Хороший торг біля машини!!! Гарне надійне доглянуте авто мастило замінювалось кожні 5тис км два комплекта резини з дисками в гарному стані камера заднього виду та хороша аудіо система з LCD екраном!
Всі запитання по телефону
Продам своє авто, купували в автосалоні, один власник, встановлено газ євро 4, у хорошому стані, невеликий торг у справах. Додаткові питання звертайтеся по телефону або пишіть.
терміново недорого продам автомобіль chery m11 2011 рік на повному бойовому ходу з газом газ вписаний у техпаспорт будь-який вид переоформлення,
Авто на ходу потрібно фарбувати і частково підварити на фото видно місця мотор після капремонту більш інформації по телефону пишіть на телеграм. Площадки і людям які готові забрати за 1000 не турбувати
Автомобіль в хорошому стані , документи всі в наявності , термінових вкладень не потребує більше інформації по телефону
Продам чудову автівку. "Вбивця" Лачетті. Дуже цікавий сучасний дизайн. Авто щоденно "на ходу". Чесний пробіг - 135 000 км. Документи в порядку (оформлений на дружину). Своєчасне обслуговування, на запчастинах на економив, мастило - Лікві Моллі Моліген. Заміна кожні 8000-9000 км. Двигун дуже надійний, стоїть на великій кількості автівок бренду Chery. Мастило не підбирає. Акумулятор Rombat (Румунія), 2 роки. Купляв в магазині Ампер на Холодній горі. Запчастини дуже приємні по цінам. Готовий до перевірки на СТО. Є усі записи по обслуговуванню, підкажу, де краще купляти запчастини. Стан - "сів і поїхав". Мабуть вже час зайнятися форсунками, та треба перевірити зчеплення. На все це одразу роблю знижку - 200 доларів. Кінцева ціна - 3 800. Менше не бачу сенсу, за авто з таким пробігом, хіба що за оперативність. Продаж лише з повним переоформленням. Подивитись авто можна в Харкові, в Індустріальному районі. Подробиці за телефоном. Якщо не відповідаю на дзвінок, краще напишіть у Вайбер або Телеграм. Я перетелефоную.
Авто в гарному стані. Один власник, було придбано в салоні. В ДТП не потрапляло. В комплекті йде комплект зимової гуми.
Всі питання по телефону
Автомобіль у хорошому технічному стані, по ходовій нічого не гримить і не скрипить, у двигуні та коробці олія змінювалася своєчасно, встановлена та вписана в техпаспорт газова установка 4 покоління, додатково встановлено монітор з камерою заднього виду, сигналізація. Кондиціонер працює! Електропідйомники, гідропідсилювач, підігрів дзеркал заднього виду, електро регулювання дзеркал, регулювання керма по висоті, відкриття багажника з кнопки, ABS, ESP, бортовий комп'ютер. У машині не курили. Зимова гума на дисках. ТО завжди робиться планово. Повне переоформлення, з інших питань не турбувати. Мінімальний торг біля капота.
потрібно заменіть порогі мотор обслужено 6000 назад питанням по телефону **********
авто у нормальному стані, другий власник,все працює. всі питання на вайбер, буде потрібно зніму відео.Авто не чарбоване все в рідній фарбі,хто придбає не пожалкує.Пробіг 62156
ГБО 4, новий АКБ,
1 власник. Автомобіль на ходу, стан задовільний. В наявності поперечини (рейлінги) на дах та фаркоп. Додатково встановлено монітор з камерою заднього ходу, сигналізація, ДХО. Є світло сірі чохли на сидіння. Зимова гума на сталевих дисках, передня вісь – Toyo, задня вісь – Premiorri. Літня гума на литих дисках, на 1 сезон точно вистачить. Ремінь ГРМ та ролики замінені на 190 тис км пробігу. Мастило в двигуні та КПП замінювалось згідно вимог виробника. Мастило в двигуні та мастило в гідропідсилювачі замінені на 202800 км пробігу. Мастило в КПП замінено на 160000 км пробігу. В серпні 2025 року заправлений кондиціонер.
Класне і надійне авто, яке ніколи не підводило. Один власник. Заміна рідин по регламенту, наявна сервісна книжка. Комплект зимової гуми. З недоліків присутній рижик на передній правій двері. Кого цікавить можливий адекватний торг.
Всі деталі за номером
Автомобіль на ходу . Але е деталі по кузову на фото все видно. Можливий торг біля капоту.
Ходовка відремонтована мотор працює відміно ні разу не підводила 101 тис км пробіг електро дзеркала скло підьйомники гідропідсилювач все працює Кого цікавить пишіть телефонуйте Краще пишіть або звоніть на ватсап вайбер Пічка кондиціонер все працює Можливий обмін на бляху Причина продажу купівля грузового автомобіля
Продаю власне авто. Автомобіль на ходу, торг доречний. В комплекті присутня літня гума
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?