходова, сайлентблоки там і ричаги, скажем так "велике СТО", хотів масло замінити в коробці, сказали що воно розраховано на весь термін, на 135 тис колодки і знову сайлентблоки, на 140 міняв лобове і вирішив кондиціонер обслужити, після обслужки він пропрацював 3 дні, краще б не чіпали, ще до СТО недоїхав, бо зима у нас..., особливо не спішу.
Висновок: Машина мені просто дуже імпонує, ніразу не підвела, безвідказна. Друзі які брали супер надійні VW і Skoda, вже повкидували набагато більше в свої авто, а той з VW Golf 6 DSG7 вже й на коробку попав на 160 тисяч. Одним словом я дуже задоволений цією машиною, наступна моя теж Форд, правда Експлорер, американець, трохи вдарений і пробігу вже під 40 тис, але надіюсь він не буде більше ламатися чим мій S-Max, тоді я буду просто щасливий.
P.S: Суб\'єктивно моя думка, мав я PEUGEOT, CITROEN, OPEL, FORD, VW отакі машини за своє життя, то як не дивно, проте по рейтингу якості і надійності в мене на першому місці Форд, далі Опель, а потім вже VW, Пежо і Сітроєн, правда Опель тримався доки тримався, а потім просто посипалося все, надіюсь з Фордом такого не буде, тим паче що я його продаю вже.

Ford S-Max 2012

Ford S-Max 2012

ціна

Перший власник Сім'я

Дуже комфортне авто, у всіх сферах дуже зручне, не дороге в обслуговуванні і досить надійне, головне вчасно ісе робити, двигун 2.0 дизель економний як на таке авто, підвіска м\'яка, АКП робот трохи жорстко працює, але надійна, третій ряд сидінь, хіба що для дітей, а як зкласти в підлогу то багажник дуже вмісткий, взагальному, авто круте, рекомендую

Ford S-Max 2011

Ford S-Max 2011

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, вартість обслуговування, шумоізоляція

Перший власник

Катаюсь на машині лише 2 місяці. Автомобіль класний. Комфортний і дуже економний( раніше мала пежо407). Коробка мехнічна працює дуже чітко. Розгін на 1 і 2 передачах трохи сповільнений, зате далі летить мов ракета.Об\'єм багажнику цілком задовольняє, легко поміщається дорослий велосипед. В навігації не має карти України, треба додатково закачувати( авто з Європи). Підвіска трохи жорстка. Шумоізоляція на 4 з 5 можливих. Парктронік дуже виручає. Підігрів сидінь йде зі спиною і регулюється .Тішить наявність різних шухлядок, боксів де можна поставити всякі дрібнички. Чудовий сімейний автомобіль.

Відгуки про моделі Форд

Відгуки про Форд С-Макс по рокам

Хочете придбати Форд С-Макс та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Ford S-Max від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 4 відгука відгуків про Форд С-Макс будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.