Отзыв Daewoo Matiz 2013

Хэтчбек Кузов

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость, цена

качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, тормоза, шумоизоляция

Отзыв

з плюсів однозначно ціна. добраючись на роботу щодня 2ма (а інколи і 3ма) маршрутками + пішки 30 хв (але по факту це 7 км, просто погане транс.сполучення) я спала і бачила себе за кермом ХОЧ ЯКОЇСЬ машини =) і ніякі поломки, шум, відсутність комфорту і купи примочок, витрати на бензин і навіть ПРОБКИ не переконають мене в тому, що краще пхатись в маршрутках, з якимись сумками (продуктами), важкою формою в зал, паперами по роботі і тд, а ще в дощ і холод! навіть стоячи годину в пробці і поглядаючи на людей в забитій ванючій маршрутці - я щаслива! (але людей все одно шкода).
тому - на кожен товар свій покупець. на ці гроші, якщо відкинути бляхи, смарти і Канго - Матіз найкращий варіант, особливо для жінки, особливо у великому місті + якщо тільки вчишся їздити!
я 2й власник, їжджу вже 10й місяць. наразі із непланових ремонтів була лише заміна радіатора пічки, яка обійшлась мені в 3000 грн (враховуючи евакуатор і новий антифріз). ще була заміна тросу переключення передач, але про це я була попереджена - коли перевіряли машину перед покупкою...це мені обійшлось в 1350 грн.... решта це були лише заміни підшипників, масла, фільтра, підтяжки ремня генератора і щось таке дрібне...
на дорозі реально дуже маневрена, швидко реагує рульове управління. звичайно, дуже різко почати рух і набирати швидкість вона не може... тому інколи буває важкувато повернути на дорогу з насиченим рухом... набирає швидкість досить повільно, тому знов ж таки після поворотів, підйомів і тд одразу всі обганяють. але мене це мало цікавить, бо я радію тому, що не йду пішки!
на трасі при швидкості 100-120 вже їхати досить некомфотно. але це і не є машина для дальніх поїздок....
по розходу важко щось сказати. літом між 4.5 і 5.5. а зимою і до 8.5 доходило.
за всю зиму жодного разу не підвела зранку - завжди заводилась (макс мороз був -20).

щодо вмістимості салону: возила в машині і багети дл ремонту 2000мм, і плінтуси 2500мм, величезні мішки з сміттям, кухонний столик, крісла.... короче досить непогано можна в неї напхати.

З мінусів :
1. запотівання вікон . то просто жесть. не знаю як з тим боротись((вже всі методи перепробували
2. мало місця для якихось своїх дрібних речей в салоні. банально нема куди поставити стакан чи пляшку, в бардачок ледве влізають 2 пачки великих серветок
3. на задньому не дуже комфорно пасажирам
4. хочеться регулювання сидіння по висоті, жінці трохи занизько
5. відсутня шумоізоляція. на трасі після 80 км злегка закладає вуха ))
6. примерзання дверок зимою
7. маленький багажнік