debug 0507 header1
Усі авто завжди з тобою в додатку
Завантажити
debug 0507 header2

Автомобілі

Дякуємо! Ви підписалися на розсилку новин від AUTO.RIA. Щовечора Ви будете отримувати найцікавіші події дня в одному листі.
Ви ще не додавали матеріали в Обране Відкрити стрічку новин

Стрічка

Toyota GR GT: спортивний підрозділ бренду має нового флагмана
Автор: Роман Беньковський
на правах реклами
Після низки витоків та чуток Toyota показала серійну версію спорткупе GR GT з гібридним V8, мокрим зчепленням і зовнішністю прототипа для перегонів на витривалість.
2025-12-05 14:07
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Audi повертає турбодизель 3.0 TDI V6 моделям A6 та Q5, але це щось нове!
Автор: AUTO.RIA.com
на правах реклами
Гібридна силова установка MHEV plus із додатковим електричним турбонагнітачем ДВЗ та електромотором у трансмісії має скласти гідну конкуренцію суперникам від BMW. Що вже відомо?
2025-12-01 13:56
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Автомобіль тижня: Cupra Leon VZ TCR
Автор: Роман Беньковський
на правах реклами
Поки моделі інших брендів похапцем шукають максимальної продуктивності на електротязі, Leon залишається вірним легким бензиновим турбомоторам.
2025-12-01 09:07
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Opel Astra готується до рестайлінгу. Якими будуть оновлення?
Автор: AUTO.RIA.com
на правах реклами
З весни наступного року хетчбек і універсал шостого покоління матимуть інший «передок» Vizor зі світлодіодною смугою та позбавляться двох ДВЗ, отримавши натомість нові гібридні установки.
2025-11-28 12:07
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Лебедина пісня: BMW Z4 готується стати колекційним раритетом
Автор: AUTO.RIA.com
на правах реклами
Німці попередили про зупинку виробництва родстера Z4, презентувавши наостанок спеціальну версію Final Edition, яку випускатимуть протягом двох місяців у вкрай обмеженій кількості.
2025-11-27 12:53
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Найменший пікап Ram їде до Європи, і він справді компактний!
Автор: AUTO.RIA.com
на правах реклами
Безрамна конструкція, бензиновий та дизельний двигуни й система повного приводу з понижувальною передачею: що ще відомо про новинку?
2025-11-24 17:01
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Без паніки, але й без ілюзій: чому Qashqai не отримав 5 зірок на краш-тесті?
Автор: Роман Беньковський
на правах реклами
Які ризики у разі ДТП несе оновлений Qashqai, як працюють його електронні асистенти й чому авто не дотягнуло до 5 зірок на випробуваннях Euro NCAP?
2025-11-19 15:24
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Це перший кросовер Nissan з підзарядною гібридною установкою! Але є нюанс...
Автор: AUTO.RIA.com
на правах реклами
Японська компанія презентувала у США новий Rogue Plug-in Hybrid, запозичивши силовий агрегат у Mitshibishi Outlander PHEV… разом із самим автомобілем.
2025-11-18 08:43
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Автомобіль тижня: Hyundai Palisade
Автор: Роман Беньковський
на правах реклами
Outlander вже замалий для ваших потреб, а GLE занадто дорогий? Новий Palisade може стати золотою серединою, — особливо з 334-сильною гібридною установкою.
2025-11-17 08:48
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Німці показали салон нового  Mercedes GLB і назвали дату його прем’єри
Автор: Роман Беньковський
на правах реклами
Компанія Mercedes-Benz виводить кросовер GLB на фінішну пряму: салон майбутньої новинки розсекречено, дату прем’єри оголошено, а старт продажів запланований на березень наступного року.
2025-11-12 13:39
0
В Обране
Додано в Обране Перейти
Новий Toyota Hilux: інший стиль та дизель, гібрид і електрична установка
Автор: AUTO.RIA.com
на правах реклами
Дев’яте покоління пікапа щойно представили у Таїланді, тим часом як європейський офіс компанії надав додаткові роз’яснення. Що вже відомо?
2025-11-11 13:49
0
В Обране
Додано в Обране Перейти

Підпишіться на розсилку

Отримуйте першими новини в зручному форматі

Запрошуємо

в офіційну спільноту
на AUTO.RIA в Facebook

Приєднатися

Каталог автосервісів України

Дивитись всі →
Автоновини: