2.0t (B205E 150 л.с)! Вентиляція сидінь! Двигун сухий (нічого не тече, не потіє, не димить)!! У ходу приємний та збитий автомобіль! Також має гарну комплектацію: шкіряний салон з пам'яттю, електрорегулювання сидінь, підігрів та вентиляція сидінь, електроскладання дзеркал, мульти кермо, круїз контроль, клімат на дві зони, електросклопідйомники. Їде бадьоро, впевнено. Також досить гарна шумоізоляція. Цікавий автомобіль за ціною Лачеті. Чекаємо на тест-драйв. Автосалон «Тачки Столиці» філія на лівому березі (м.Київ, вул.Павла Усенка 8) Розглянемо варіанти обміну. Надаємо послугу з пригону авто з-за кордону (США, Європа, Грузія) під ключ у кредит чи лізинг. Гарантуємо комфорт та безпеку угоди. Можливість купівлі в кредит та лізинг автомобіля у будь-якому місті України.
Авто в гарному стані.
Saab 9-3 Aero, 210 hp, офіціал, купувався в салоні , не битий не фарбований 100%. Але вже потребує фарбуватись. Всі питання по телефону. + комлект дисків з резиною (зима) Встановлено ГБО
Доброго дня. Вашій увазі - справжній автомобіль!. Класичний седан. SAAB 9? ????. Швецька якість. Lagom). Авто в адекватному стані. Не заїжджене, без "колхозу". Авто постійно покращується. ********** Якщо Ви хоч трохи цікавитесь автосвітом, ви знаєте, що це за авто.
Saab, технічно справний, на ходу, зі свіжою страховкою, на новій літній гумі та заправленим кондиціонером. По технічці- перебирався двигун, а саме робилась гбц, повністю новий грм, нова помпа, відповідно. Сальники, прокладки і все супутнє. Перебиралась підвіска та гальма, рідини поміняні, пробіг після ремонту близько 3к. Детальніше, розпишу в особистих. Гбо після ревізії. Зроблене світло. По недоліках: треьа робити задні арки, загалом замитий та покоцаний. Є питання по електриці абс. В комплекті зимова гума. Переоформлення обов'язкове.
Автомобіль в дуже доброму стані, не гнилий, повністю обслужений, клімат працює.Пишіть сюди бо немае можливості зараз відповідати на дзвінки.
Авто постійно на ходу. Зручне, надійне,вмістке. 5ступ.АКПП, парктроніки, двозонний клімат,підігрів сидінь, круіз контроль, фаркоп,газ/бензин.Двигун 2.0 Турбо, газ/бензин. Розхід газу 10-траса,12-місто.Авто на базі Опель Вектра (90% запчастин підходить від Опеля). Торг біля авто. Якщо не відповів на дзвінок то пишіть вайбер, телеграм,вотсап!
Неспішно продам свій Saab. Двигун 2.0 атмо (В202). Масла не бере, працює рівненько. Салон в чудовому стані, ніде не порваний, не протертий. Підігріви дзеркал та сидінь працюють, кондиціонер заправлений та працює, електродзеркала, 4 ЕСП, електролюк, електрична висувна антена, ЦЗ. Працює абсолютно кожна кнопка. Також робочі двірники на фарах, підключені оригінальні туманки до кнопки Extra. Нещодавно було замінене лобове скло, усі абсолютно нові подушки двигуна та коробки. Двигун сухенький, нічого не тече. Ціна на штамповках та без рейлінгів. За додаткову плату віддам на дисках, що на фото (SuperAero R16). Рейлінги Saab + аксесуари Thule. Газу нема і не було. Також встановлені оригінальні капхолдери, да і взагалі є ще трішки додаткових тюнячок. Дуже гарна платформа для доведення до ідеалу. Авто щодня на ходу, на дальняки (закордон) також їздить без питань. Причина продажу-хочу Сааб 9-5
Пробили масляний піддон, потрібно заварити, чи поміняти. А так то вкладень не потребує, все працює, їде. Ну може ще замінити лобове скло (є тріщина). Використовується пару раз на місяць, щомісячний пробіг 50-100км. Обмін не цікавить, потрібні гроші.
продам Saab 9.3 2.0turbo 2002р. у хорошому стані. вкладень не потребує. газ вписаний у тех паспорт Будь-який вид переоформлення. господар.
Продам літак в хорошому технічному стані ,я власник більше 2 років та 2ий власник в Україні.2 ключі.Двухзонний клімат ,ксенон,датчик дощу, круіз контроль,омивач фар,підігріви передніх сидінь,7 динаміківЗвоніть,пишіть ,вайбер ,вотсап)Так як на моб не завжди маю змогу відповісти.Торг, присутній.На обмін дорожче
Автомобіль у гарному стані 2.0 turbo B207L Вирізана екологія + легко зашита, в подарунок віддам рідний ЕБУ Багато чого робилось, по кузову не ржава, дно ціле. Новий оригінальний ГУР Новий бензонасос Нова дросельна заслінка Відреставрована рульова рейка Повністю перебраний генератор Замінена натяжна станція ременя генератора А також сам ремень генератора Змінені всі фільтра і масла На всі питання залюбки відповім Машина кожен день в ходу Перекупів і майданчики, попрошу не турбувати Краще писати, бо не завжди буде зручно говорити По ціні домовимося Справжньому покупцю гарний торг
Продам свое авто в нормальном состоянии. Авто на ходу, сел и поехал. Гаражное хранение. На все дополнительные вопросы отвечу по тел. ***************79 Виктор
Продам легковий автомобіль, 2006 року, унівесрсал, пробіг 272 тис., кондіціонер, круізконтороль. На кузові следи експлуотації. Деталі за телефоном.
Продам авто в отличном состоянии,не требует вложений.Сделан полный кап ремонт двигателя(гильзовка,расточка,замена поршней с кольцами,ремонт ГБЦ,замена помпы,цепей,прокладок и резинок),полностью сделанная ходовка,вырезанная экология,сварен даунпайп,выхлопная трасса 76 труба,диски R18 245/45.Все вопросы по телефону,вайбер,телеграмм
Дзвоніть на вайбер та ватсап на ном. Мирослава
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?