Продам туристический гидроцикл, BRP GTX LIMITED 300 музыка, эхолот, IBR, VTS, задний ход, подножка, крепеж для ресницы, покупался новым в салоне BRP. Полностью обслужен на официальном дилере. Состояние нового гидроцикла как визуально, так и технически. Полный пакет документов стоит на учете.
Понтонный катер на трех алюминиевых поплавках со скоросными реданами заполненные пенопластом. Длинна 8 метров. Ширина 3 метра. Пол покрыт виниловым , грязеотталкивающим покрытием под ТИК ! Мойка, Холодильник , Кормовой Душь , электрический ЯКОРЬ !!! Мотор MERCURY VERADO 150 л.с. Скорость максимальная 55 км/ч Легко буксирует двух лыжников ! Сосояние идеальное ! Привезен из Канады. Один Хозяин !!!
один из лучших катеров для рыбалки и отдыха ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ Длина: 20'7? Ширина: 96 дюймов Вес корпуса: 2080 фунтов ********** Рейтинг: 200-300 Емкость топлива: 60 ??гал Длина удилища: (слева) 8’0?, (правый борт) 8’0? Индивидуальный и комфортный Сидения с одной сборкой и одним примером с профессиональной палкой Сидения Wave Crusher Логотип Bass Cat на крышках Livewell Ножная педаль двигателя для троллинга Правило измерения 18? Швартовные флип-шипы (2) на консолях Задвижки Marine Town из нержавеющей стали Лотки для снастей Plano ABS Двойной держатель для плоскогубцев Двойные ремешки для удилищ – Bass Cat Пассажирский стержень банджи 3- Алюминиевые батарейные лотки R&R Система вентиляции лодки Розетка USB Подушечки для рефлекторных удилищ и коврик для бокса Подстаканники из нержавеющей стали Два полностью изолированных сундука для льда Двойная съемная крышка заднего противня Полностью изолированные крышки Крышки доступа к анкерным насосам Сливная пробка из нержавеющей стали
Продам Прогрес 4м, після довгої, багатобютжетної та кропіткої реставрації. Лодка була повністю відпіскоструєна та перефарбована авіаційною фарбою, яка захищає від сколів та царапин, встановлено єхолотну систему, музику, зовнішню та внутрішню підсвітку. Повністю нова паливна магістраль, рульове управління після повного ТО, двигун МЕРКУРІЙ 3м,2т. З єлетростартом, заднім ходом та системою дистанційного підйому та опускання мотору. Дана ракета повністю підлаштована до відпочинку як для цінувачів риболовлі, так і охоти. Продається повний комплект ( лодка, мотор, лафет), все з документами, будь який вид переоформлення! Можливий обмін на авто!
Гидроцикл в хорошем рабочем состоянии, двигатель работает хорошо и равномерно смазки не берет и пиллер также в хорошем состоянии, очень надежный и экономичный Гидроцикл + отдам пару жилетов и лыжи, лавета оцинкована в хорошем состоянии 2017 года.
Катер повністю в ідеальному стані. Ще законсервований після минулої зими. Обслуговувався на сервісі. Документи на катер і лафет нового зразка і в повному порядку. Пошитий додатковий тент. Зимою стоїть вдома в теплому і сухому ангарі. Всередині 2 каюти. Використовувався виключно сім’єю. Телефонуйте. У мене є багато, що розповісти майбутньому власнику.
Катер Rover Boat 720X (RB-720X) виробництва Україна, м. Харків, TT-AVIA. По VIN-коду 2025 рік. Габарити: Д7, 20хВ2, 80хШ3, 60/2, 30 м. за рахунок знімних обхідних доріжок, це дозволить катер завантажувати в стандартні засоби перевезення; Осадка - 0,40/0,55 м. Каюта: носовий диван, довжиною 2,3 м., спальне місце для двох; верхній люк гартоване тоноване скло відкривається на 90град.; зручний круговий диван; столик розкладається на додаткове місце для двох; умивальник із постійним натиском води; бак із питною водою на 230 л.; холодильник 49 літрів із морозильною камерою; мікрохвильова піч з інвертором. Туалет: окреме приміщення у середній частині катера; керамічна чаша із вбудованим відцентровим подрібнювачем; душ; помпа для збирання води на підлозі. Кокпіт та транець: акумуляторні батареї 2 шт. по 120 А/год; магнітола USB-порт два динаміки морського виконання; круговий диван із скриньками; паливний бак об'ємом 300 літрів; м'які крісла водій та пасажир регульовані за висотою довжиною та обертанням; транець заввишки 635 мм. та можливість встановлення 2-х двигунів потужністю від 100 до 300 к.с. Усі освітлення LED. На сезон 2024 року ВСІ дод. опції входять у ціну. Придбавши наш катер Ви вносите посильний внесок в економіку України. Консультація телефоном. Телефонуйте.
Двокорпусний моторний катамаран CHARTERCAT° Параметри: •Довжина-6,8 м; •Ширина -3,5 м; •Опад-0,21м •Вага порожнього 680кг •Водотоннажність 1300кг •Місткість до 12ти осіб; •Паливний бак-80л; •Водяний бак-50л; •Дві каюти-4спальні місця. Комплектація катамарана: •Кокпіт розрахований на 7 посадочних місць; •М'які сандеки з місткими рундуками; •Камбуз-зона з умивальником, водяний насос, запас прісної води 50-літрів; •Два акумулятори; •Габаритні вогні; Топовий-клот; •Картплотер LOWRANСE з GPS; •Носова палуба для засмагати на 4 особи; •Дві окремі каюти; •В кормовій зоні встановлені дві транцеві платформи зі сходами для спуску та підйому з води; •Аудіо система з блютузом модулем; Лэд-підсвічування зовнішня та внутрішня; •Трейлер для транспортування катамарану; •Встановлений чотиритактний інжекторний двигун MERCURY-15л/сил 2021г, якого більш ніж достатньо, витрата на цьому двигуні всього 3 л/год; •Також встановлено рулева система+кермо; •Паливна система; •Біотуалет; •Тент знімний сонцезахисний BiminiTop; • Тент паркувальний. Опис катамарану: •Просторий шикарний майданчик для засмаги зі своїми окремими сходами для купання у носовой зоні судна, вміщує до 5 осіб, також на майданчик виведений душ з кнопкою. •Кокпіт катамарана розрахований на 9 посадочних місць де встановлюється знімний стіл, також входить знімний сонцезахисний тент BiminiTop який покриває всю зону кокпіту; •Дві окремі каюти які знаходяться у кожному з корпусів судна, кожна на два повноцінні спальні місця де можна і відпочити, та сховатися у разі негоди! •Ходові якості також на найвищому рівні, кермується дуже легко, розгортається практично на місці, при осаді корпусами 0,21м можна спокійно проходити по мілководді, і причалювати до різних островів, розповідати можна довго, але якщо когось зацікавить краще приїхати та зробити ТЕСТ_ДРАЙВ, катамаран у квітні буде спущений на воду у яхт-клубе "СИЧ" м.Дніпро !!!
Понтонный катер катамаранного типа Сharge Day 740 Lounge Edition Параметры: •Длина 7, 4м; •Ширина 2, 6м; •Осадок 0,30м; •Вместимость 12чел; •Топливный бак 120л; •Рекомендуемый двигатель от 60-175л/с; •Гразоемкость 800кг Стандартно комплектация: •Рулевая консоль из стеклопластика; •Кухонная консоль из стеклопластика; •Кресло капитана; •Комплект мягкой мебели лаунж зоны (диваны); •Стол съемный пластиковый с опорой из алюминия; •Бортовая конструкция из алюминия; •Составляющие лестницы для купания; •Система рулевого управления с изменением угла наклона рулевой колонки; •Электрический пакет (кнопки управления, носовые габаритные огни, топовый огонь); •Трейлер для транспортировки (двухосный); •Тент парковочный; Дополнительная комплектация: •Морская аудио система с блютуз модулем Alpain; •Лед освещения салона; •Лед подсветки наружная; •Холдильник; •Леерное ограждение из нержавеющей стали; •Тент от солнца BiminiTop складной (носовой+кормовой). Описание катера: Корпус судна, баллоны и сама площадка-палуба катера-понтона Charge Day изготовлены из высококачественного сплава морского алюминия марки AlMg 4, 5 Mn(5083), что говорит о неприхотливой эксплуатации и долговечности самой конструкции. Каждый баллон понтон платформы состоит из четырех отсеков, каждый из которых герметичен относительно друг друга, что делает его безопасным и непотопляемым в случае какой-либо аварии на воде. Просторный и комфортабельный внутри, очень устойчивый во время движения, идеальный вариант для отдыха с большой компанией, лаунж вечеринок и полноценной рыбалки в кругу друзей. За счет малой осадки и правильного распределения нагрузки на два баллона, катер свободно преодолевает труднопроходимые отрезки пути, плавные, тростника и другие препятствия, а также легко подходит практически к любому берегу. Понтонный катер можно использовать как для семейного отдыха, так и для коммерческого использования как предоставление услуг по перевозке пассажиров. Понтон в наличии находится в Днепре.
Яхта обслужена готова до будь-якої перевірки будь-яких фахівців. Відмінний стан після повного ТО абсолютно жодних вкладень не вимагає. Пошитий новий тент. Є все для комфортного відпочинку на воді. Повноцінна каюта на 2 людини, і 2 людини на борту, для сну. електро Якір на ланцюгу, Фаро шукач. Електро плита, вода, туалет, майданчик для купання, музика, ехолот, Стіл у каюті, стіл на борту. Можливий обмін на автомобіль чи житло у Києві. З приводу обмінів дзвоніть на сайті буваю дуже рідко. Комфортно можна розмістити 6 осіб. І чотири четверо може залишитися ночувати на борту. Дуже легко виходить на глісер. Максимальна швидкість до 80 км/год. Причеп теж пройшов повне ТО: нова гума, поміняні всі підшипники, колодки, зробили ручний тормоз, перетягнуті дошки, працею вся єлектрика. Мотор інжектор колонка с двома винтами.
Пропонуємо до продажу один з най гарніших у своєму класі морських позашляховиків Nord Star 37 Patrol.Країна виробник Фінляндія. Ця яхта тримає 8 балів хвилю на морі.Рік випуску 2012. Напрацювання двигунів 1200 м/г. Зроблено повне ТО корпусу,двигунів,движителів та додаткового обладнання. Максимальна комплектація. Яхту стоїть на морі та використовується. Місце знаходження Чорногорія. Дизельні двигуни Volvo Penta D6 на максимальній швидкості видають швидкість 50 вузлів.дуже гарна стійкість на курсі. Довжина 11,87 м., ширина 3,8 м., осадка 1 м., вага 12т.. Запас пального 1200л. ( дизель). Запас технічної води 250л. Дві каюти, спальних місць 7. Специфікація по запиту. Прапор Польський. Поміч у переоформлені та перегоні у іншу країну. Запрошуємо на тест-драйв.
Катер Galia 565 с двигателем Yamaha 175. Год выпуска 2007. Идеальное состояние. Комплектация : каюта, люк каюты, столик, гидравлическое рулевое управление, Мультик приборы Yamaha,АКБ,помпа, навигационные огни,место для загара, музыка,Тенты от солнца, ходовой, стояночный, кормовой трап. Небольшой пробег. По желанию доставим в любую страну. Связь Ватсап
Продам гідроцикл BRP Sea-Doo Spark TRIXX 90Hp 2020 | UA реєстрація | Ідеальний стан Максимальна модифікація Brp Spark Пропоную до вашої уваги легкий, маневрений та надзвичайно драйвовий гідроцикл BRP Spark 2020 року — ідеальний варіант для активного відпочинку на воді! Основна інформація: • Модель: BRP Sea-Doo Spark 2up • Двигун: Rotax 900 ACE HO, 90 к.с. • Рік: 2020 • Пробіг: мінімальний, використовувався дуже обережно • Паливо: бензин • Колір: чорно-зелений з яскравими акцентами • Охолодження: закрита система • Реєстрація: UA (є номери та документи) Переваги: • В комплекті оригінальний фірмовий чохол Sea-Doo Spark • Йде з причепом, що зареєстрований та повністю справний • Дуже економічний — ідеальний для катання у вихідні, відпочинку з друзями або прокату • Зберігався у закритому приміщенні, обслуговувався вчасно Стан – як новий! Без подряпин, без тріщин, все працює ідеально. Сів — і поплив! Ціна: 10250 Знаходиться в с. Полянь. Можливий огляд біля водойми. Гідроцикл, який подарує вам літо, повне драйву та швидкості! Телефонуйте або пишіть — відповім на всі запитання.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?