Відгук Lexus ES 2013

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
1-2 роки Час володіння
900 Запас ходу, км

якість збірки, об`єм багажника, гальма

Мій перший Лексус, до цього що тільки не було. Це авто, просто фантастика! Я розумію що все це субьективно, але всі хто сідав у авто із знайомих , були приємно здивовані, авто дуже просторне навіть для другого ряду, виглядає просто вау, а пробіг нагадую 230 тис. Да в мене Соната була зі 100 пробігом і то виглядала у рази гірше, хоча авто дуже добре за свої кошти. Кажу одразу в мене не був Марк Левінсон, но музика фантастично грає, ось прям дуже фантастично. З приводу АКПП, то все дуже надійно, чітко, мій перший варіатор.В режимі гібрид, є затуп в 0.5 сек коли треба рванути, но у режимі СПОРТ це зовсім інакша автівка. Електро двигун + атмосферний працює у тандемі, та видає дуже круту динаміку а що саме головне, воно становиться різке і провалів немає зовсім. Я був дуже шокований від спорт режиму. Він тупо дає +30%. З приводу витрати палива то в літку 6-7 літрів в залежності від клімату та як давити. В мене був середній 6.7л.100, в зимку іллюзії пропали витрата 8-8.5. Не розумію чому така різниця, хоча батарею перевіряли все гуд. По обслуговуванню був шокований, ричаг коштує дешевше сайлентблоку. Я за ричаг у 2023 році віддав 850 грн без роботи,оригіналу не було на СТО. Тобто ціни дешевше десь ніж на корейця. РЕКОМЕНДУЮ авто на всі 100%!!!!

Олег
11 грудня