Легендарний Saab 9-3 2006 року. Економний та комфортний автомобіль. Хороший стан вживаного авто. Надійний автомобіль для тих, хто цінує індивідуальність. За час експлуатації замінено турбіну та комплект щеплення з маховиком. Чистий та доглянутий салон. Багато вузлів і запчастин підходять від Opel Vectra C, тому з обслуговуванням проблем немає. Авто готове до будь-яких перевірок. Торг невеликий біля автомобіля.
Автомобіль в дуже доброму стані, не гнилий, повністю обслужений, клімат працює.Пишіть сюди бо немае можливості зараз відповідати на дзвінки.
Авто постійно на ходу. Зручне, надійне,вмістке. 5ступ.АКПП, парктроніки, двозонний клімат,підігрів сидінь, круіз контроль, фаркоп,газ/бензин.Двигун 2.0 Турбо, газ/бензин. Розхід газу 10-траса,12-місто.Авто на базі Опель Вектра (90% запчастин підходить від Опеля). Торг біля авто. Якщо не відповів на дзвінок то пишіть вайбер, телеграм,вотсап!
Машина в хорошому стані завів поїхав 2.2 дізельок механіка 2003 рік економна
Продам сааб 9-3 не на ходу. По авто треба дивитися електроніку замок і підрулевий механізм треба підшивать.. По кузову норм.. Диски класні.. По мотору питань нема. Салон не очень сидіння куплені є запасні бо ті негодись..Документи ок.
Машина в хорошому стані, мотор під відновлення Saab 9-5 Aero 250к.с максимальна комплектація.Если я не на связи звоните на ватсап
Неспішно продам свій Saab. Двигун 2.0 атмо (В202). Масла не бере, працює рівненько. Салон в чудовому стані, ніде не порваний, не протертий. Підігріви дзеркал та сидінь працюють, кондиціонер заправлений та працює, електродзеркала, 4 ЕСП, електролюк, електрична висувна антена, ЦЗ. Працює абсолютно кожна кнопка. Також робочі двірники на фарах, підключені оригінальні туманки до кнопки Extra. Нещодавно було замінене лобове скло, усі абсолютно нові подушки двигуна та коробки. Двигун сухенький, нічого не тече. Ціна на штамповках та без рейлінгів. За додаткову плату віддам на дисках, що на фото (SuperAero R16). Рейлінги Saab + аксесуари Thule. Газу нема і не було. Також встановлені оригінальні капхолдери, да і взагалі є ще трішки додаткових тюнячок. Дуже гарна платформа для доведення до ідеалу. Авто щодня на ходу, на дальняки (закордон) також їздить без питань. Причина продажу-хочу Сааб 9-5
Пробили масляний піддон, потрібно заварити, чи поміняти. А так то вкладень не потребує, все працює, їде. Ну може ще замінити лобове скло (є тріщина). Використовується пару раз на місяць, щомісячний пробіг 50-100км. Обмін не цікавить, потрібні гроші.
Продам шикарний авіалайнер для незабутніх відчуттів керування та подорожей, двигун обслужений, комплект грм, зчеплення, салон в чудовому стані, все працює, клімат, круїз, і т.д. сів і насолоджуйся! Продаж тільки з переоформленням.Можливий обмін на авто на автоматі
продам Saab 9.3 2.0turbo 2002р. у хорошому стані. вкладень не потребує. газ вписаний у тех паспорт Будь-який вид переоформлення. господар.
Продаю SAAB 9-5 2002 року. Авто в хорошому стані, на свої роки їде дуже бодро та впевнено, комфортне і м?яке на дорозі. Гарна комплектація: зручний салон, клімат-контроль, круїз, все необхідне для комфортної їзди. Двигун працює рівно, коробка без ривків. У комплекті віддам другий комплект резини. По кузову є невеликі нюанси (нічого критичного, на їзду не впливає — видно на фото або при огляді). Загалом авто надійне, ніколи не підво-дило, сів і поїхав. Хороший варіант за свої гроші як для міста, так і для траси. Торг біля капота.
Авто в хорошому технічному стані, мотор працює гарно,ходова не гримить, зроблений приємний прямоток,газ вписаний, машина на ходу кожен день.
Є гбо
Машина пригнана из Голландии. Отличное состояние.Капиталка двигателя. Замена всей ходовой. Обсолютно все новые сайлентблоки, стойки, тормозные диски и колодки.делал для себя.
Продам літак в хорошому технічному стані ,я власник більше 2 років та 2ий власник в Україні.2 ключі.Двухзонний клімат ,ксенон,датчик дощу, круіз контроль,омивач фар,підігріви передніх сидінь,7 динаміківЗвоніть,пишіть ,вайбер ,вотсап)Так як на моб не завжди маю змогу відповісти.Торг, присутній.На обмін дорожче
Терміново продам автомобіль у хорошому стані!!! Двигун коробка у відмінному стані!!! Ну а кузов звичайно бажає кращого....До речі 19.05.2026р. встановив нову турбіну!
Хороше авто, в комплекті віддам ще гуму разом з оригінальним дисками , за більш детальною інформацією по телефону. Зв?язок в основному на WatsApp
Комфорт: Бортовий комп'ютер, Парктроник, Омивач фар, Підігрів дзеркал, Підігрів сидінь, Шкіряний салон, Мультируль, Підсилювач керма, Датчик дощу, Кондиціонер, Клiмат контроль, Круїз контроль, Електропакет, Електросклопiдйомники, Тонування скла
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?