Отзыв Alfa Romeo Stelvio 2017

57 тыс.км 11.5 л / 100 км Семья
Внедорожник / Кроссовер Кузов
Более 5 лет Водительский стаж
1-2 года Время владения

дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, коробка передач, объем багажника, тормоза, управляемость, шумоизоляция

качество сборки, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания

Отзыв

Шукав машину на заміну mazda cx9, а до неї ще була сх5. Мазда хороша, надійна але так і не звик до габаритів . Сх5 оптимальна була по розмірам і якраз шукав такий формат. Дивився багато варіантів : f pace, x3, q5 , nx 300 і т.д. Та ось побачив stelvio і щось йокнуло всередині. Років зо 5 попав на тест драйв червоної альфи і закохався. Я розумію чудово , що це не найкращий вибір, але тут як з жінкою ти або закохався, або пройшов і не помітив . Ну по порядку: мотор казка, коробка теж , гальма - треба звикнути, але нічого, комфорт не ідеал , але не витрясає душу. Багажник нормальний , як у конкурентів. Задні міста тісні та й не регулюються. Матеріали нормальні , але на 24 рік то салон вже застарів. Хоча він просто функціональний, мені зайшов. Сидіти комфортно . Їде цікаво , не схоже на інших. Більш на Макан по їзді я б сказав схожий. Руль гострий але не нервовий. Мені подобається, наче помолодів років на 10 з нею. Динаміка більш чим достатньо, проти мазди звір. Так, тепер недоліки . Пороги не закриті дверями, завжди грязні штани. Дітей позаду вкачує постійно. Тісно сзаді. Незрозуміла робота клімату - то жарко то навпаки. Обзор так собі. Дорого у офіціалів сервіс, але в мене не гарантія вже. Проблема з поплавком в бензобакові - можете раптово залишитися без бензину. Ще високий розхід палива , але тут від того як їздити . Просто вона заводить! Розхід: місто 11-12 , траса 7-8,5 . Можна трохи менше , а можна набагато більше.
Ну що ж , скажу чесно- якщо ви не чули про цю марку , чи не її фанат - не треба і думати за неї. Вона не ідеальна. Але може саме цьому вона і подобається , бо всі ми не ідеальні. Тому хоч на тест драйв але спробуйте.

Евгений Миндря
3 дня назад