Отзыв Cadillac Escalade 2007

252 тыс.км
Внедорожник / Кроссовер Кузов
Газ пропан-бутан / Бензин Двигатель

Отзыв

Статусний, серйозний автомобіль. Володію Ескалейдом 2007 року вже 5 років. Задоволений повністю авто.
Перед цим був крузак 200. Небо і земля. Чесно, я не розумію чому Крузак дорожче за Ескаллейд, оскільки ця машина комфортніша, статусніша, економніша і дешевша в експлуатації. Напевно тому, що люди бояться американців? Напишіть коментар чому Ескалейд дешевше за крузак. матеріали дорожчі за крузак, розхід менший за рахунок того, що відключаються половина циліндрів при рівномірній їзді, тому платиш менше за палива. По швидкості теж крузак слабший.
Поставив колеса 20 і машина супер-м'ягка бо на низькопрофільці трішки жорстковата по львівській бруківці.
Розхід палива, як на мене перекрасний бо в мене стоїть газ. Траса 14л газу, місто 25 л газу. Заводиться з пульта, що дуже зручно зимою сідати в теплу машину чи влітку, коли шкіра нагрівається, заводиш з пульта, 2-3 хв і в машині прохолодно.
Ломалося за 5 років:
- потік бачок ГУР і тому доливав масло.
- задній аморт і передній потекли ну я замінив по колу. Це ж розхідники. Критичного нічого не було.

Микола
сегодня