Volvo 2 відгука про Volvo 850 1991 року

шумоізоляція

машина нормальная но я не знаю наверно это у нас от жары но в салоне много шума идущяя от торпедо

якість матеріалів, якість збірки

Кушает масло.

Хороший, надёжный автомобиль.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 65 відгуків про Volvo 850
  • Volvo 850 1996

Volvo 850 1996

Volvo 850 1996

Отличный, надежный шведский автомобиль. По трассе, не едет, а плывёт. Ни подводил ни в какую погоду, зимой по гололеду, будто бы на танке едешь. Говорят запчасти дорогие, есть такое, но если хорошо поискать, то можно по находить кучу разборок по приятным ценам. Приятно удивлён расходом при объёме в 2.5 всего 10 литров в смешанном цикле.

Данил

Дивитися всі 1652 відгука про Volvo
  • Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

Volvo C30 2007

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, об`єм багажника

157 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті

Володію авто трохи більше року. Машиною дуже задоволений, радує її якість матеріалів та надійсність. Можу відмітити чудову керованість та гарну динаміку як на 1.6 tdi, для своїх габаритів можна сказати, що це класний хот-хеч, який підходить і для міста, так і поїздок на великі відстані, часто їзжу Київ-Харків, все дуже комфортно. Чудовий розхід палива, по Києву не перевищує 6.5-7 в зиму з кондіціонером, по трассі 5.5. З мінусів можна відмітити низький кліренс, проте для мене у Києві та по трасам це не критично. Також багажник не дуже великий, багато ним не перевезеш

Влад Тарасов

Відгуки про моделі Вольво