Продам гарне економне авто 2015 року 1,5 бензин, авто від першого власника, стан ідеальний, клімат працює, кондиціонер заправлений, нічого робити не потрібно, можливий обмін на бус т 4, деталі за номером
все працює пробіг не змотаний перевіряйте як хочете . кондей працює гума хороша . з машиною немає проблем. газу не було. стан хороший. мотор працює як годинник
Дуже надійне і не дороге в обслуговуванні авто. На повному ходу, рама ідеал, по кузову є питання. Стоїть газ, але не вписаний в техпаспорт. Всі питання по телефону. Торг у капота.
Продам Great WALL HAVAL H3 2014 року випуску. Автомобіль технічно та візуально в ідеальному стані. Мотор 4G63S4M від MITSUBISHI працює ідеально. Автомобіль повністю обслужений . Повний привід . Постійний задній привід та підключаємий передній . Працює кожна кнопочка ,кожна функція . Клімат працює дуже добре. Штатна аудіо система дуже гарно грає. Авто повністю замовілене .Рідний пробіг 33790 . Сервісна книжка , 2 комплекти ключів.Авто нове і про її стан можна сказати по стану керма воно ідеальне. Авто купувалось в офіційного дилера і обслуговувалось про що є відповідні записи в сервісній книзі. При покупці авто поїхав на СТО КАРТЕЛЬ там зробили повну діагностику по техніці по кузову підключали комп?ютер для визначення якихось несправностей все відмінно. На даний час важко знайти авто з таким пробігом та в такому стані. Я власник. Їздив на ній дуже мало , тому і пробіг не великий . Під час купівлі пробіг був 31700 . Запитаєте чому продаю? Тому що авто 90% часу стоїть в гаражі , бо не має часу кататися на ньому. Про авто можна багато говорити, краще приїжджайте та оглядайте. За авто не соромно. З пропозиціями за 7- 8 тисяч не турбувати. Торг мінімальний. Дзвоніть за номером телефону який вказаний на останньому фото.
Продається автомобіль Great Well Hover 2008 року. Один власник, купляв нову з салону 19 грудня 2008 року. Реальний пробіг 128.000 кілометрів, перевірка на любому сто. Було не велике ДТП, видно на фото. Зроблено капітальний ремонт двигуна на 98.000 км. Також пів року тому зроблена повністю вся ходова автомобіля. Подивитися автомобіль можливо в Києві на Відрадному.
Продам Great Wall Haval H5 Авто у відмінному стані, кожен день на ходу. Мотор і коробка на 5/5, підвіска не стукає і не гримить. Повний привід підключаємий, працює без проблем. Мотор 2,4л, авто на газу, вписаний в ТП. Пофарбований раптором. На рамі. Авто довезе до любого місця призначення, хороший варіант для любителів активного відпочинку. Великий багажник. Відповім на всі запитання.
Продам хороший надійний автомобіль .
🚗 Great Wall Wingle 2008 • 2.8 дизель • МТ Пробіг: 61 758 км Продам Great Wall Wingle 2008 року, дизель 2.8 л (турбо, 95 к.с.), механіка. Надійний робочий пікап з малим пробігом. Автомобіль на ходу Перший і єдиний власник з салону. ✅ Пробіг оригінальний — 61 758 км ✅ Є повнорозмірний кунг ✅ Встановлено міцний зварений багажник на дах (кабіна + кунг) ✅ Встановлено шиповані всепрохідні шини ✅ В комплекті також йдуть оригінальні заводські шини ✅ Новий акумулятор 100Ah 🛠️ Потрібен ремонт лакофарбового покриття / кузоваре та другорядних вузлів 🪪 Документи в порядку. Не перекуп. --- 📞 Телефонуйте або пишіть — домовимось на огляд 💬 Торг присутній 📍 Могилів-Подільський, Вінницька область. --- 🔧 Ідеальний варіант для господарства, полювання, риболовлі або дообладнання під експедиції.
Автомобіль офіційний купувався в Україні. Має дуже гарний та збережений стан,по кузові ні разу не красився навіть бампери весь в оригіналі 100%,навіть не полірування,салон не хімчистився.Два рази обробляв античному.Дійсно гарне авто за свої кошти, хто купить буде задоволений та не пошкодує,газ вписано та гарно працює,торги біля авто а не по телефону, експлуатація з 2015 р.
Газ-бензин. Авто з рідним пробігом та сервісним обслуговуванням. Максимальна комплектація, КПП автомат, салон перфорована шкіра, клімат-контроль, обігрів дзеркал, парктроніки та камера заднього виду, мультимедіа тач-монітор з відтворенням практично всіх цифрових носіїв, 8-динаміків, протитуманні фари та денні ходові вогні, легкосплавні диски, встановлено нове ГБО, у офіціалів додатково встановлено захист двигуна, ветровки, дорога багатофункціональна двостороння сигналізація Starline 93 в тому числі і з функцією автозапуску, сумка автомобіліста. Машина повністю оброблена дорогою антикорозійною обробкою. Пройдено все т. о. Страховка на 2026 рік.
один власник, купувалась в автосалоні, є сервісна книжка, не попадало в ДТП, рідна фарба, є круїз-контроль, кондиціонер, люк, парктронік заднього ходу, шкіряний салон, є сабвуфер, пробіг оригінальний. можливий торг.
Машина в дуже гарному стані, куплена в 2008 році з салону і з того часу знаходиться в одних руках, вмонтований ГАЗ. 10-тис тому зроблений кап-ремонт двигуна, по ходовій частині теж все зробленно, кожна кнопочка працює, вкладень не потребує сів і поїхав. Машина така як на фото! Всі питання по телефону!
Авто, на свій вік ,в нормальному стані.Є незначні"рижики",розхід не великий, дизель,5- ступка,масло не бере,розходніки мінялися вчасно,другий власник,сімейне авто.Пробіг рідний,огляд на будь-якому СТО. Торг буде,біля авто.Приїзджайте,оглядайте.
Продам авто , ПОВНІСТЮ СПРЕВНЕ, повний привід працює, чудове світло, ні разу не підводила, + комплект польотної гуми (відсутній радіатор кондиціонера) розхід 11-13. Газу
Продається автомобіль у хорошому стані! Машина доглянута. Весь технічний стан відповідає фото — все можете переглянути особисто. Додатково: Машина затонована покругу , я є другим власником , в машині поміняні масла, фільтра .машина на ходу сів і поїхав , Машина зберігалася в гаражі , причина продажі виїхала за кордон всі деталі за номером +********** цей номер такоє є на вайбері +**********— вайбер Катерина
Авто бралося з салону в 2012 році. Я друга власниця. Мотор стоїть тайоти короли,по мотору без зауважень. Заміна масла кожні 7 тис.Кузов в рідній фарбі.Клімат-контроль,чорний шкіряний салон.Електро зеркала.Оригінальні диски R15, на новій літній гумі.Затемненні вікна та підігрів дзеркал,підігрів заднього скла.Машина їздить кожного дня. Торг присутній. Будь-який вид переоформлення. Всі деталі по телефону
Продаю автомобіль гаражного зберігання. Встановлене ГБО. В дтп не приймало участі. По машині все зроблено, оброблено, освіжено лфп. Причина продажу - покупка іншого авто та військова справа. Площадкам прохання не турбувати.
Машина в хорошому стані.. Я власник, якщо зацікавило всі по телефону та адекватний торг. Велике прохання якщо не складно пишіть мені у ватсап, поїхав по роботі і зараз не в місті, але завжди зможу відповісти.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?