І докорити виробника за те що перетримав таку вогняну штучку не можна: автомобіль дозрів і тепер готовий підкорювати серця. Що ж, нехай почне з наших! Отже, з рішучим чортиком в хитрому примруженні головної оптики на тест-драйві AUTO.RIA побував представник другого покоління субкомпактного кросовера класу B-SUV - Peugeot 2008!
Тестове авто нам надали в максимальній комплектації GT-line, що включає новомодну панель приладів 3D i-Cockpit, шкіряний салон, панорамний дах і багато іншого, а під капотом новинки трудиться дизельна 1,5-літрова турбована "четвірка" на 130 к.с. в парі з 8-ступінчастою АКПП Aisin.
Ціна за весь цей максимум вражає не менше - 729 600 грн. Але стривайте з критикою: по-перше, конкуренти на кшталт Mazda CX-3 і Volkswagen T-Roc грають на тому ж ціновому полі. По-друге, спершу слід познайомитися з машиною ближче.
Не відвести очей
До питання вартості ми ще повернемося, а поки хочеться поділитися враженнями від побаченого. Адже це вам легко перегортати картинки, а мені, як одному із перших журналістів, що провів тест-драйв 2008-го в Україні, було нелегко не те що зробити фотозйомку, але навіть пробратися пізно ввечері додому без оточення цікавих співгромадян. Що, мовляв, за звір?
Однозначно впізнаваний зовнішній вигляд з акцентами в бік агресії і напору після вражень від 508-ї моделі на невеликому кросовері тільки посилився. По мені, саме він нині задає вектор характеру всієї модельної лінійки і виглядає найбільш гармонійно. Особливо в такому сміливому глибокому синьому кольорі. Шию звертають навіть ті, хто звернув увагу на зйомки автомобіля під час дощу.
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119476-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119484-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119486-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119474-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119473-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119480-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119475-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119478-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119477-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119481-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119479-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119482-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119483-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_int Peugeot 2008_int](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119485-288x180.jpg)
Звичайно, французи взагалі дуже спритно розставляють акценти, будь то смакові нотки або, як у нашому випадку, акуратний натяк на рівень тестостерону в крові за допомогою вертикальних вставок-іклів денних ходових вогнів у бампері. І виглядає ефектно, і ідентифікує у потоці безпомилково. Тому згадані вище конкуренти будуть змушені використовувати інші козирі в боротьбі за споживача. Ну, хто зі мною не згоден?
Не здулися
Мені особисто сподобалася зовнішність автомобіля "від і до": навіть залишаючись прискіпливим журналістом, вказати на якийсь огріх з чистою совістю складно. Краще рішення після першої хвилі емоцій - зануритися в спокійний дух інтер'єру, подумати про їздові можливості 130-сильного автомобільчика...
Але фантазія французів не відпускає і в салоні компактного 2008-го, який, до речі, після стандартних вимірів одним довготелесим журналістом виявився не таким вже і компактним. Всередині машини пульс частішає не тільки від виду і комфорту красивих крісел і вже звичних тумблерів-перемикачів, панорамного виду на небо або контрастної зеленої підсвітки передньої панелі і дверних карт.
І справа навіть не в тому, що за наявності панорамного даху, що "краде" кілька сантиметрів по вертикалі, я сідаю сам за собою навіть з запасом над верхівкою, а по простору для ніг та в плечах галерка легко приймає трьох середньо-рослих пасажирів. Головна гордість французів і епіцентр вау-ефекту в інтер'єрі - i-Cockpit, іншими словами - новомодна панель приладів, на якій інформація відображається в тривимірному зображенні.
3D-ефект стосується лише цифр і тексту, але зчитувати інформацію від цього незвично легко і швидко. І, мабуть, навіть добре, що об'ємний ефект не торкнувся картографії, інакше це б зашкодило сприйняттю. Зате знайшовся привід причепитися до ергономіки: ті самі красиві тумблери насправді потребують багато уваги і відволікають від дороги, а до використання клімату через окреме меню і подальший пошук кнопки повернення до навігації Apple CarPlay звикнути складно.
Принаймні, домогтися повного автоматизму дій за час тесту мені не вдалося. Не рекордних розмірів багажник в 434 літра радує і висотою відкриття п'ятої двері і грамотним розподілом простору, а також нішами і гачками. Окремі компліменти зірвала подвійна підлога: усі дрібні речі можна возити на першому "поверсі" над докаткою, не відбираючи корисний простір у основного відсіку.
Словом, настрій в салоні такий же легкий і піднесений, як і за його межами. А драйверу в свою чергу доведеться звикати і до розташування приладів над рульовим колесом і до використання красивого, але не дуже практичного місця для бездротової зарядки смартфону. А таким довготелесим, як я, - ще й до твердого пластику дверної карти і центрального тунелю, об які я особисто постійно лупився колінами.
Ностальжі
Тим не менш, емоції за межі позитивного спектру не випадають, особливо під час їзди. З цього приводу у мене в пам'яті спливли вельми приємні спогади про позаторішнє відрядженні у французьку глибинку, де поряд з новинками "Пежо" журналістам-везунчикам випала можливість покерувати і ретро-автомобілями марки. В числі яких був і далекий предок нинішнього героя нашого тест-драйву - Peugeot 205 GTi.
Так, у нього був аскетичний і нуднуватий (чи то справа сучасні моделі!) інтер'єр, але і за зовнішнім пропорціям і, що головне, за емоційною складовою це, що називається, подвійне попадання! Самий гарячий на той час серійний хетчбек марки підкорив прозорою керованістю і бажанням проходити віражі, ефектно вкручуючись в звивисті повороти сільських доріг Провансу.
Так і "наш" компактний кросовер без роздумів пірнає, об'їжджає, пищить колесами і норовить крутити кермом досить складної форми. Та все ж за одним лише винятком... На 205-му було встановлено величезне, якщо порівняти з 2008-м, рульове колесо. У новинці кермо, мало того, що значно меншого розміру, ще й приплюснуто зверху і знизу, а потужні напливи в місцях хвата змушують тримати його на гоночний манер. Ну, тобто, просто в положенні "без п'ятнадцяти три".
Тому у пілота, - вибачте, водія, - створюється враження гострого рульового. Картину доповнюють і відчутні крени в тих самих віражах, де завантажені колеса починають видавати звуки. Але, мабуть, мені таке управління навіть до душі: воно живе і справжнє, з адекватним і виразним зусиллям. При цьому 2008-й не можна назвати хитким, - він слухняно тримає траєкторію, а не надто затиснута підвіска відмінно проявляє себе на розбитій дорозі, не помічаючи дрібниці і м'яко, хоч і пружно, реагуючи на нерівності побільше.
Magnifique!
А ще 2008-й дуже бадьоро набирає швидкість, хоч і гарчить стримано, не по-бойовому. Та й взагалі, акустичний комфорт - сильна сторона новинки. Шуму в салоні рівно стільки, щоб розуміти, що відбувається за межами авто: він з'являється на швидкості близько 80 км/год і не характеризується лютим збільшенням під час розгону. Тому трасові перегони проносяться "без шуму і пилу".
Потенціал дизельного моторчика не перестає радувати: його 130 сил достатньо для набору сотні за 9 секунд, а за відчуттями це відбувається навіть швидше. А доступного вже з 1750 об/хв максимального крутного моменту в 300 Нм за очі вистачає під час обгонів на шосе, - навіть з повним завантаженням. Під педаллю завжди є запас тяги і процес її вивільнення раз за разом приносить задоволення.
Хоч і засмучує цифрою витрати палива. Не злічити, скільки разів ми намагалися побити заявлені цифри на попередніх тест-драйвах. Але, зізнатися, в цей раз все закінчилося провалом. Моторчик-то дужий, рівний і потужний розгін провокує повторювати процедуру знову і знову... Смачно розганяється 2008-й, з апетитом!
Звідси і витрата: у перші дні випробувань він навіть перевищував позначку в 7 літрів на 100 км. Ух, точно "з голодного краю"! Зате на трасі, подалі від вічних столичних пробок, де знизити рівень витрат не допомагає навіть пильна система "стоп-старт", бортова електроніка зафіксувала підсумкову цифру 6,2 л солярки на кожну сотню кілометрів. Не так вже і багато, але все ж далеко від заявлених 4 з хвостиком.
В піску
А що стосується пилу, - точніше піску, - то його, хоч і в переносному значенні, в ході тест-драйву "пижику" довелося скуштувати як слід. Справа в тому, що відмінному у всіх сенсах двигуну в компаньйони був представлений класичний гідротрансформатор японського виробника Aisin. І це добра частина новини. Адже ніяких замислуватих роботів і ревучих варіаторів тут не передбачено і, здавалося б, 8 передач повинні тихо і плавно переклацуватись, змушуючи водія забути про трансмісію.
Але, на жаль, і під час розгону і при інтенсивному гальмуванні, особливо з 3-ї передачі на 2-ю "автомат" з незрозумілої причини і з завзяттям, гідним кращого застосування, неприємно сіпається. У моменти розрахунку дистанції до автомобіля, що попереду йде в щільному міському потоці, це трохи напружує. Так що з перших же годин їздових випробувань я присвятив чимало часу пошуку найменш нервового режиму роботи трансмісії.
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119504-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119488-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119493-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119492-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119491-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119487-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119490-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119489-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119494-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119496-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119498-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119495-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119500-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119509-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119497-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119502-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119506-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119499-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119501-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119508-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119503-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119505-288x180.jpg)
![Peugeot 2008_ext Peugeot 2008_ext](https://cdn.riastatic.com/photosnewr/ria/news_gallery/view_gallery_photo__119507-288x180.jpg)
Накатавшись в надмірно агресивному для міста "Спорті", через пару днів я випадково промахнувся повз звичайний режим "Нормальний" і активував "Пісок", тут же виявивши що в цьому режимі КПП перемикається набагато акуратніше. Так і проїздив я весь час, за винятком заміських поїздок, у "Піску", уникаючи дратівливих поштовхів та посмикувань. Адже на емоції від розгону він майже не впливає.
Краща версія себе
Весь час тест-драйву я згадував не тільки прокачаний хетчбек родом з початку 90-х (перша версія Peugeot 205 GTi з мотором 1,6 на 115 к.с. випускалася з 1983 по 1987 роки), але і першу, тільки оновлену, версію 2008-го, на якому я з задоволенням відкатав не одну тисячу кілометрів. Обидва автомобільчика, - що першого покоління, що нинішнього, - вийшли живими, бадьорими, тому 2008-й досі користується підвищеним попитом на вторинному ринку.
Ну а в другій генерації Peugeot 2008 і зовсім отримав престижну нагороду Red Dot Design Award в категорії «Дизайн продукту». Дивуватися нічому: видний вийшов автомобільчик! Вибираючи авто для себе, на нього я б поклав око в першу чергу, - ну, хіба що вибрав би комплектацію простіше та дешевше. Нехай без особливих наворотів, але з відмінним двигуном, приголомшливою (у хорошому сенсі слова) підвіскою і неповторним дизайном.
![](https://cdn.riastatic.com/docs/pictures/common/1/176/17655/17655.png)
Прокоментуйте першим