Dodge 2 відгука про Dodge Grand Caravan

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону

Низька оцінка дизайну
Дизайн цього автомобіля залишає бажати кращого

Дивитися всі вживані Dodge Grand Caravan

Dodge Grand Caravan 2016

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Отличный семейный и рабочий минивэн. Мощный, вместительный, манёвренный. Как и записано в его тех. характеристиках, прекрасно работает на спиртовом бензине, что повышает его экономичность! 6ступенчатая коробка автомат позволяет сохранять приёмистость при больших размерах кузова

Dodge Grand Caravan 2016

динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Шикарный автомобиль внутри при простоте снаружи.
Очень мощный и экономичный мотор. Расход 12л на сотню.
Хорошо работает на спиртовом бензине , что добавляет экономичности!
Салон трансформер, очень удобно и быстро все сидения в пол.

Вас також може зацікавити:
Дивитися всі 671 відгук про Dodge
  • Dodge Journey 2016

Dodge Journey 2016

Dodge Journey 2016

динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, гальма, ціна, шумоізоляція

Це перший мій автомобіль, так що порівнювати особливо нв з чим. Тому прокоментую те що мені подобається: По-перше - просторний салон. В багато автомобілів з моїм зростом 198 я нормально не поміщався, в цей же чудово поміщаюся, та й сама посадка в автомобіль зручна. Також сюди віднесу гнучке налаштування простору салону. Можливо скласти всі сидіння окрім сидіння водія і перевозити великогабаритні речі. По-друге - потужний двигун 3.6 дарує ястраві емоції, з задоволенням набераєш швидкість. По-третє - досить просте обслуговування. Хоча я й не мав досвіду, але з допомогою справляюсь самостійно. До мінусів можна віднести мультименійну систему в мене була маленька магнітола - але я замінив її на андроїд, а також зробив ще декілька апгрейдів. Що покращило функіонал автомобіля. Ще до мінусів можна було б ще віднести витрати пального, але для такої маси та динаміки витрати цілком зрозумілі. Загалом - цілком задоволений автомобілем.

Володимир

Відгуки про моделі Додж

Відгуки про Додж Гранд Караван по рокам

Хочете придбати Додж Гранд Караван та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Dodge Grand Caravan від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 2 відгука відгуків про Додж Гранд Караван будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.