Dacia 329 відгуків про Dacia

Dacia Sandero 2018

Dacia Sandero 2018

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

динаміка, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

Автомобіль купувався в Європі з незначними пошкодженнями. Компактний та абсолютно невибагливий автомобіль, проте з малою потужністю двигуна, для прискорення треба досить довго чекати, проте це не автомобіль для гонок
Хороша машина для міста та не далеких поїздок. Розхід та багажник дозволяє поїхати в подорож, проте не далеку, бо не зручно.

Dacia Logan 2006

Dacia Logan 2006

динаміка, шумоізоляція

Надійне авто і дешеве в обслуговуванні.Високий кліренс, місткий багажник.На бензині та на газу їде добре.

Dacia Duster 2012

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

керованість, шумоізоляція

Пригнал с Франции с пробегом в 150 тыс.км в декабре 2016 года
На сентябрь 2020 - пробег 195 тыс.км
Почти сразу отпала педаль сцепления - пришлось паять там пластиковое крепление.
Несколько раз были повреждения - первый раз догнал нас седан как результат: у меня царапины на заднем бампере и трещины в пластиковых накладках на арках задних колес, а у седана - капот на выброс.
Второй раз - ЛАДА в бок заехала, результат: ремонт переда кузова ЛАДЫ с заменой капота, Дастеру вытягивать крыло пришлось и полирнуть царапину + запаять трещину в бампере.
По регламенту ТО каждые 10 тыс. км, делаю замену масла, фильтров каждые 9 тыс.км + замену ГРМ по регламенту.
В результате - содержание по сравнению с немцами того же класса, так как есть в семье немецкие авто, на 30% ниже.
Кроме ТО ничего дополнительно делать не нужно - пробег уже под 200к км, а авто себе поводит достаточно прогнозируемо.
Ходовая и кузов в отличном состоянии при учете езды по проселочным дорогам, расход по трассе 5,5 л, а по селам 6-7л.
Зимой переднего привода хватает для центральной Украины с лихвой.
Из минусов - отсутствие шумоизоляции. Больше нареканий на это авто за такую цену нет.

Dacia Sandero 2010

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

177 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення

Достаточно уверенный в себе автомобиль, с простым и в то же время надежным двигателем 1.4 MPI. Оцинкованный кузов. Большой клиренс и мягкая практически не убиваемая подвеска. Не большой расход 6-7 литров. На газу идёт отлично! В машине есть все необходимое для комфортна.
Если вам нужен простой и не дорогой Автомобиль, тогда это ваш вариант!

динаміка, шумоізоляція

145 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я

Авто выбирал осознанно, имелся опыт езды на Рено Симбол,Дачия Логан. Машина для своей цены просто супер. Экономный двигатель, высокий дорожный просвет, дешевая в обслуживании. Всем рекомендую рено-дачия, как надежный недорогой автомобиль.

Dacia Sandero 2009

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна

витрати палива, керованість, шумоізоляція

Долго выбирал авто в ценовой категории до 5к грн, читал много про разные авто ,куча форумов, ютубы и т.д,в общем, как и любой человек который покупает 1-2 раз авто. Остановился в выборе на Сандеро ,потому что раньше у знакомого был старый Логан,а это в принципе тот же авто только новее, дизайн получше,по- интересней и багажник хорош.
Подвернулся вариант не дорогой, поехали сразу, взяли без особого осмотра. Сразу скажу я взял 1.4 БАЗУ на 90т.пробега, ни ГУРа ни кондера. Т.к авто все таки городского типа то все-таки ГУР я себе туда поставлю." И да он туда ставиться, рейка, насос и другой генератор". Приехал к знакомым на СТО, поменял все по стандарту, масла фильтра, ГРМ, и как бы все, больше ничего и не требовалось. Салон тоже скучноват, но благо Дача/Рено очень универсальный авто, поэтому можно спокойно поставить хорошие красивые карты дверей уже с более новых авто с разборки.
Салон сделан хорошо, пластик простоват, но зато нет сверчков, сделано просто и на славу.
Динамика хорошая, 1.4 движок вполне резво набирает 100 км, правда потом уже ревёт и тяжеловато, у меня получалось на трассе до 152,потом уже трясет, кто-то писал что и 160+ делал. Расход в городе где-то литров 8,все зависит от манеры езды, на трассе 5.5.
Расходники не дорогие, есть конечно детали которые стоят до смешного, а есть - до абсурда дорого. Прим комплект сцепления стоит 1200-1400 грн, а задняя полочка в багажник, которой у меня не оказалось, даже на разборке в среднем 1500 грн.
При большом желании, можно допилить обвесом до Stepway, весь пластик и обвес свободно продается и ставиться. В общем и целом хороший, семейный середнячек в диапазоне 4.5 тыс. грн.

Dacia Sandero 2010

дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Отличный вариант для поездок по городу. Маневренный, экономичный, дешёвый. За свои деньги супер машина.

Dacia Sandero 2011

Dacia Sandero 2011

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція

Дешева в обслуговуванні, дорожній просвіт, розход топлива, тормоза, управляємость.

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

Хороший автомобіль для економкласу. Просторий салон, дуже великий багажник. За час експлуатації мінялися тільки розхідники. Кузов оцинкований - не гниє. Кліренс 155 см дає змогу їхати туди де більшість вже не зможе. ОДИН ЖИРНИЙ мінус дешева скрипляча пластмаса. Рекомендую.

Dacia Logan 2008

Dacia Logan 2008

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

Поїздки в місті

Высокий клиренс, кондиционер, отличный свет, маневренная, дешёвые запчасти, очень экономичная - при 90км/ч по трассе 2.5 л. дизеля. По городу максимум 4.6л.

Dacia Logan MCV 2015

Dacia Logan MCV 2015

108 тис.км 6 л / 100 км Комерційні перевезення

Очень Экономная машина, не сильно резвая, но для решения коммерческих задач - идеальный вариант.
Ходовая очень хорошая и ремонтопригодная.

Dacia Lodgy 2012

Dacia Lodgy 2012

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

168 тис.км 7.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Дуже економний автомобіль, витрати на паливо менше 1грн./км. На сервіс взагалі не попадав з ним, проїхав біля 4х тис.км, і продав. Взяв інший Lodgy, тепер вже дизельний, 7 місний. З мінусів-це шумоізоляція

• Погано
    2.8

Dacia Duster 2012

дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, шумоізоляція

Придбав Дастер 2 роки назад після легкової Шкода Октавія А5 в зв\'язку з тим, що треба було автомобіля з вищим кліренсом для поїздок на полювання, рибалку в ліс по гриби і т.д. Сівши в дану модель сказав так: - якщо би мені її дали на тиждень тест драйву я би її ніколи не купляв але вже купив і думаю потерплю. До того в мене були німецькі корейські автомобілі і навіть російські машини ВАЗ 2106, ВАЗ 2108, Kia Rio, Volskvagen Passat B4, Audi A6, Skoda A5 і навіть допоміжна Сhevrolet Niva для поїздок по грунтовій місцевості. Ну що можна сказати за Дастер я тепер розумію чому все москалі її порівнюють із тою же Шероле Нивою тому ще це той же клас і взагалі моя особиста думка що французи недалеко від них і втікли в автомобілебудуванні. Недурний придумав що Рено і Пежо то г..о а Фіат то їхній брат. Дастер не можна порівняти ні з одним кросовером типу Hynday, Kia, Subaru, Suzuki, Mitsubishi, Opel, Volskvagen, Nissan, Audi чи навіть Skoda. Можна промовчати про Тойоту і Хонда Lexus. Acura чи Land Rover. Щоб розуміти для чого Дастер це треба жити або в селі або бути головою колгоспу. Їх використовують в різних охоронних структурах в медицині і навіть в поліції але в нас як в Україні що дешевше те і поставляють. Був вражений коли був Єгипті і бачив що поліція використовує ще Тойота Ландкурзер 80 90-х років легендарні машини які тяжко вбиваються часом! Був багато де в Європі бачив ці Дастери їздять але ні в поліції ні в медицині. Ну це все лірика. Сісти з німецьких авто в француза це подвиг і кожний день наріканнь на те що взяв цю машину. Навіть та же Шевроле Нива була м\'ягша, проходиміша дешевша в обслузі. Ще в перший рік володіння Дастером хотілось його продати і поміняти на щось друге навіть легкове. Конкретно по авто: Дастер має дуже жорстку підвіску вона тверда навіть дубова як на мене. Приходилось підспукати шини до 1.7 атм. щоб вона була м\'ягша. Дизайн бридкий, задні арки від передніх коліс постійно в болоті і г...ні. Якщо грнутнова дорога то камінці вибивають там фарбу. Бризговики недопомогли. Багажник малий. Мотор 1.6 бензин для нього дуже слабенький піти борзо на ній на обгін не получиться, є в Росії версії 2.0 це може покращило характеристики але і розхід... Коробка взагалі «чудо» передачі дуже короткі на 6- й передачі можна рухатись із швидкістю 80 км/год це абсурд .Повний привід є але треба розуміти що там ніяка ситема від Нісана муфту перегрів і гудбай. Динаміка Дастера нікакая на великій швидкості захід в поворот ну скажем небезпечний і нема з чим порівняти хіба з Уазом. При русі задньою ззадні бокові арки дуже габаритні некомфортно і нічого не бачиш і мусиш орінтуватись по дзеркалах. Всередині також все дубове і вонюче із комфорту тільки склопідйомники і гідрач хотя вже всюди ектропідсилювач. Навіть музика в Дастері таке враження що динаміки від старого колгоспника треба все міняти. Але те що французи не додумались навіть поставити датчик ззовнішньої температури в машині 2012 року при тому що у батька колись була Ауді 80 1988 року і воно було присутнє. Гніздо ключа тоже дає задуматись сам ключ стоїть ще нічого, а вішаєш на кільце другі ключі чи брелок вони б\'ються об пластмасову дубову панель. Склоочисники тоже окрема тема не стає тих режимів і вони не регульовані як в німецьких чи японських авто немає можливості регулювати частоти втирання лобового вікна. АБС мене також вразив своєю некоректністю і не чутливістю не то що в тих моделях що в мене були. Дзеракала в 12 році без підігріву це взагалі атас!!! Ну по обслуговуванні масло можна лити дешеве ходова не дорога тому, що збірка румунська . З позитиву що ціна дешева але це як у всьому світі все гарне дороге, а дешеве ніяке. Скажу одне в сім\'ї завжди два авто тому, що і дружина мала вже не одну машину але французьких авто у нас не буде хіба подарують і ми всерівно продамо і купимо німця. Пригнав після неї Хонду СР В 2012 року з Німеччини і перехрестився. Безпека, надійність, комфорт, динаміка -небо і земля!

Dacia Logan 2009

Dacia Logan 2009

шумоізоляція

Супер комфортный автомобиль за свои деньги, в меру жесткая передняя подвеска. Слабоватая шумоизоляция, но и цена соответствующая. Ремень ГРМ раз в 60 тысяч и какие то мелочи по подвеске. Никакого серьезного ремонта . К примеру замена масла 550 грн с работой. Замена ГРМ 1200 запчасти и работа

Dacia Sandero 2013

Dacia Sandero 2013

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

якість матеріалів, простір салону

Дуже сподобалося авто. Жваве, комфортне, економне. Для молодої сім\'ї саме то. Не дорого, і комфортно. Є все для нормальної їзди як в місті, так і на трасі. На трасі взагалі ракета. 150 йде і ще може, при чому розхід не росте в геометричній прогресії, бо при 150 всього лиш 2.2 на тахометрі. Хороший кліренс. Всі пишуть про шумоізоляцію, що погана, але дизельний двигун ледь чути. Обслуговування теж не дороге. Особисто мені - сподобалося. Єдине, що після vag Ів по якості матеріалів трохи поступається, але ж це і є бюджетне авто!

Dacia Logan MCV 2007

Dacia Logan MCV 2007

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

515 тис.км 6.5 л / 100 км Комерційні перевезення

Дуже надійний автомобіль, економний, і дешевий в обслуговуванні, 1,6 бензин за 515тс, поміняв щеплення та ходову, на даний час це 124 мерседес.

Сподобалося:
Маневрова
Економна
Комфортна
Розходи на то не великі
Заміна масла, масляного фільтра, повітряного фільтра 800 грн на 10000 тис.
Колодки 350 грн
Всі 3 ремні і ролики міняв на 200 тисячах
За 40 тис. км ні разу не здавав в ремонт

Dacia Logan 2007

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

дизайн кузова, якість матеріалів, шумоізоляція

133 тис.км Поїздки в місті

Машина супер, дешева в обслуговуванні, витривала, економічна, дуже містка!

210 тис.км 5 л / 100 км Подорожі

Сподобалося:
Економна
Надійна
Маневрова
Містка
ТО виконувалося кожні 10000 км
Орієнтовно 1000 грн
Під час експлуатації ремонту не було
Машина як для міста, так і для подорожей. Невелика, але вмістка.

Dacia SuperNova 2003

Dacia SuperNova 2003

дизайн кузова, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

простір салону, шумоізоляція

330 тис.км 7.5 л / 100 км Сім'я

Я даним авто задоволений. Вигідна в обслуговуванні. За рахунком свого розміру, проїде де хоч. Це перше авто, уміння їзди відшліфовувати ідеально. Легка в користуванні.

Відгуки про моделі Дачія

Хочете придбати Дачія та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Dacia від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 329 відгуків відгуків про Дачія будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.