Отзыв Rover 75 1999

Первый владелец 320 тыс.км 10 л / 100 км Семья
Более 5 лет Водительский стаж
Более 5 лет Время владения

дорожный просвет

Отзыв

Легендарний британець. Це автомобіль в якого закохуєшся із першого погляду.Не дивлячись на те ,що автомобілю вже 20 років - але їдучу на ньому по вулицях міста-відчуваєш зацікавлені погляди інших людей. ТАК-це РОВЕР 75. Я володію саме цим автомобілем із грудня 2013 року.Автомобіль я побачив на продажі в Німеччині .Ним володіла старша пані ,а тому я є 2 реальним власником.За весь період часу я не мав з ним жодних проблем.Мотор в мене 1.8 звичайний бензин,не турбований.Світлий велюровий салон відразу припав до душі,як то кажуть з першого погляду.Із запчастинами до авто немає жодних проблем.Служить автомобіль реально вірою і правдою ,а комфорту від їзди на ньому ОДНОЗНАЧНО можуть позаздрити навіть нові автомобілі. За 10 років було багато чого замінено і проведено ремонт : -ремонт двигуна,заміна прокладки ГБЦ . - замінена водяна помпа,роліки, ремені -замінені задні амортизатори і задні опорні підшипники -замінені всі 4 підшипники в ступицях -замінений правий ШРУС граната,привід -2 ричага передні,сайлентблоки -рульова рейка колонкав зборі -замінені практично всі елементи щеплення/ головний циліндр,вижимний підшипник,диск щеплення,корзина -стойки стабілізатора -радіатор кондиціонера Стан лакофарбового покриття теж дуже позитивновразив:машина не фарбована,в ДТП не була,а претензій до зовнішнього вигляду немає. Одним словом КОРОЛІВСЬКА БРИТАНСЬКА ЯКІСТЬ НА РОКИ. Якщо автомобіль дійсно коханий у господарів,то він служить вірою і правдою,не дивлячись на його вік.

Володимир
15 января

Подпишитесь на рассылку отзывов о Rover 75

avatar
Гость | 22 сентября 2023 г., 14:23
Машина гарна. Цетак. Але би ще був чесний продавець. Влив присадок до мотора. Щоб тільки проїхав пару км. А потім почалось Дорогий ремонт мотора. Ходова і всьо решта. Ремонт мотора ? Щоб ви шановні знали коштуе до 1500 дол. Пишу вам шановні щоб ви знали Провіряйте добреавто перед покупкою. Той що продав мені клявся Що він такий побожни1.І син інвалід. Але як вийшло аферист

Отзывы о моделях Ровер

Отзывы о Ровер 75 по годам