Отзыв Sym Fiddle II 2018

Ремень Привод
Вариатор Коробка передач
Более 5 лет Водительский стаж
Менее 6 месяцев Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена

расход топлива

Отзыв

Була до того різного роду техніка і на сьогодні маю справу з одними з найкращими мотоциклами у світі це КТМ/Хускварна.
Потрібен був скутер на кожен день, зручний, місткий, комфортний та бажано не топорним дизайном як Honda SH і т.п. Саме цей експонат SYM Fiddle II 150-кубів порадили товариші які займаються мото технікою вже багато років. Шукав б /у Vespa на реєстрації, але вони в нашій країні дуже дорогі або з мутною історією.
Не пожалкував ні разу що обрав саме SYM і на сьогодні якщо і поміняю його, то тільки на такий самий тому що це найкраща пропозиція в Україні по співвідношенню ціна/якість.
Він якісно зібраний, має гарний зовнішній вигляд, надійний та сучасний як на свою ціну. Запчастини в наявності й у 2-3 рази дешевші ніж на Японські скутери, хоч вони й не потрібні цьому скутеру. Він Корейський, а не Китайський як дехто думає, відповідно і якість наближена до Японців/Європейців.
Плавність ходу, ергономіка, тех. характеристики про це все не раз розповідали і я можу тільки підтвердити, все чудово.
Єдиний нюанс який мене бентежить це маленький паливний бак і як би я на ньому їздив 40-км/год можливо мені б і вистачало на 200-км. В місті завжди рухаюсь з потоком, а це 50-80-км/год то і розхід збільшується відповідно і на заправку потрібно заїжджати кожні 120-130-км., а це для мене не дуже зручно. Розхід цілком влаштовує, а об\'єм бака - ні.
Всім гарного дня і теплого літа!

Олексій
03 марта 2021