Відгук Porsche Macan 2018

Перший власник 40 тис.км 9 л / 100 км Сім'я
Позашляховик / Кросовер Кузов
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція

об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна

Маю честь володіти вже другим Macan 2л бензин 252 сили, до цього мав Macan 2016 року, на якому наїздив близько 70 тис., тож відгук об\'єктивний. І з першим і другим авто окрім ТО не мав жодних ремонтів або питань. Авто динамічне навіть з таким "невеликим" мотором.
Плюси: Будь-який автомобіль Porsche це статус, спортивний характер, технології, якість, безпека. Вартий своїх грошей!
Супер-Плюс для тих, хто розглядає авто з пробігом: Найкрутіша штука Porsche це ПОДОВЖЕННЯ ЗАВОДСЬКОЇ ГАРАНТІЇ яка можлива до 15 років або 200.000 км!!! Головне, щоб авто офіційно і вчасно обслуговувалось, а далі виробник за $1.500 в рік робить дива і закриває власним коштом великі ремонти!!!
Мінуси: Досить високі витрати на пальне та обслуговування, але це ж мій свідомий вибір їздити на Porsche, тож без нарікань!
Порада: Якщо об\'єктивно можете дозволити собі Porsche, беріть, ці авто того варті! Розглядаючи авто з пробігом головне підібрати доглянуте авто з офіційною істрією + подовжити гарантію.

Сергей
25 листопада 2020