Відгук Dacia Logan MCV 2007

Унiверсал Кузов
Передній Привід
Менше 6 місяців Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна

динаміка, якість матеріалів, шумоізоляція

Мій перший автомобіль. Користуючись ним, можу сказати автомобіль дійсно на всі випадки життя. Надійність на вищому рівні. Знаю, що кажу бо багато катаю по бруківці та сільській місцевості. Машина проста, все можна полагодити самому, коробку і двигун до уваги не беремо. Авто брав по низу ринку. Бо ланоса, калину, чи опеля 90х років не хотів. Серед плюсів, високий кліренс, 1,4 мотор для універсала слабуватий, але свої функції виконує на ура, немає проблем із запчастинами, є дешеві аналоги, оригінали , і навіть краще оригіналу. В салоні достатньо місця. найбільший мінус в моєму екземплярі є низ дверей. Попри оцинковку кузова двері страждають. Витрати палива цікаве питання, моя машина була без каталізатора, траса 6 літрів місто більше 8 взимку 10. У своєму класі це найкращий автомобіль в плані надійності та універсальності, так відсутня шумоізоляція, сидіння не зовсім зручні, але за бажанням це все можна зробити. Дуже дивно коли друзі розказують, про ті чи інші проблеми зі своїми авто, а логан просто везе тебе з пункту А в пункт Б.

Михайло
03 травня 2022