Відгук Opel Frontera 2000

Позашляховик / Кросовер Кузов
Дизель Двигун
Більше 5 років Водійський стаж
3-5 років Час володіння

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону

динаміка, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Привіт всім хто читає мій відгук. Він довгий. Авто продав. Вирішив написати чесний відгук пронього. Володів 4 роки. В загальному гарна машина, лиш те що стара. Мені подобається її : зовнішність, салон шкіра просторий, повний підключаємий привід з пониженими передачами, рамна машина, грм - ланц, кліренс нормальний, підвіска я б сказав витривала, величезний багажник, мотор 2.2 турбо диз. економний якщо зробрений то тягу має, розганяв до 160 км/год, далі страшно. Нормальна швидкість для неї 90 - 120 км/год. Ну це те що я в ній зацінив.
Тепер на що варто звернути увагу при покупці, або іншими словами які в неї є болячки і з чим ви стикнетесь:
1. Гниє задня частина рами, іменно задня, буде потребувати ремонту. Мене це лякало.
2. Гниють задні арки і кутики задніх дверей.
3. Дуже часті проблеми з тнвд, попросту їх нових нема, а старі з розборки всі виїздили свій ресурс. Там часто горить транзистор, та інше... номер тнвд 0450504009 . Вартість його +/- 9000 - 12000 грн + зняти поставити. За 4 роки володіння даним авто змінив три тнвд. Є специ які говорять що підходить інший насос, може, я ставив, дійсно машина завелась і навіть поїхала, та вона живе своїм життям, типу сама газує і так далі, ну для села з іншим насосом згодиться, а для міста чи траси , ой як можна залетіти ..... щоб нормально працювала то лише рідний насос.
4. Завоздушення системи після якого ви не зможите завестись. Розвоздушити ще той є клопіт. Я зробив собі спеціальну приблуду для цієї процедури. Доречі частою причиною є потріскані трубки обратки, або сальники клапанів це в 99 %.
І слідкуйте щоб в баку завжди було не менше 20 літрів соляри інакше вас чекає біда.
5. Не робочі АБС. Їхати можна і без них.
6. Вічні проблеми з egr чек показує помилку P400 . Лікується лише перепрошивкою. Можна їздити і так, але будуть провали в тязі.
7. Вічні проблеми з щитком приборів, він просто перестає працювати бо на платі тріскаються доріжки. Щиток приборів буде працювати лише з включеними габаритами або ближнім. Тому коли ви купуєте дане авто і там пробіг 250000 то накиньте зверху ще ну хоча б половину від пробігу. Можна це полікувати пропаявши доріжки, але на довго не стає, з практики на пів року, до сирої погоди, і тоді вони знову окислюються тріскають і так далі.
Або звертайте увагу на водійське сидіння наскільки воно знищене, це теж показник.
8. На рахунок запчастин. Тут треба сказати проблем не виникало ну крім тнвд , абс чи егр. По ходовій, підвісці чи мотору все є в Україні. Звичайно не в першому ліпшому магазині, можливо доведеться день два три почекати щоб привезли. Але проблем немає. По ціні? Ну я б сказав як на любу іншу іномарку тих років такого класу.
9. Кондинціонер є, але він живе в цих машинах своїм життям. Їхав в Одесу то пів дороги 400 км він не включався а 400 км включився і працював, одним словом лотерея. Був заправлений.
10. Часто виходять зладу датчики температури, надува турбіни, термостат.
11. Проблемними місцями є вакуумна система, вона також підключає передній привід. Там не рідко тріскаються вакуумні шланги, і все , приїхали, провали, нема тяги, не включається міст ....
12. Практично немає бажаючих сто чи приватних майстрів які б вміли і хотіли її ремонтувати. Тому якщо самі ви не ремонтуєте - то подумайте чи воно вам треба.
13. За 4 роки володіння це німецьке чудо зїло аж 5 тис $ . Тому висновки робіть самі.
14. Погані фішки подушок безпеки під сидіннями передніми, пропадає контакт, і засвічується лямпочка на приборці.

От такий в мене досвід володіння цим німецьким чудом.
Якщо купувати то краще зробити перед покупкою компютерну діагностику +/- 200 грн і все по електриці , турбіні , егр, абс, всі датчики і тнвд провірити, а то лямпочки з приборки можуть і повідкручувати.
Чи купив би я ще раз таку машину? Якщо б знайшов дійсно в гарному стані то напевне так. От лише в гарному стані їх немає, коли знаєш уже всі її косяки , слабі місця, і недоробки інженерів.
Якщо ви дочитали до кінця і мій чесний відгук вам допоміг зробити ваш вибір то це добре

Volodymyr
17 лютого 2022