продам автомобіль Чері куку 2007 року автомобіль мае моменти по кузову мотор потребує ремонту тече масло і димить можливо хтось хоче занятися тільки переоформлення
Продаєм свою машину шустру економну, все працює, Кондер працює. Робот працює. Є ризики але то не впливає на роботу. Люк працює не тече. Витрати палива мінімальні, паркування шикарне) З документами питань нема, можно через дію. Страхування є
Автомобіль повністю на ходу, по кузову є нюанси на фото видно.
Авто без дірок. Оброблений кузов. Передні сидіння Tesla підігрів електро регулювання. Кондиціонер працює. Електро скло підйомники. Два комплекти гуми на дисках. Їздить кожен день.
Продам автомобіль в хорошому стані, рік 2008, бензин , механіка , мотор 1,3 працює ідеально , знаходиться в м. Ужгород ,
Есть небольшие дефекты по кузову и салону, торг у капота
Продається перший, любимий автомобіль. Для тих хто вчиться їздити чи кому потрібна економна машинка підійде ідеально. Дешева в обслуговуванні, заправлений кондиціонер .Зараз поміняла антифриз, минулого року замінила гальмівні диски,троси, колодки, мастила і гальмівну рідину. Повне переоформлення.
Продам надійне авто,їздила дівчинка , купували спеціально для навчання, авто невибагливе, ніколи не підводить,гарно заводиться(), нові гальма, акумулятор на гарантії, ідеально підходить як навчальний автомобіль, все решта при огляді.
Рідний пробіг авто на ходу в гарному стані все працює, переоформлення обов'язкове.
Машина без корозії.Є 2 комплекти гуми(зимова- на залізних дисках, літня- на тітанових).Всі вікна рідні,включаюче лобове.Авто доглянуте.
Всі деталі за номером телефону Про автомобіль
Продаю авто в чудовому стані . По кузову в повному порядку . Ходова була зроблена , замінено шарові , ричаги, втулки, сайлент блоки, ззаду теж все було поміняно, масло замінено в двигуні та коробці. Коробка робот працює добре. Резина літня на авто і комплект зимньої майже нова. Салон в доглянутому стані. кондиціонер був заправлений і перевірений працює на відмінно . Масло не їсть . Газ відрегульований і обслужений .
Чудове авто для міста, дуже економічне, та дешеве в обслуговуванні. Розхід пального по місто 6-7, ТО робилось по плану. Авто кожен день на ходу. Чудовий варіант для жінки, людей похилого віку, початківцям, або звичайним користувачам. Продаю у зв’язку з потребою у більшому авто. Більш детальну інформацію надам у телефонній розмові.
Продам автомобіль у хорошому стані, на ходу, газ бензин.Зробленний кап ремонт двигуна. Є незначні дефекти по кузову. 2010 рік випуску.
Продам свою машинку. 2012 року, пробіг 91000 км. Механіка. Двигун 1.1. Бензин. Бере 4,5-5 л на 100 км. Не потребує ніяких вкладень, машина доглянута і класна. Маю 2 комплекти дисків. USB Fm-модулятор Центральний замок Магнітола Електросклопідіймачі Гідропідсилювач руля
Машина в гарному стані. Коробка робот. Є люк. Чистий салон.
Терміново продаю власне авто, комфортне, легке в керуванні, моя маленька машинка, яка займає мало місця, легка в паркуванні. З документами все гаразд, я власник. Вкладень не потребує, сів і поїхав. Газ/ бензин, дуже економна, що є дуже великим плюсом.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?