Scion 1 відгук про Scion iM

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива, керованість

Низький рівень надійності
Водії вважають цей автомобіль недостатньо надійним

Дивитися всі вживані Scion iM
Scion iM 2016

Scion iM 2016

дизайн кузова, динаміка, простір салону, витрати палива, керованість, ціна

38 тис.км 8 л / 100 км Подорожі

Что я могу сказать о Scion IM? Это прекрасный автомобиль который соответствует запросу цена-качество! Очень маневренная, резвая, компактная снаружи и просторная внутри машина. Идеальный городской автомобиль. Я много ездила по Украине, на трассе ведёт себя очень хорошо и уверенно держится на скорости 150+км/час. Из недостатков могу назвать только низкий клиренс и не очень высокий уровень шумоизоляции, поэтому ставила шумку. Удобные сидения, красивый салон. В общем рекомендую!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 28 відгуків про Scion
  • Scion tC 2005

Scion tC 2005

Scion tC 2005

Быстрый ,маневренный, удобный, красивый! С запчастями проблем нет! Двигатель от "КАМРИ" 2,4. Не смотря на то, что это купе, с заде много место.

для такой цены недостатков нет

Станислав

Відгуки про моделі Сцион

Відгуки про Сцион іМ по рокам

Хочете придбати Сцион іМ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Scion iM від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Сцион іМ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.