1 520+ відгуків про 2016 року

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма, шумоізоляція

Отличный не дорогой автомобиль, в котором всё есть! Запчасти стоят адекватных денег, по этому стоимость обслуживания вполне вменяемая. Клиренс хороший, багажник большой, расход маленький. Не хватает шумоизоляции,но это поправимо.

Lexus RX 350 2016

Lexus RX 350 2016

об`єм багажника

Шикарне авто. Дуже комфортнне під час довгих поїздок. Після поїздки на відстань1000км абсолютно не відчув втоми. М‘яка підвіска, згладжує майже будь-які нюанси з дорогою. Як на мене, то для такого двигуна доволі ощадлива в споживанні палива, в середньому 12л. Єдине, чого для мене не вистачило, так це простору багажника, але це суто суб‘єктивно, оскільки постійно багато речей доводиться возити із собою. В цілому якість авто на найвищому рівні!

Ford Edge 2016

Ford Edge 2016

динаміка, об`єм багажника, простір салону, керованість, шумоізоляція

Машиной доволен. Мягкий, очень хорошая шумоизоляция, хороший электропакет. Довольно резвый для своих габаритов. Езжу 2 недели, недостатков пока не увидел.

Toyota Aqua 2016

Toyota Aqua 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція

50 тис.км 4.6 л / 100 км Поїздки в місті

У меня Prius C 2016 года, пробег 50 км, владею 1.5 года. Эмоции только положительные - для города удобная машина, надежная, расход маленький, ездить на работу самое то. Ставил проставки, чтоб приподнять, так как клиренс маленький, так же заменил пластиковую защиту на железную. В обслуживании не дорогая ремней, роликов нет вообще, колодки менять крайне редко, ТО раз в 8 тыс стоит до 2000 грн с оригинальным маслом, масло в коробке раз в 50 тыс и стоит замена до 1500 грн. Все. В городе благодаря маленьким размерам удобно. Багажник маловат, но мне хватает. В салоне места норм. Из минусов - температура в форенгейтах на климате и на улице, но уже привык. В общем доволен.

Toyota RAV4 2016

Toyota RAV4 2016

вартість обслуговування

Сім'я

Він супер,ті хто кладе в мінус дизайн кузова на такі тупі відгуки навіть не дивіться, бо то не є мінус якшо тобі не подобається кузов то нашо ти брав цю машину. Короче вона супер, не слухайте нікого, але беріть машину не пригнану з України, хоч трохи вдарену, але не пригнану.

• Погано
    2.8
Bajaj Boxer 2016

Bajaj Boxer 2016

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування

Перший власник 11 тис.км 3 л / 100 км Подорожі

Більше в житі не хочу зв\'язуватись з мотоциклами компанії bajaj, жах

УАЗ Патриот 2016

УАЗ Патриот 2016

дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

витрати палива

Перший власник 61 тис.км 14 л / 100 км Сім'я

Преимуществ помимо невысокой стартовой цены у Патриотов множество - владеть этими внедорожниками намного дешевле чем их зарубежными аналогами, а ТО с расходниками совсем не затратны. Я свой взял в 2016 году, больше 5 лет на нём езжу. По началу качество сборки не совсем устроило. Пришлось кое-что докручивать и порточнее регулировать. Зато потом за всё время без критичных ремонтов. С мелкими поломками бывало всякое, но всегда где-то рядом была возможность прикупить нужную деталь, поменять все за копейки и тут же ехать дальше. С бензином разговор особый, тут ничего не скажешь, только терпеть.

Citroen C-Elysee 2016

Citroen C-Elysee 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

керованість, шумоізоляція

Перший власник 79 тис.км 5 л / 100 км

Ідеальне співвідношення ціни і якості. На мій погляд, це краще авто у своєму класі. За весь час лише замінював розвідники відповідно до регламенту на офіційному сервісі.
З недоліків можна відмітити: нестійкість особливо при боковому вітру, низький рівень шумоізоляції.

динаміка, шумоізоляція

Авто в ідеальному стані,провірка на любому СТО! Задоволений всім, універсальна машина і розхід відносно малий і при обгоні не трусишся, високий кліренс, мотор працює .
Тяжко розставатися, коли машина в ідеальному стані зовні й в середині,через те, що не знаєш, що попадеться наступного разу, але коли настає етап будівництва і ремонт, житло бере верх.

Peugeot 308 Hatchback (5d) 2016

Peugeot 308 Hatchback (5d) 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

об`єм багажника, простір салону

Машина классная, очень быстрая у меня 1.6 турбо бензин, 8.5 сек до сотни. Управляемость бомба, кто ездил на них тот поймет, расход зависит от стиля, средний 10. Качество материалов высокая, все мелочи и детали автомобиля сделаны очень качественно и продумано. Из минусов ничего не могу отметить, разве что мало места для семьи из 2х взрослых и 2х детей, по этому решил продать, чтобы взять что-то побольше. А так советую, топ за свои деньги по комфорту, скорости, маневренности, компактности и качеству. У людей еще много стереотипов осталось по поводу Пыжей, но поверьте это сейчас совсем другие авто!

Buick Regal 2016

Buick Regal 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

50 тис.км 10 л / 100 км

Лучший автомобиль в своём классе за свою цену. Очень комфортный, мягкий и плавный седан. Турбина работает плавно и разгон происходит незаметно, а 259 л.с. позволяют чувствовать себя комфортно на трассе, ускоряется с любой скорости...
Очень хорошая шумоизоляция, приличная музыка Bose, хорошая отделка салона, наличие CarPlay облегчает жизнь, и много разных приятных плюшек: активный круиз контроль, слепые зоны, память сидений, подогрев руля, удержание в полосе, и тд . Очень недооценён в Украине, в США это премиум класс.
По запчастям это аналог Опель Инсигния. Однозначно рекомендую к покупке, будете приятно удивлены владениям этого авто!!!

Toyota Scion 2016

Toyota Scion 2016

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

В семье два автомобиля Тойота Аурис и Тойота скион. Кузов один и тот же но разница между ними ощутимая. Прежде всего качество материалов салона. На скионе - выше всяких похвал, мягкая панель, сиденья с хорошей боковой поддержкой, отсутствие каких-либо скрипов и " сверчков". Как утверждают производитель - качество материалов выше чем у Лексус. Следующее это управляемость. Те повороты которые на аурис прохожу на грани срыва колёс 115 на скионе 130 без дрожи в руках. Сзади многорычажка против балки. + Низкопрофильная широкая резина. Но главное отличие я считаю в тормозах. Тормозная система на американской версии устанавливается та же что и Тойота Рав 4. Эмоции передать невозможно. С любой скорости останавливается " как вкопанная". Мои автомобили оба на механике. Пробовал такую на автомате - к сожалению нет того драйва который даёт " ручка"

Volkswagen Passat B8 2016

Volkswagen Passat B8 2016

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, гальма, шумоізоляція

Пушка, Очень устраивает по динамике, управляемости, плавности хода, шумоизоляции, габаритам, внутренним объемам, дорожному просвету. Очень нравится внешний и внутренний дизайн правда у меня много доп. опций по дизайну и функционалу.

Chevrolet Volt 2016

Chevrolet Volt 2016

дорожній просвіт

При виборі даного авто, читав багато відгуків. Прийшов час залишити і свій. Одже Шевролє воль, це один з найкращих плагін гібридів, володію даним авто 1.5 року. За час експлуатації взагалі поломок небуло, на 70тис замінений малий АКБ, і заміна мастила в двигуні, в планах заміна в коробці. І на 75 тис потикла права стійка, і то через наші дороги, і все більше нічого. Одже пробіг на одному заряді, в районі 95- 100км літом, і 65 - 75 взимку, пробіг залежить від манери їзди і від клімату і пічки, так як вони сильно зїдають запас ходу. На бензині по місту 3.5- 4.5 л бензину, за містом при 6- 7 л на 100км. Це реалії. Кліренс замалий, але лікується проставками. Рекомендую дане авто для покупки, ніразу не пошкодував.

SEAT Ibiza 2016

SEAT Ibiza 2016

дорожній просвіт

Перший власник 124 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я

Автомобіль прекрасний у всіх відношеннях. Єдиний недолік це низький кліренс. Хоча його і можна збільшити шляхом установлення проставок. Автомобіль після ДТП. В ремонті.

Nissan Rogue 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Просторий автомобіль для родини з гарною динамікою, достатньо м`яка підвіска, достатній кліренс. Гарний огляд для дороги для водія.

Volkswagen Tiguan 2016

Volkswagen Tiguan 2016

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

50 тис.км Сім'я

Дуже задоволена машиною, рекомендую. Легка в управлінні , все було супер навіть в обсуглвуванні

Hyundai Tucson 2016

Hyundai Tucson 2016

дорожній просвіт, шумоізоляція

Надійний і комфортний автомобіль. За 2 роки користування намотав близько 50 тис. км. Ні разу не підвів. Не дивлячись на дизель, взимку заволиіся з пів-оберту. Коробка бублік - ніяких питань взагалі. Трансмісія так само. Ходовка - ну самі розумієте, з нашими дорогами... По кузову слідів корозії не було. Авто 2016 року, 2л awd.

Volkswagen Passat B7 2016

Volkswagen Passat B7 2016

Отличный автомобиль, комфортный функциональный не дорогой в обслуживании

Mitsubishi Pajero 2016

Mitsubishi Pajero 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

гальма

Надійний як АК-74 сімейний автомобіль з відмінними позашляховими якостями - проїде всюди, на трасі веде себе чудово, керованість дуже добра, динаміка автомобіля відмінна із бензиновим двигуном 3,5 MPI- звичайний інжектор, раджу купувати саме із таким мотором, на газу пропані їде чудово із середнім розходом 13 літрів на 100 кілометрів, але більше ніж 150 км/год на трасі їхати не бажано - гальма у цього автомобіля бажають бути більш ефективними. Обслуговування не дороге- заміна масла в двигуні, заміна тормозних колодок не дорожче ніж на Ланосі, але при умові, що ці роботи будуть виконуватися на звичайній СТО а не на офіційному сервісі. Клімат-контроль працює відмінно. Стосовно шумоізоляції у автомобілі поганого не можу сказати, але до рівня автомобілів марок Audi та BMW не дотягує.