Відгук Chery QQ 2012

Унiверсал Кузов

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника

За свої гроші доволі непоганий автомобіль.
Незважаючи на свої розміри, доволі просторий всередині. Я був здивований, але в деяких більших за розміром авто набагато тісніше. Багажник при цьому дуже маленький. Але якщо їздити вдвох, можна скласти задні крісла і тоді ви маєте міні мікроавтобус. В мене в такому варіанті вміщувались одночасно дитячий комод, дитяча ванночка, дитячий матрац і ще дещо з малогабаритного. Максимальне навантаження звичайно невелике, десь 300 кг, але ж це і не пікап. Якщо пасажирів 3 або ззаду стоїть дитяче автокрісло, тоді вже відчувається відсутність багажника. Коляску, наприклад і автокрісло одночасно розмістити проблемно.
В плані комфорту дуже зручний: у нас була комплектація з коробкою автоматом і кондиціонером. По нормальній дорозі іде доволі м'яко. Світло теж доволі якісне. Єдине що, вона доволі низька і тому вночі більше відчувається світло фар у дзеркалах заднього виду.
Ями вона не любить (як і всі авто). Але у неї доволі маленькі і вузенькі колеса. Тому доводиться дуже пильно об'їжджати ями, бо легко зігнути колесо. Також вона доволі низька, що недобре на нечищеній дорозі взимку. Ще необхідно пам'ятати, що вона вужча за більшість машин. Тому на погано почищеній від снігу дорозі де є колія, ви будете їхати 2 колесами в колії, а двома - ні. Це не означає, що їздити в сніг і по поганій дорозі неможливо, ми використовували кожен день протягом року. Але треба бути обережним.
Зате з такими габаритами набагато простіше перестроюватись в пробці і знаходити місце для парковки.
По динаміці звичайно не болід. Але дуже весело коли якісь елітні авто залишаються позаду лише через те, що деяким власникам дорогих авто вистачає грошей на машину, але потім не вистачає на бензин. По трасі комфортна швидкість десь 100-115 км/год. Бензину при цьому витрачається десь близько 6 - 6.5 літрів на 100 км. 80-90 км/год буде екномніше, думаю можна в 4.5 - 5 л на 100 км. По місту витрати бензину не на багато більші, оскільки там менші оберти, а на малих обертах вона доволі економна.
В обслуговування доволі недорога. У нас пробіг був 155 тис. км. Особливо якихось великих ремонтів не було. Від'їздила практично безвідмовно.
Вцілому, у мене від неї дуже позитивні враження, просто потрібно знати для чого ти її береш. Для перегонів і для раллі по бездоріжжю вона не пристосована.

Валерій
19 квітня 2018