Lincoln 1 відгук про Lincoln Continental 1988 року

Lincoln Continental 1988

Lincoln Continental 1988

Шикарная

Стоимость запчастей

Как-то я мне заказали прогнать машинку под названием Линкольн континенталь, 1988г( мой ровестник))). Она и до сих пор остаться шикарной автомобилем!!! 3.5 литра на автомате., правдой автомат подусталый, но едит. Полный електропакет, салон белая кожа и больше всего понравилось впери диван а не сиденья. На этой машине надо ехать медленно, высунув руку из окна, пусть все завидуют!!!

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 2 відгука про Lincoln Continental
Lincoln Continental 1992

Lincoln Continental 1992

комфорт, дизайн

нужно много бензина

Сразу скажу, что это не мой автомобиль, моего друга, но я также хочу поделиться своими впечатлениями. Мой друг много лет мечтал об этом автомобиле и когда он наконец его купил, то мы всей семьей поехали смотреть на легендарный Lincoln Continental. Я не эксперт в данной области и мой отзыв не будет профессиональным в техническом плане. Я расскажу об этой машине глазами женщины. На первый взгляд машина огромная и неуклюжая, но когда я села в салон, то меня сразу покорил просторный салон, удобные сиденья обтянутые натуральной кожей. В этой машине, как в маленькой комнате. Когда мы начали ехать, то почти совсем не слышала работы двигателя, настолько он тихий. Наши дороги это сплошные колдобины, но машина шла мягко, быстро разгонялась и плавно тормозила. Вобщем сказка, а не машина. Единственный недостаток, так это много потребляет бензина.

Neli70

Дивитися всі 76 відгуків про Lincoln
  • Lincoln MKC 2014

Lincoln MKC 2014

Lincoln MKC 2014

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція

Перший власник 86 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті

Сама вдала модель лінкольнів - Lincoln MKC. Перший Lincoln був 2.0 передньопривідний. Сподобався, але б нікому не радив 1 привід на це авто. Сили багато навіть в 2.0. що робить його при ривку трохи небезпечним. Також краще переплатити 1.5-2к$ за 2.3 двигун. Різниця в їзді відчувається, особливо при розгоні на більших швидкостях. Це мій другий Lincoln MKC, вже повнопривідний та з двигуном 2.3. По відгуках спеціалістів EcoBoost 2.3 вважаєтьcя самим надійним двигуном. На MKC з цим двигуном з перших випусків якраз навішували всі переваги, які не були і можливо і немає до тепер в 2.0. Такий і вирішив придбати, хоча взяв модель на 2 роки старшу. Перeваги: Перевагами вважаю практично все, за таку ціну. По надійності можу сказати, що за більш ніж 2 роки їзди не потратив ні 1 гривні на ремонт. Недоліки: Не можу сказати що це прямо недоліки, та все ж з 2.3 двигуном можна менше пити бензину. Тому що розхід 13 місто п’ють деякі нові машини з 3.5 двигуном. Також водіння. Воно не таке піддатливе, що як би логічно, бо це не спортивне авто, та воно важить 2.3 тони. Якщо б опустити центр тяжіння було б ідеально. Також простір салону. Це скорше компактний кросовер а ніж позашляховик. Для перевезень кидаються сидіння і тоді простору в багажнику достатньо. Взагалі не розумію людей, які пишуть що висока ціна. Навіть 23 року авто, які будуть в 2 рази дорожчі не будуть відповідати тій якості збірки та матеріалів які тут. Одна дверка лінкольна важить більше ніж дві дверки Nissan Rogue чи Dodge Journey. Якість збірки, безпека, та надійність на найвищому рівні, не говорю вже про комфорт, швидкість і т.д. Порівнювали з Lend Rover 2018 року то в ренджі значно менше функціоналу, не говорячи вже за комфорт якого там немає взагалі. Та рендж коштує 35 000.

Віктор

Відгуки про моделі Лінкольн