Benelli 1 відгук про Benelli

Benelli TNT 2018

Benelli TNT 2018

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, ціна

об`єм багажника

Купував мотоцикл з пробігом 1500км. Мотоцикл зроблений якісно, тому ніяких проблем з ним не було - наймасштабніший ремонт це заміна ущільнюючого кільця на пробці картера - 50грн. Вже наїздив на ньому 4000км. Найдальша подорож 150км туди і стільки ж назад в один день. Кудись дальше без встановлення кофрів і якогось додадткового вітрозахисту я б мабуть не поїхав. А по місту мотоцикл рве і метає. На світлофорах машини лишаються в дзеркалах при розході 3л на 100км. До сотні можна розігнатись за 8.5 сек - десь 9000 оборотів на четвертій передачі.
В принципі, я усім задоволений - хороший, якісний і економний стріт

Хочете придбати Бенеллі та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Benelli від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Бенеллі будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.