Yamaha Отзывы о Yamaha FZ6

К сожалению, по Вашему запросу отзывов не найдено.

Уточните параметры поиска

Смотреть все 339 отзывов об Yamaha
  • Yamaha Jog SA36J 2008

Yamaha Jog SA36J 2008

Yamaha Jog SA36J 2008

Первый владелец 12 тыс.км 3 л / 100 км Путешествия

Довго вибирав собі скутер.І ось зупинився на ямаха джог sa-36. Скутер чотирьох тактний інжектор з водяним охолодженням.Мопед брав з контейнера без пробігу по Україні.Вибирав дуже прискіпливо бо маю вже досвід попередніх мопедів.І хочу вам сказати мої зусилля не були марні -мопед просто супер,особливо для дальніх поїздок.В літку не гріється,для нього відстань в 30-50км в одну сторону зовсім ні про що.Головне не навалювати на ручку бо скутер таки дуже жвавий,але я їзджу 40-45 семе оптимально.Раз тільки спробував скільки піде - був дуже вражений стрілка лягла за 60км.До речі коли вибирав то їздив ще на двох там максимум розгоняв до 55-ти,тому коли продавець розповідає що це чотирьох тактний і він більше не їде,то це все казки, якщо мопед не вшатаний і пробіг тисяч до 15-ти то повірте він не чим не уступає двох тактному. Одне тільки коли дививсь відгуки то казали бензину бере літрів 2-2,5 а в реальному десь до трьох.А так мопед супер, на даний час мені здається кращий на ринку,але і ціна трохи є.Я купував за 760$, +4000гр документи з митниці+ постановка на облік в сумі 950зелених.Але повірьте він того вартий.Наголошую головне вибирати не виїзджений ціна з контейнера коливається від 630 і десь до 800. Купуйте та насолоджуйтеся їздою. СЛАВА УКРАЇНІ !!!

саша

Отзывы о моделях Ямаха

Хотите купить Ямаха ФЗ6 и сомневаетесь в правильности выбора комплектации или модификации? Читайте отзывы о Yamaha FZ6 от владельцев, на личном опыте которых разобраны плюсы и минусы авто, проблемы в эксплуатации и обслуживании. В каталоге автоотзывов на AUTO.RIA собрано более Отзывы о Ямаха ФЗ6 любых годов, комплектаций и модификаций, которые предназначены помочь Вам с правильным выбором машины.