Відгуки про автомобілі

Мої відгуки →
  • 5 Ціна
Чудове авто. Недооцінене на нашому ринку. Авто максимально комфортне. Окремо хочу відмітити чутливість руля, рулиться дуже чудово, дорогу тримає відповідно. 3-х зонний клімат, 3 ряда сидінь надійний двигун. Багато хто боїться варіатора, але потрібно запамятати 3 основних правила. 1. Плавний старт до 40км/год, далі байдуже як навалювати. 2. Регулярне ТО 3. Не перегрівати / промивати радіатор охолодження варіатору Це одне до чого потрібно придивлятись в решті авто відмінне. Зараз купляю в іншому кузові, пересідати на інші авто не планую.
Вадим12 серпня
Дивитись ще 222 відгука про Nissan Pathfinder →

4.0 Добре
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Владею уже 2м равоном, покупал б/у, первый был на мкпп. Одно из лучших сочетаний цена-качество за б/у авто на акпп. Сейчас в салоне за него просят 17т$ что мягко говоря дорого. Шумоизоляция и качество пластика плохое, но это можно пережить за такие деньги. ЛКП неплохое 100-140микрон, царапины, сколы появляются как и на любом другом авто. Цена обслуживания как в авео, В целом мне нравится, плюсов больше чем минусов.
Александр11 серпня
Дивитись ще 11 відгуків про Ravon R4 →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
115 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Відверто вважаю цю машину ідеальним вибором для сім’ї як для міста так і для подорожей. Пересів з 3го мегана в якому мені не вистачало комфорту при поїздках 100+ км. І це було дуже правильне рішення: дизайн, звукоізоляція, якість матеріалів салону, гігантський екран, динаміка навіть з r9m, преміум музика і купа допоміжних систем роблять цю машину такою, на котрій хочеться їздити, а практичність в розмірах та економності як з точки зору палива так і обслуговуванні робить цю машину дійсно унікально універсальною на всьому ринку. Дуже шкода, що рено перестали випускати цю модель і ставити легендарні дизелі, дуже б хотілося подивитися на її розвиток. Ніхто не повірить в настільки позитивний відгук, тому маю хоч щось насипати. R9m має свої болячки і, очевидно, що мені дуже цікаво було б спробувати 2літрову версію, щоб було ще динамічніше. В мене механіка, але по місту я їзжу дуже мало, тому це не напрягає. Якщо ж стою в пробці, то розумію, що кожного дня було б напряжно мабуть. При різких маневрах відчувається, що позаду балка, - машина керується гірше, ніж могла б на ричажній підвісці. Мій власний висновок - тачка топ!
Данило10 серпня
Дивитись ще 4 відгука про Renault Talisman →

4.6 Відмінно
дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Вітаю всіх! Придбав авто півтора року назад,для поїздок по місту,робота.Загалом авто кожного дня в русі,проїхав 13 тис км,що можу сказати..Я дуже задоволений всім,розхід пального, місто -7л, траса -6л. Машинка дуже жвава,керованість на 5 з 5-ти.Салон ,не дивлячись на розміри авто - дуууже вмісткий,я при зрості 184 см себе комфортно відчуваю.Ззаду теж місця вистачає,тобто ноги пасажирів в сідушку не врізаються,єдиний мінус - багажник,він тут маленький.По кліренсу - заїхазжаю на любі бровки,все гуд.Щодо ремонту, за цей час - масла і фільтри,і ходову перебрав.Це все,одним словом япона мать - якість на 5-ку з 5-ти.Також нема жодних проблем з парковою,припаркуватися можна будь де! Всім добра!
Євгеній07 серпня
Дивитись ще 133 відгука про Suzuki Swift →

4.2 Відмінно
163 тис.км 5.6 л / 100 км Поїздки в місті
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
4-та версія німецького автомобіля, є ще 2-ві. 3-х дверне зручне авто для 2-х людей, можливо 4...5. Поміщаються на передніх сидіннях водій і пасажир 100...130 кг/182см та за ними пасажири 175см. Велике багажне відділення забезпечує всі міські і "дачні" потреби. Є спорт-режим, кік-даун, ABC, допомога для початку руху зимою, ін. Дуже зручна роботизована коробка передач-джойстик. 12 років гарантія від корозії, талони ТО на 240 тисяч км. Один недолік - не дуже зручно залізати і виходити з 2-го ряду сидіння-дивану.
Ігор06 серпня
Дивитись ще 412 відгука про Opel Corsa →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
об`єм багажника, вартість обслуговування
  • 5 Ціна
Авто - супер. Двигун 3.0 V6 дуже бадьорий, на трасі ніхто Вас не наздожене. Авто надзвичайно надійне, комфортне, м'яке. В свої 30+ років кондиціонер видавав на виході з повітроводу в салоні +7,8°С. Як сказав майстер, котрий заміряв - він в шоці, адже це заводський параметр, і він не очікував побачити менше, ніж +13-14°С. Кузов дуже зносостійкий. Щоб з'явилась корозія - треба гарно постаратись. Двигуну взагалі нічого не страшно. Ходовка - найм'якша серед усього, на чому мені доводилось їхати водієм/пасажиром. В загальному - це ідеальний седан. Але є один суттєвий мінус: наявність запчастин. Я продав авто трохи більше, ніж рік тому. І реально все впиралось виключно в те, що нових запчастин взагалі немає. А старі - не знайдеш. У мене там вже були замінені стартер, тормозні шланги, пружини - все на аналоги з інших авто, з перевареними кріпленнями. І це виходило значно дорожче, ніж на інші авто люди беруть абсолютно нові оригінальні запчастини. Ось і все. Скучаю за цим авто, воно назавжди в моєму серці. Якби не складнощі в обслуговуванні - ніколи б, може, і не поміняв.
Іван06 серпня
Дивитись ще 152 відгука про Nissan Maxima →

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Авто брав битком з США, але вже відновленим попереднім власником. В цілому - задоволений автомобілем. Запчастини не дешеві, але і не шалено дорогі. Як в місті, так і на трасі тримається впевнено. Дизайн - супер. Якість матеріалів в салоні - супер. Кузов - теж непогано, але ЛКП дуже м'яке: від піщинок виникають подряпини, сколи. Проте, навіть без фарби - не гниє. Найбільшим недоліком назву жорсткість. При ідеально перебраній всій підвісці і заміненими абсолютно всіма елементами - фокус 3 проїжджає лежачі поліцейські значно жорсткіше від лайноса. До форду володів ніссаном максіма, так різниця в м'якості від цього була ще більше відчутна. Там, де для ніссану взагалі не відчувалось жодних нерівностей - на форді ви вже отримуєте підсрачника. Ну і кліренс переднього бамперу був малим. Поставив проставки по 30 мм на перед і зад - авто стало виглядати більшим від того ж кашкая.
Іван06 серпня
Дивитись ще 1968 відгуків про Ford Focus →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, коробка передач, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Дуже дешева, дуже дешеві запчастини, при мінімальних маніпуляціях з задніми стійками кліренс стає як у таксона, простора, на газу знайьомий до 300 тис проїхав без пробем, дуже мягка і комфортна на неідеальних дорогах, мотор працює так тихо що багато людей думає що це електроавто, матеріали салону з дубового пластику але практично не зношуються, Мінуси: динаміка слабенька, до 100 тис, потрібно поміняти підшибники в коробці, ржавіють нижні зовнішні куточки передніх дверей, на половині машин до 150 тис потрібно міняти компресор кондиціонера «можна ставити від заз форза з мінімальними переробками патрубків»
Иван Брагин06 серпня
Дивитись ще 8 відгуків про Chery E5 →

3.0 Добре
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
156 тис.км 8.4 л / 100 км Поїздки в місті
3.0 Добре
  • 3 Надійність
  • 2 Ціна
Автомобыль с завышеной ценой. Про надежность - полнейший миф !!! Ломается как и большинство других марок. Качество материалов полнейший отстой. Шумоизоляция фактически отсутствует. Посторонние звуки при движении _ норма, учитывая, что кругом жосткий пластик. Подвеска не комфортная, но со временем попривыкается. Обслуживание не из дешевых... Много чего в автомобиле из дизайна 90-х. Свет откровенно слабоват. Для такого класса автомобиля подвеска слабовата, амортизаторы задние типичный расходник подозреваю проблемма в угле наклона самих амортизаторов
Олег01 серпня
Дивитись ще 634 відгука про Toyota RAV4 →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
якість матеріалів, якість збірки, гальма, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Чудова машина і за свій бюджет напевне краще і не знайти. Мотор коренями тойота тому з ним ніяких проблем і поки крутить колеса довезе будь куди. 94 кс на трасі маловато но і так може бігти 170 км/год но я більше 140 не набирав не на наших дорогах. Керується чудово завдяки надійному макферсону спереду і многоричажній підвісці ззаду відчувається досить легшей ніж в паспорті. Чудове авто для начинаючого слухняне в рулі і зірвати в занос КРАЙНЕ важко даже на грунту. Я б сказав що воно єкономічне і даже в городському циклі "прожарки" до 5000 обертів двигуна рідко коли споживає більше 10-12 літрів газу на 100 км. З мінусів відсутність шумоізоляції і якість матеріалів. В цілому задоволений машиною ніколи не підводила но час іде і хочеться щось солідніше.
Василь01 серпня
Дивитись ще 144 відгука про Geely CK →

витрати палива
27 тис.км
  • 5 Ціна
Привет всем. У меня такой же..Yamaha Aerox 155. ..покупал не новый с пробегом 23тыс.км. сейчас уже более 27тыс.км. Езжу в Таиланде ,живу в сельской местности. Так что езжу и по асфальту и по бетонке и по бездорожью. Мой вес 103кг рост178. Всё супер ,устоичивость,скорость, тяга.комфорт.в этом классе всё замечательно. Кроме одного-от заправки до заправки 200 км. Бак около 5 литров.и один езжу и с женой,но расход примерно такой.
Ramiz 31 червня
Дивитись ще 7 відгуків про Yamaha Aerox →

4.4 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна
187 тис.км 6.8 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Мотор 1.6 бензин достаточно мощный,посадка в салоне "автобусная",для высоких людей отличная.Багажник в седане большой,почти Октавия.Под капотом свободного места много,не так как в Хондах пелец некуда засунуть,для механиков это отлично.Сзади в салоне места для двоих крупных,для ног места достаточно.Минимум электроники,только необходимое и там нечему ломаться.У меня японская сборка, не Венгрия
Sniper30 червня
Дивитись ще 314 відгука про Suzuki SX4 →

1.4 Погано
динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція
350 тис.км Поїздки в місті
1.4 Погано
  • 2 Керування
  • 2 Надійність
  • 1 Ціна
Автомобіль-дешеве гівно по недешевій ціні! Кузов слабенький,при піддомкрачуванні,затискає дверки,постійно скриплчть дверки по нерввностях! Якість металу дуже низька-папір! Те що пишуть,що є оцинковка кузова-брехня,прогниває над задніми колесами,коло запаски і над баком! Обшивка салону-дешевий пластик,покриття підлоги дешевенький ковролін,під ковроліном просто 4 куски пінопласту! Електрообладнання-це взагалі шедевр! Датчик температури в дзеркалі є,але дроти до щитка приборів не протягнуті,треба на сервіс,температуру мотора не показує,підсвітки кнопок склопідіймачів нема,треба на сервісі робити! Лампа заднього ходу є тільки справа,зробити зліва,або сам,або сервіс! Ходова жорстка. При швидкості 120-130 не стійка,колишеться. Росхід палива не є вже такий маленький-місто 8,2л,за містом 5,7-6,5 КПП 6 ст- передаточні числа неправильні,по гркунтовійдруга чи третя піддьорує,треба їхати на першій,шосту передачу так само нема де і включити! Запчасти не є дешеві,дуже здивувало,що ремінь моторний до трафіка 1,9 2005р чуть не на тисячу дешевше від цього ремня! Те саме запчастинах ходової ! Короче,для тих хто не мав авто вище москвіча чи жигулі,буде нормальна,для тих хто хоче нормальний мінівен,проходите мимо!
Володимир30 червня
Дивитись ще 14 відгуків про Renault Lodgy →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, об`єм багажника
  • 5 Ціна
Машина топ за свої кошти,повністю виправдала всі очікування,навіть приємно здивувала за 4 роки Дешева в обслуговуванні,дуже рідко щось мінялося по ходовій,їздить і містом і на села,економна по заправці,маневренна,гарно тримається дороги,мотор турбувати дизель 1,3 дуже живий,гарно стартує і бере обгін,авто дуже шустре Ніколи не підвела,не заглохла,заводиться з першого разу при самих сильних морозами Хороша комплектація,старт-стоп,мультируль,круїзконтроль, встроєна навігація,блютуз,управління голосом і ще багато іншого Симпатична,гарний якісний салон,подвійна оцинковка кузова Дуже задоволені даним автомобілем,щиро рекомендую З недоліків,низький кліренс і малий об'єм багажника
Андрій Андрусів30 червня
Дивитись ще 13 відгуків про Fiat Punto Evo →

5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка, дорожній просвіт
  • 5 Ціна
Дуже гарна машина. Зручна, просторна, надійна, легка в керуванні. В салоні відносно тихо. Справжній Mercedes! На пробігу 110 тис. км. були замінені шарові. Більш по машині нічого не робилось, крім ТО. Машині майже 14 років і не має навіть натяку на корозію. Деякі власники скаржаться на АКП. Але в мене з цим проблем не було. Міняйте своєчасно масло в коробці, не перевантажуйте її і все буде слугувати вам дуже довго! Двигун 116 к.с. - не дуже потужний, але вистачає. Під капотом багато вільного місця, тому обслуговування зручне. В цілому комфортний та привабливий автомобіль!
Сергей29 червня
Дивитись ще 39 відгуків про Mercedes-Benz B-Class →

якість матеріалів
  • 5 Ціна
Авто дуже задоволений. Це найдорожче авто яке в мене було. Порівняти лише можу з старим Toyota Highlander 2005 та Renault Grand Scenic 2010. Ну що ж авто надзивчайне по керованості та комфорту. За рік часу володіння, я нічого не ремонтував у ній. На дальні відстані їхати одне задоволення. В салоні тишина + на трасі авто доволі економне як на бензинку. Якщо їхати самому без пасажирів і тримати 90км на годину то можна побачити таку цифру як 6.8 л/100км. Але нормально з сімʼєю і запакованим багажником з обгонами буде 7.7 - 8 літрів. По місту Львів -- а це має значення. По місту Львів у години пік 14.6 літра не у години пік 10-11л.
Любомир Михальчишин29 червня
Дивитись ще 497 відгуків про Kia Sorento →

дорожній просвіт
251 тис.км 5 л / 100 км
  • 5 Ціна
Володію Opel Astra K вже п'ятий рік, проїхав 61к. км. Авто в максимальній комплектації. За весь час эксплуатації мінялись тільки розхідники та пильники передніх стійок【пильники підходять з Фіат Добло, в двічі дешевше.】 Преміальне ДТ ніколи не заправляв. Розхід по трасі мінімальний 3.3 л. З сажевим фільтром все добре,в холодну пору периодично їжджу на великих обертах. РЕКОМЕНДУЮ !
Андрій 29 червня
Дивитись ще 18 відгуків про Opel Astra K →

ціна
302 тис.км 3.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Ситан, переделанный из грузового, 1.5 дизель, 90л.с. Взял в аренду для себя, семьи. Наездил за 13 мес.186.000 км. Для города идеальная машинка: маневренный и динамичный, вместительный, ровный пол. Управляемость на любых режимах езды - "что по рельсам". Расход по Киеву не превышал 4 литра с учётом загружен, жара + кондиционер. По трассе комфортная скорость до 120км/ч, - парусность. В любых закоулках и дворах можно развернуться. Ездил и зимой, когда заметало, в гололёд, по разбитым и грунтовым дорогам, с лужами, в дождь, по песку... Ни разу не застрял. Возможно, это зависит от опыта, - это не кроссовер и не джип, сложное бездорожье не для него. За все время ни одной поломки. Все штатно. Масло менял каждые 10т км COMMA. Дизайн спереди - симпатяга! Сбоку и сзади - Кенго для непросвещенных. Обзор, посадка, удобные сидения с развитой поддержкой. Кенго донор - другая машина, если сравнивать. По динамике, - на светофорах, если "пошалить", большинство не успевают номер задний рассмотреть. Из недостатков, лично для меня, неудобное управление дворниками, - крутилка на рычажке... Был без датчика дождя, прерывистый режим без регулировки, - интервал 5 сек... При мелкой мороси это не радовало. Из недостатков это единственный. Дизайн торпеды - простой, но мне ездить, а не разглядывать. Поэтому если по звёздам, то 6 звёзд из 5-и.. И да, не хватало 6-й передачи.. А есть и на 110л.с.
Олег25 червня
Дивитись ще 8 відгуків про Mercedes-Benz Citan пас. →

4.0 Добре
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція
8 тис.км 3 л / 100 км Подорожі
  • 4 Ціна
Взяв цього сезону за 1000$ катаюся досить багато ніяких скарг нанего немає, все працює в ідеалі мотор недзвинить неїсть масло коропка дуже чітко переключається, В цілому мот шикарний як для траси помісту та для польових доріг, для болота трохи тяжкий. Як намою думку це дуже надійний та досить економічний мот, ще з 2008 вньому нічого не робилося змотором був в гаражному зберіганню до 2018
Василь 24 червня
Дивитись ще 3 відгука про Viper XT →

ціна
230 тис.км Подорожі
  • 4 Ціна
Володію цим чудовим авто багато часу. Пересів після дизеля і бензину д класу тож є з чим порівнювати : це інша філософія водіння, динаміки, комфорту. Проїхав більше половини Європи і проблем не знав. Витрати на зарядки такі мізерні , що не хочу навіть порівнювати з паливом до двз. З то аналогічна ситуація : копійки. Сервіси не відвідую взагалі тільки мийки так як чорна фарба і потребує більше догляду але вигляд авто того вартує. На гарних дорогах з нормальною розміткою повне самокерування авто знімає всю втому і навіть заздалегідь попередить про небезпеку від інших учасників руху. Все написане вище на основі європейської не битої автівки, а як, що до авто з ринку Америки чи Китаю сказами не можу: немаю досвіду. Бажаю всім отримувати лише задоволення від ваших автівок.
Анатолiй23 червня
Дивитись ще 20 відгуків про Tesla Model S →