Sym Отзывы о Sym X-Pro

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 34 отзыва об Sym
  • Sym Fiddle II 2018

Sym Fiddle II 2018

Sym Fiddle II 2018

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

расход топлива

Первый владелец 10 тыс.км 4 л / 100 км Поездки в городе

Була до того різного роду техніка і на сьогодні маю справу з одними з найкращими мотоциклами у світі це КТМ/Хускварна. Потрібен був скутер на кожен день, зручний, місткий, комфортний та бажано не топорним дизайном як Honda SH і т.п. Саме цей експонат SYM Fiddle II 150-кубів порадили товариші які займаються мото технікою вже багато років. Шукав б /у Vespa на реєстрації, але вони в нашій країні дуже дорогі або з мутною історією. Не пожалкував ні разу що обрав саме SYM і на сьогодні якщо і поміняю його, то тільки на такий самий тому що це найкраща пропозиція в Україні по співвідношенню ціна/якість. Він якісно зібраний, має гарний зовнішній вигляд, надійний та сучасний як на свою ціну. Запчастини в наявності й у 2-3 рази дешевші ніж на Японські скутери, хоч вони й не потрібні цьому скутеру. Він Корейський, а не Китайський як дехто думає, відповідно і якість наближена до Японців/Європейців. Плавність ходу, ергономіка, тех. характеристики про це все не раз розповідали і я можу тільки підтвердити, все чудово. Єдиний нюанс який мене бентежить це маленький паливний бак і як би я на ньому їздив 40-км/год можливо мені б і вистачало на 200-км. В місті завжди рухаюсь з потоком, а це 50-80-км/год то і розхід збільшується відповідно і на заправку потрібно заїжджати кожні 120-130-км., а це для мене не дуже зручно. Розхід цілком влаштовує, а об\'єм бака - ні. Всім гарного дня і теплого літа!

Олексій

Хотите купить Сим С-Про и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Sym X-Pro от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более Отзывы о Сим С-Про любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.