МТЗ 2 відгука про МТЗ 5

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач

простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Дивитися всі вживані МТЗ 5

МТЗ 5 1991

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Надійний і простий у використанні. Якщо пильнувати то відслужить багато років. Дешеві запчастини і в наявності у всіх магазинах. У ремонті дуже простий

МТЗ 5 1991

дизайн кузова, простір салону, витрати палива, шумоізоляція

Дуже якісно виконаний. Деталі відповідної якості. З мінусів невеликий шум коробки. З плюсів дешеві запчастини і простий у ремонті

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 7 відгуків про МТЗ
МТЗ 892 Білорус 2011

МТЗ 892 Білорус 2011

дизайн кузова, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

Сім'я

Трактор дуже гарний, справжній білорус, працював відмінно, не маю ніяких нарікань, вчасний тех. огляд, заміна масла і не має ніяких проблем!

Євген

Відгуки про MTZ 5 по рокам

Хочете придбати MTZ та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про МТЗ 5 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про MTZ будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.