Автомобіль на повному ходу газ бензин газ вписаний з обліку знімається двигун після ремонта є питання по кузову.Дзвонити за номером **********
Авто у гарному стані.Газ/бензин.По кузову робити нічого не треба.Всі слабкі місця зроблені і оброблені.Всі скла рідні включно з лобовим.Ходова чудова-нічого не стукає і не грюкає.На данний часаерадень не потребує.Дзвонити після 18:00.Терміновий продаж до 27.06
До вашої уваги в ідеальному по техніці та по кузову авто(стан нового авто)дане авто все в рідній фарбі та вікна всі рідні,рідний пробіг і є сервісна книга,мотор працює ідеально як на бензині так і на газу,по електриці все працює,кліма працює відміно.Вкладено більше 100 тис грн за послідні роки,вкладень не потребує взагалі,грм ,помпа роліки все замінено,торг на переписку.Деталі за номером .
Всі питання за телефоном Машина в хорошому стані , є сліди експлуатації Терміново!!!
Авто в стані для керування, добре для початківців, не шкода вбивати. Є звісно нюанси по кузову, про те мотор та коробка передач працюють як годинник. За деталями телефонуйте.
Торг біля капота.деталі по телефону
Авто в гарному стані,все працює добре .
.
Машиною користуються кожен день, до продажі не готовилась. Мінялися всі росходніки, по кузову мінялися пороги, фарбувалась повністю. Питання по телефону, бажано по вайберу, так як поганий зв'язок.
Авто в загальному чудове, проїхала рік в мене без ніяких нарікань, продаю бо не потрібна, авто стоїть, по автомобілю було обслужено все!! в прямому сенсі слова, З переду всі сайленблоки, шарові опори, втулки, зетки, наконечники з тягами, Рейка рулева відреставрована ще на гарантії, шрус замінено лівий, і передні підшипники, в авто вкладено душу для приємної їзди, кому потрібна заїдемо на яму і все детальніше будете бачити, По тупим питанням не турбувати!!! що треба все написано!
Продам своє авто По кузову все видно на фото,є питання з ходовою,рулева рейка нова не тече,також віддам нові колодки,клімат повністю працює,магнітола з блютузом,пробіг рідний,помилка abs через заклинений задній лівий супорт
- Перегляд / тест-драйв по місту Житомир. - Другий власник по факту (купували через банк) - повністю замінене Щеплення - замінені пороги та зроблена ходова Трохи є ржавчини на дні та кілька нюансів В подарунок нова магнітола В комплекті також йде комплект зимової резини. ---
авто в доброму стані, мотор масло не бере, 2 власник, реальному покупцю хороший торг, якщо цікавить пишіть або дзвоніть
Продам Chery Tiggo 2.0 бензин. Автомобіль виїхав із салону у 2009 році. Я другий власник. Купував авто 15 травня 2026 року у першого власника, який придбав його новим у салоні. Машина купувалася для дружини, щоб навчитися керувати автомобілем. Двигун 2.0 бензин Газ ніколи не встановлювався («газу не нюхав») Рідний пробіг — 67 000 км Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує Всі регламентні роботи виконувалися вчасно Після покупки профілактично оновив підвіску: • стійки та втулки стабілізатора; • сайлентблоки передніх важелів; • задні амортизатори; • задні пружини. Технічний стан відмінний Встановлена сучасна 2DIN магнітола з підтримкою Android Auto та Apple CarPlay та з камерою заднього огляду. Охайний салон, кузов у хорошому стані, не фарбований. Автомобіль використовувався бережно, продається у зв’язку з відсутністю потреби. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. VIN: Y6DDB14B28D070302 Телефонуйте або пишіть — із задоволенням відповім на всі запитання
Авто в відмінному стані,з 2012 року в одних руках.Кожного дня на ходу.По кузову доглянута,техніка теж без зауважень.Охайний салон,сидіння від чері тіго 7,Шкіряні вставки в дверях.Газ 4го покоління,повністю обслужений,новий редуктор та нові швидкісні форсунки.Телефонуйте в любий час,відповім на любе запитання.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?