Відгук Daewoo Nubira 1999

Передній Привід

шумоізоляція

Експлуатую авто два роки щодня. Раніше їздив тільки на іномарках.Коли придбав то знав по відгуках що Нубіра не користується авторитетом серед багатьох водіїв. Пізнавши витривалість цього авто в експлуатації по українських дорогах та економії на найдорожчих запчастинах порівняно з закордонними авто можу сміливо заявити. По ходових якостях Нубіра трішки не дотягує до закордонного автопрому але слід не забувати що ми їздимо по українських дорогах і ресурс запчастин і комфорт їзди дуже залежить як в іномарок так і укр.автопрома від цінової політики та наявності автозапчастин. Для міста і поїздок не більше 400км Нубіра пристосована на 100відсотків. Звісно хозяїн барин!!! Особисто я рекомендую Нубіру для сімейних потреб. Хто любить випендрьож в місті то дорогий вам автомобіль під сідниці, будьте щасливі.

юрій
04 травня 2019