Dodge 4 відгука про Dodge Dart 2015 року

дизайн кузова, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, ціна

дорожній просвіт

Дивитися всі вживані Dodge Dart 2015

Dodge Dart 2015

дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна

динаміка, дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція

Автомобиль за свои деньги, это 5 из 5. А если у вас лимитед, то это 5 из 6! Музыка отличная, качество салона на хорошем уровне, ходовые качества в порядке. Что можно считать из минусов, так это расход и доступность запчастей, но это чистый американец все таки. На трассе ведёт себя уверено, в городе никаких проблем нет, кроме высоких бордюров, но это уже моменты нашей инфраструктуры. Ещё один момент, люди с ростом 190+ см, эта машина не для вас, увы, но сидения отпускаются недостаточно низко. Я однозначно рекомендую данный автомобиль.

Dodge Dart 2015

дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна

дорожній просвіт, гальма

За свой бюджет авто просто вне конкуренции!
Хорошая подвеска, эластичный 2.4 двигатель, отличный момент! По сочетанию цена/мощность не знаю других вариантов которые могут конкурировать!
В обслуживании недорогой.
Клевая тачка для молодого парня, рекомендую к покупке

Dodge Dart 2015

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна

108 тис.км 8.5 л / 100 км

За свою ціну це ТОП, не знаю чого люди бояться слова Додж. Мотор і коробка АІSIN ідеально працюють і супернадійні. Прискорення і звук вихлопу просто шикарні, сидіння дуже зручні, задній диван також. По запчастинах проблем взагалі нема, тому що нічого не лопається, а навіть якщо зламається, то на розборках повно, також все є під замовлення, бо авто дуже популярне в Америці, продавалося в Росії. Також запчастини підходять з Альфа Ромео, дорогого нічого нема, це не БМВ. Стосовно розходу, то по трасі в спокійному режимі 6,5 л/100 км в мене виходить, якщо давити постійно, то 7,5. По місту від 9 до 13, дивлячись як їхати, бо машина дуже провокує до агресивної їзди. Що до кліренсу, то там просто пластикових захист так зроблено, насправді кліренс цілком достатній, пластик просто піджимається.

Dodge Dart 2015

дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

дорожній просвіт, витрати палива

Машина визуально очень экстраординарная! Внутри салон очень просторный, ничего не стучит и не гремит. Удобные сиденья, два монитора, с помощью которого можно управлять всем, что наводиться в салоне. Очень мощный и резвый мотор, который на пару с заводским выхлопом не оставят без внимания! На все время поменял толк о два Сайлетблоки, Авто владею больше 6 месяцев. Запчасти обошлись дешевле чем на Октавиу А5 2008 года.

Відгуки про моделі Додж

Відгуки про Додж Дарт по рокам