Мінськ Відгуки про Мінськ 125

На жаль, по Вашому запиту відгуків не знайдено.

Уточнити пошук

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 21 відгук про Мінськ
Мінськ C4 250 2016

Мінськ C4 250 2016

Простота, цена, дизайн.

На долго у вас не задержится

Спустя много лет завод Минск порадовал сразу несколькими экземплярами. Это мотоцикл поступил в продажу в 2016 году. Это 1-цилиндровый, 4-тактный мотоцикл, который развивает мощьность 19 лошадиных сил при 8000 оборотов в минуту. Максимальная скорость 110 км/час, что оставляет желать лучшего. Коробка передач имеет 5 ступеней. Сухая масса мотоцикла составляет 155 кг. Есть он мало, заправлять нужно легко доступным бензином АИ-92. Имеет просторный и прочьный бак с обьёмом в 16.5 литров, что довольно не плохо. По поводу дизайна можно сказать, что наши соседи постарались. Имеет интересную раскараску.Я могу рекомендовать его в качестве первого, но самое главное не забывать о защите.

ivan33human

Хочете придбати Мінськ мото 125 та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Мінськ 125 від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж Відгуки відгуків про Мінськ мото 125 будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.