БАЗ 6 відгуків про БАЗ А 079 Эталон

3.1
    3.3
    2.7
    3.3

коробка передач, дизайн кузова, простір салону, витрати палива, гальма

якість збірки, ціна, якість матеріалів, вартість обслуговування

Дивитися всі вживані БАЗ А 079 Эталон
БАЗ А 079 Эталон А079.23 2008

БАЗ А 079 Эталон А079.23 2008

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, шумоізоляція

ціна

Перший власник 500 тис.км 10 л / 100 км Подорожі

Еталон, це найкращий автобус в світі. ЇЇ потрібно доглядати, любити, вчасно виявляти неполадки.

БАЗ А 079 Эталон 2012

БАЗ А 079 Эталон 2012

коробка передач

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Школьний вариант. Уже нет сил, одно за другим ломается. Нет не качества кузова, не проводки. Мотор на 4.

БАЗ А 079 Эталон 2011

БАЗ А 079 Эталон 2011

ціна

Автобус замечательный. Колесит как по Украине так и по России.Я обладаю таковым.

БАЗ А 079 Эталон 2015

БАЗ А 079 Эталон 2015

коробка передач, витрати палива, гальма

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник Комерційні перевезення

Автобус не для наших широт и не для наших дороги. Кустарщина.цена качества не соотвтствуєт тем доньками который он стоит

БАЗ А 079 Эталон Турист 2014

БАЗ А 079 Эталон Турист 2014

Гарно пахне та комфортно їхати, нашестя людей не мішає водію керувати автобусом, найгарнійші кольора Фіолетовий або Голубий це найкращі автобуси в світі.

Ломається тоді коли його не люблять та не доглядають.

Я дуже дуже люблю Еталон це наче рідний друг як ставися до нього так і він для тебе служить. просто кожен предмет який він не є його потрібно любити та доглядати і буде він вам як друг.

БАЗ А 079 Эталон Пригородный 2015

БАЗ А 079 Эталон Пригородный 2015

Не знаю...:-(

Мерзнит солярка! Единственный топливный фильтр находится у заправочной горловины. Поломки ПОСТОЯННЫЕ! Запчастей на евро4 практически нет. За 2 года из 14 таких автобусов на нашем маршруте они половину времени провели на ремонте. Это сплошной убыток! Кстати электроника постоянно глючит. А программы на них официальной НЕТ!

Ужасное авто. Никому не рекомендую! Если этот автобус разобрать дома или на сто и перенести топливо провод в салон, утеплить весь кузов и поставить подогрев фильтра топлива может быть ещё поездит! И если не хотите замерзнуть зимой- СРАЗУ меняйте печку. Я с мана поставил.

Відгуки про БАЗ авто Еталон по рокам

Хочете придбати БАЗ авто Еталон та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про БАЗ А 079 Эталон від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 6 відгуків відгуків про БАЗ авто Еталон будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.