Hamer 2 відгука про Hamer HT-250

2.9
    2.0
    2.5
    2.5

якість матеріалів, якість збірки, керованість, простір салону, шумоізоляція

Дивитися всі вживані Hamer HT-250
Hamer HT-250 2018

Hamer HT-250 2018

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, вартість обслуговування, гальма

якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна, шумоізоляція

Перший власник 2 тис.км 6 л / 100 км Подорожі

Великий крутіший момент,гарний звукта приємний вигляд.Зподобалося швидкість,вигляд та ін,а не сподобався метал рами.ТО проводилося кожних 2 місяця.Я сам ремонтував квадроцикл один раз-міняв масло та аморти.

• Погано
    2.6
Hamer HT-250 2016

Hamer HT-250 2016

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

якість матеріалів, якість збірки, керованість

Це був мій перший квадр що хочу сказати по мотору питань немає жити буде довго а ось металічні конструкції рами ужас все треба усилювати переварювати, диски на колесах тріскають, особлива слабинка на маятнику заді, карбюратор постійно треба знімати підстроївувати але за такі гроші можна побавитися

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 4 відгука про Hamer
  • Hamer X 2013

Hamer X 2013

Hamer X 2013

Удобный , надежный , красивый , экономный , выносливый .

Их я не нашла .

С первых минут, езды на этом квадрике, ты понимаешь, что он очень выносливый, резвый, крутой, экономичный. На нем можно перевозить до 150кг, две скорости, задняя и передняя, но для езды зимой, ему нужно другой движок со скоростями ( а у него это считается автомат ). Для езды по асфальту и бездорожью он очень хорош, но ему по асфальту не тяжело, тебе тяжеловато, т. к идет сумашедшая вибрация ( у него колеса не предназначены для таковойи езды ). Задняя скорость у него очень резвая, газулька поначалу неудобная, рука к ней покамись привыкнет, а потом будет норм. Одним словом он очень большой умничка. У нас в семье он умничка и мы им очень довольны .

HARRISON1987

Відгуки про Хамер HT-250 по рокам

Хочете придбати Хамер та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Hamer HT-250 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Хамер будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.