Відгук Volvo 850 1995

Газ / Бензин Двигун
Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння

На Вольво взагалі їжджу з 2005 року. Але це були авто 400 серії.Давно хотів спробувати Вольво 850, але були сумніви щодо економічності, та вартості обслуговування.
Нарешті сталося. У серпні минулого року придбав Вольво 850 1995 року 2,5 атмосферний двигун, механіка, газ-бензин, електропакет. З першої хвилини я полюбив цього "Вольвака". Взагалі інші відчуття від їзди. Що по трасі, що в місті чи за містом. Відчувається солідність цього авто навіть у свої 26 років. Двигун потужний, але по трасі вкладаюся в 11 л газу, якщо "не топтати".А який звук після 3 тис. обертів? У поворотах поводитися прекрасно, ніякого відчуття крену немає.Комфорт від їзди відчувається і водієм, і пасажирами.
Нещодавно замінив масло, фільтри, та ремінь ГРМ. Ціни абсолютно доступні. Заміну ременю робив самостійно. Виявилося все геть нескладно. Рекомендую цей автомобіль тим, хто немає великих грошей, але хоче мати добротне і комфортне авто!

Сергій
07 квітня 2021