Lexus 1 відгук про Lexus NX 200t

Lexus NX 200t 2017

Lexus NX 200t 2017

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

Дуже динамічний, класний та легкий в керуванні автомобіль.
Повний привід, 200 t та комплектація F-Sport значно відрізняються в кращий бік від інших автомобілів NX цієї моделі. Зручний автомобіль для міста, а також молодої родини.
За час керування жодних нарікань не мав.

Дивитися всі 955 відгуків про Lexus
  • Lexus RX 270 2013

Lexus RX 270 2013

Lexus RX 270 2013

об`єм багажника

Прекрасный семейный автомобиль. Перед покупкой искал rx-350 3-го поколения в ристайле, но на вторичке такое ощущение, что их живых нет. Расход при спокойной езде 10 - 11л/ 100км, если наступать 13-14. Многие пишут что не едет, но я бы так не сказал. Шумка, материалы салона, сборка - все отлично, двойные стекла. Места в салоне для комфортной езды предостаточно - по моему в этом классе нет конкурентов. Не понравилось: - монохромный дисплей который в принципе можно легко заменить, - относительно не большой багажник из-за полноценной запаски, но для тех кто планирует ставить газ - я думаю что это плюс, - нет вариантов рх-270 с люком.

Валерий

Відгуки про моделі Лексус

Відгуки про Лексус NX 200t по рокам

Хочете придбати Лексус та сумніваєтесь в правильності вибору комплектації чи модифікації? Читайте відгуки про Lexus NX 200t від власників, на власному досвіді яких розібрані плюси та мінуси авто, проблеми в експлуатації та обслуговувані. В каталозі автовідгуків на AUTO.RIA зібрано більш ніж 1 відгук відгуків про Лексус будь-яких років, комплектацій та модифікацій, які призначені допомогти Вам з вірним вибором машини.