80 відгуків про автобуси

DAF SB 1996

DAF SB 1996

дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка

800 тис.км 25 л / 100 км Подорожі

Економний автобус з великим баком. Комфортний салон від неоплана. Гарно тримає дорогу в негоду.

Iveco Daily пасс. 2002

Iveco Daily пасс. 2002

вартість обслуговування

111 тис.км 11 л / 100 км Комерційні перевезення

Очень хорошый автомобиль,
Но, цены на запчасти не преемлемые.
В общем , автомобилем доволен!

TAM 130 1989

TAM 130 1989

якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість збірки, керованість, шумоізоляція

Перший власник 600 тис.км Комерційні перевезення

Понравилось воздушное охлаждение двигателя Magirus. На 40 мест расход топлива до 20литров на 100 км. при полной загрузке автобуса.

Fiat Ducato пасс. 2013

Fiat Ducato пасс. 2013

динаміка, якість збірки

350 тис.км

Обходить стороной этот автомобиль мотор полная херня 2.0 постоянныйе ремонты выносит все мозги
Особенно после 250 .000 км продайте и не подходите к этой машине
ПОЛНЫЙ ОТСТОЙ

ПАЗ 32054 2006

ПАЗ 32054 2006

дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, керованість, шумоізоляція

999 тис.км 15 л / 100 км Комерційні перевезення

Дизайн звичайно позавчорашній,хоча якщо брати до уваги те,що автобус призначений для приміських перевезень на маршрутах до 50 км.то взагальному можна змиритись.Я би навіть сказав,що це один з найкращих варіантів для сільських маршрутів.Підвіска автобуса добре справляється з нашими сільськими дорогами , це зумовлено наявністю довгих ресор газ-53 як на задній так і на передній осях,компенсуючих пружин на задній осі , амортизаторів автомобіля камаз на всіх осях та шин 240х20.Порівнюючи ПАЗ-32054 з попередніми моделями ПАЗ-672 плавність ходу збільшилась в рази . Також вдалими є гальма з приводом від пневматичної системи та стоянкове гальмо на енергоакуммуляторах.Потужності рідного двигуна Д-245.7 з турбокомпресором С-14 чеського виробництва , інтеркулером та 774 паливним насосом виробництва ЯМЗ предостатньо.Під гору цей автобус їде значно жвавіше навіть порівнюючи з богданами та еталонами аналогічних років випуску.На рівному відрізку шляху він програє в швидкості вещезазначеним автобусам так , як найбільш оптимальна та економна швидкість для нього 60-70 км.год.з швидкісною КПП.Тут я вважаю недопрацювали конструктора,для такого автобуса можна було зробити іще швидкіснішу КПП , так як першою передачею ніхто не користується.Автобус в ремонті простий , запчастини доступні та недорогі(не стосується ціни запчастин швидкісної КПП).Двигун надійний хоча і трохи гучний в роботі,але це вирішується,при грамотній експлуатації працює безвідмовно (мій пройшов до першого капремонта трохи більше мільйона км.)Комфорт салона треба облаштовувати самому особливо сидіння , як варіант пасажирські сидіння ПАЗ-4234 вони роздільні і значно зручніші.Велика проблема цього автобуса це антикорозійна обробка,а точніше взагалі її відсутність на внутрішніх поверхнях кузова.

БАЗ А079.23 2008

БАЗ А079.23 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість

якість матеріалів, витрати палива, гальма, ціна, шумоізоляція

300 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення

Красивий Еталон по своїй красі, багато містя, удобний, але постійно потребує оновлення салону.

Ford Transit 1997

Ford Transit 1997

шумоізоляція

370 тис.км 6.8 л / 100 км Комерційні перевезення

Ето не машина ето роботяга друг и брат некогда неподводил всегда довезёт домой после труда.ето первая машина которую нехочу менять на шото другое .но они хорошы тока до 2000 годов

• Погано
    2.6
Ford Transit 2001

Ford Transit 2001

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

динаміка, вартість обслуговування, шумоізоляція

Крайне дорогое обслуживание ДВС. Топливная от нашей соляры быстро выходит из строя.Электронное тнвд плюс форсунки на этот старый авто не целесообразно дороги.Потому цена на эти машины на вторичном рынке низкая.Я по незнанию и попался - купил красавца и влетел на стоимость самой машины по топливной системе.Кроме того редкий сервис берётся устанавливать эту аппаратуру,10 или 15 сервисов объездил все отказывали мне с моим фордом.Пришлось гнать в столицу.Конечно сделали, авто ожило ,но цена ремонта. Не советую приобретать транзита с электроникой на б\\у рынке разве таким как я на запчасти, как донора. Мне теперь деваться не куда в машину вложено в 2,5 раза больше её цены. Правда сейчас форд почти как новый и по ходовке и движку, но какой ценой, не стоит другим связываться, учтите мой опыт, а я в дизелях далеко не новичек, но в электронике не понимаю.

БАЗ А 079 Эталон А079.23 2008

БАЗ А 079 Эталон А079.23 2008

ціна

Перший власник 500 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Еталон, це найкращий автобус в світі. ЇЇ потрібно доглядати, любити, вчасно виявляти неполадки.

Renault Master пасс. 2014

Renault Master пасс. 2014

дизайн кузова

якість збірки

Перший власник 50 тис.км Комерційні перевезення

Машина может и была бы нормальная, если бы её собирали прямыми руками и из нормальных запчастей. Причём качество сборки видимо зависит о цеха где машина собиралась. Подвеска нормальная, я б даже сказал надёжная. А вот всё остальное начало сыпаться спусти 20000 километров. Сперва у меня куда-то делся весь тосол, потом начало уходить масло. Следом машина начала дико дымить, поехал на сервис, сказали проблемы с форсунками, с чего непонятно, топливо у нас везде нормальное. Я не знаю какой праздник был на заводе, но мне кажется собирали мою машину исключительно пьяные люди. Сейчас пробег 50000, ищу покупателя. В цене машина потеряла примерно процентов 30%.

БАЗ А 079 Эталон 2012

БАЗ А 079 Эталон 2012

коробка передач

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Школьний вариант. Уже нет сил, одно за другим ломается. Нет не качества кузова, не проводки. Мотор на 4.

БАЗ А 079 Эталон 2011

БАЗ А 079 Эталон 2011

ціна

Автобус замечательный. Колесит как по Украине так и по России.Я обладаю таковым.

Mercedes-Benz 410 пасс. 1996

Mercedes-Benz 410 пасс. 1996

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

шумоізоляція

Авто в хорошем состоянии. Сел поехал, без нареканий. Все родное. Расход минимальный

Ford Transit пасс. 2002

Ford Transit пасс. 2002

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

якість матеріалів, об`єм багажника, шумоізоляція

За время использования буса, в целом, всем доволен. Авто - рабочая лошадка.

Peugeot J9 пас. 1998

Peugeot J9 пас. 1998

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна

вартість обслуговування, шумоізоляція

9 л / 100 км Комерційні перевезення

Надёжный неприхотливый и экономный авто. Двигатель с приводом ГРМ цепной, а не ременной, что является большим плюсом. Экономный дпя таких габаритов с большой вместительностбэ и высотой салона, позволяющей стоять не пригинаясь. Дверь не сдвижка, а распашонка в очень удобном месте.

БАЗ А 079 Эталон 2015

БАЗ А 079 Эталон 2015

коробка передач, витрати палива, гальма

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник Комерційні перевезення

Автобус не для наших широт и не для наших дороги. Кустарщина.цена качества не соотвтствуєт тем доньками который он стоит

Youyi ZGT 6831 2006

Youyi ZGT 6831 2006

хороший автобус

слабоват двигатель

Перший власник 400 тис.км 18 л / 100 км Комерційні перевезення

смело можно работать. лучше Богданов. если бы по мощнее двигатель то лучше эталона.

Богдан А-092 2006

Богдан А-092 2006

Більш менш надійний автобус, порівняно з імпортними дешеві запасні частини, доступні ціни на БУ автобуси.

Низька якість запасних частин, недосяжні ціни на нові автобуси (1500000 грн.)

1000 тис.км 16 л / 100 км Комерційні перевезення

Opel Vivaro пасс. 2004

Opel Vivaro пасс. 2004

економний, досить резкий

дорогий в обслузи

Перший власник Сім'я

гарний вибір для сімейних поїздок,для наших дориг ходова по пяти бальній шкалі на читвірку. В зимку заводиться без проблем
своесчасне т/о кожни сорок тисяч и пид капот не дивишся комфортний на дальняках росхід топлива коливается від шести до девяти літрив на сотню залежно від літо чи зима.торпедо обемний та лехко доступні всі кнопки кулиса працюе акуратно та нижно
тоїсть непотрібно дьоргати.

ГАЗ 3221 Газель 32-415 Газель 2002

ГАЗ 3221 Газель 32-415 Газель 2002

ДЕШЕВЫЕ И НЕКАЧЕСТВЕННЫЕ ЗАПЧАСТИ

часто ломается, зимой плохо держится на дороге

169 тис.км 16 л / 100 км Комерційні перевезення

Купишь и не продашь!!!! Сильно быстро ржавеет и гниет.Летом когда за 30 градусов тепла часто в пробках кипит!!!!! Было у меня три штуки пассажирских Газелей с одним и тем же двигателем 4215( сотка)- картина одна и таже.При установке газа картина значительно улучшилась как по расходу так и по движению в пробках в жару под 40,короче не так часто кипел.Спасало снятие термостата на лето!!!Так в общем могу сказать следующее:ломается как и все железные кони.Больше с Газелями дел иметь не хочу.