Відгук Dacia Sandero 2019

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння

динаміка, шумоізоляція

Файне авто для міста. Легко паркувати. Дуже добре допомагає функція асистент допомоги при зрушенні на підйомі. Старт-стоп теж крута функція, але тільки при тривалих зупинках на світлофорах, тривалістю більше 1 хв. В решті випадків ця функція дратує. Добре що її можна вимикати.
Авто потребує додаткової шумоізоляції. Я це відчув, бо пересів із автомобіля класу Люкс. Аудіосистема та акустика звучить добре. Дуже порадувало те, що аудіо можна програвати зі смартфону через Bluetooth, наприклад музику із youtube.
Головне світло на достойному рівні, навіть в туман можна не вмикати передні протитуманні фари. В решті деталей це просте бюджетне та надійне авто. В сім\'ї це вже не перше бюджетне авто від концерну Renault. Перед цим була така сама машина, тільки на 10 років старша. Накатали ми на ній 288 тис. км без проблем. Робіть висновки самі та думайте лише своєю головою.

Петрович
21 березня 2021