Продам авто по машині всі нові амортизатори пружини тормоза і ще багато іншого детальніше по тел.
Авто в хорошому стані Двигун заводиться з пів оберту,працює ідеально Ходова не стукає Андроїд магнітола,камкра заднього виду По кузову гнилі немає
Продам автомобіль AUDI A4 B6 2002р. Авто в хорошому стані, кожного дня на ходу, повністю обслужений, все вчасно мінялось. Більше деталей за телефоном.
А4 Б6 з найнадійнішим мотором 1.9TDI Машинка в чудовому стані Мотор не димить, масла не бере КПП перемикається чітко Ходова нещодавно робилася, абсолютно нічого не стучить Салон доглянутий Зроблений STAGE1 У автомобіль вкладено багато грошей: Тормоза по кругу Передні підшипники ступиці Зчеплення Кондиціонер Подушка кпп Світло фар Документи в порядку, готова до переписки Авто варте уваги!!!
авто в доброму стані, обслуговувалось вчасно клімат працює по коробці і мотору питань не має Торг присутній.
Авто пригнане в 2022 з Швейцарії. Другий власник. Пробіг рідний документально підтверджений. Стан як на фото
Мотор добрий Ходова добра Замінено грм масла фільтра Колодки На повному ходу
Продам авто на ходу в гарному стані, телефонуйте **********
Авто на повному ходу, кузов двухстороній луг.
Два ключі. Нові тормозні диски передні, колодки передні та задні. Масла фільтра мінялися вчасно!
Не бита,не гнила,на титанах R17.Кап Рем ходової частини,нові передні колодки,мотор масло не їсть,по коробці питань немає,нові чохли алькантара+шкіра.Машинка варта уваги.Продаж в потребі більшого авто.
Авто в нормальному стані, жодних помилок на панелі, люк працює та не тече, в загалом машина непогана, економічна, але як на свій об?єм та вік їде добре, не гнила, кузов оцинкований, доволі комфортний автомобіль, по авто немало що робилося, дзвоніть, пишіть, питайте, ТОРГ!!!!
Всі деталі по телефону
продаю ауді А4б5 седан стан нормальний,володію з кінця 2020 року .пригнана з Німеччини в 19 році.першим власником.По дані машині по сьогоднішній день проводилось замін багато,сам робив і обслуговував .можу розказати по телефону або при зустрічі.обміни не цікавить мене, продаж звичайний.Перекупів не дзвоніть,їдем далі.Торг.на каву.
Авдюшка в гарному стані, приємна в ходу, не стукає негрюкає, мотор/коробка/підвіска питань нема, акпп недавно відремонтована
3.5 роки на авто їздила я, обслуговували вчасно. Робили все так щоб сів поїхав і не боїшся що станеш на дорозі. машина економна, маленька, зручна і дуже енергійна ? сів і поїхав віддам людині яка хоче їздити і отримувати задоволення.
Продається Авді в норм стані, ходова перебрана , мотор супер турбіна дує. По кузову є нюанси некритичні. На обмін 5.000
Робочий стан, економний двигун, кпп 5 передач, реальному покупцю торг. Телефонуйте
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?