Авто в гарному стані.
після дтп
Автомобіль у хорошому стані. В Україну заїхав у грудні 2021 р., обслужена повністю: масла, фільтра, антифриз, ремені ГРМ та генератораі, ролики, помпа тощо. Веду сервісну книжку, яка дісталась від власника із-за кордону. Два ключі – оригінальні. Твінтурбо – дві турбіни. Перебрав всю ходову...
Продаю ТЕРМІНОВО без передпродажної підготовки, через потребу коштів. Є відео огляд яка вона була перед покупкою на Ютуб. "попрошу звернути увагу на то що на відео було три роки тому, до покупки." ********** Усі подробиці за телефоном!
Авто без дтп . В 2019 пригон з ЕС під замовлення . Вся безпека в авто ціла . Фарба рідна . Була заміна двигуна в 2025 році , за причини пошкодження рідного унаслідок професійного ремонту на станції технічного обслуговування. Двигун разом з навісним в зборі з донора - шведа, пробіг 150т. Після встановлення двигуна з донора було питання пов?язане з програмуванням блока керування яке наразі вирішене . Авто працює як і повинно , без аварійних режимів , ніяких обмежень з боку блоку керування . Без чіпу . Паливна апаратура пройшла обслуговування і перевірку на стенді у майстрів з Одеси , паралельно роботам при встановлені двигуна. Розхід палива співпадає з нормами виробника . Турбокомпрессор в гарному стані . Витрати масла немає. ТНВД і паливна в хорошому стані. Не завоздушується, Навіть після неділі простою. Рідне скло, атермальний шар, не пропускає ультрафіолет. Штатний дизельний обігрівач Eberspracher. Запускається в -14 з пів обороту. Гума зима 15, комплект заводських ковпаків. Ходова в відмінному стані, при заміні мотора передивились на рахунок пошкоджень та замінили нижні важелі , стійки амортизаторів , деякі сайлентблоки задньої підвіски. Замінені передні підшипники , тормозні колодки . МКПП дорест - 5 ступенів, без двомасового маховика, у відмінному стані. Інтелегентне підсвічування зони ніг і дверей, сервопривід багажника з ключа, підігрів дзеркал і заднього скла, обдув заднього скла, двозонний клімат, nightpanel, обдув зони ніг задніх пасажирів, дифузор в підлокітнику. Підлокітник для задніх пасажирів. Кондиціонування речового ящику . 3х шарові ущільнювачі дверей салону і багажника. Датчик дощу, круїз, скандинавське світло, 13 динаміків, штатні підсилювачі, штатний фаркоп. Повний електропакет. Пластик під буксирувальний гак переднього бампера присутній. Автомобіль у дуже пристойному стані на свій вік. Переоформлення. Перегляд у Києві. Обмін цікавий. Гараж, земля, авто. Доплати в обидва боки. Ключі в ключі. Рідна фарба. Зв'язок за цим номером через телеграм
Saab 9-3 Aero, 210 hp, офіціал, купувався в салоні , не битий не фарбований 100%. Але вже потребує фарбуватись. Всі питання по телефону. + комлект дисків з резиною (зима) Встановлено ГБО
Авто в доброму стані!
Терміново!!! Авто має багату комплектацію клімат, підігріви, скло підйомникики, замінено мастило, фільтра, ГРМ.2 комплекти гуми. Можливий обмін без доплати.
Saab, технічно справний, на ходу, зі свіжою страховкою, на новій літній гумі та заправленим кондиціонером. По технічці- перебирався двигун, а саме робилась гбц, повністю новий грм, нова помпа, відповідно. Сальники, прокладки і все супутнє. Перебиралась підвіска та гальма, рідини поміняні, пробіг після ремонту близько 3к. Детальніше, розпишу в особистих. Гбо після ревізії. Зроблене світло. По недоліках: треьа робити задні арки, загалом замитий та покоцаний. Є питання по електриці абс. В комплекті зимова гума. Переоформлення обов'язкове.
Автомобіль в дуже доброму стані, не гнилий, повністю обслужений, клімат працює.Пишіть сюди бо немае можливості зараз відповідати на дзвінки.
Авто постійно на ходу. Зручне, надійне,вмістке. 5ступ.АКПП, парктроніки, двозонний клімат,підігрів сидінь, круіз контроль, фаркоп,газ/бензин.Двигун 2.0 Турбо, газ/бензин. Розхід газу 10-траса,12-місто.Авто на базі Опель Вектра (90% запчастин підходить від Опеля). Торг біля авто. Якщо не відповів на дзвінок то пишіть вайбер, телеграм,вотсап!
Машина в хорошому стані завів поїхав 2.2 дізельок механіка 2003 рік економна
Продам сааб 9-3 не на ходу. По авто треба дивитися електроніку замок і підрулевий механізм треба підшивать.. По кузову норм.. Диски класні.. По мотору питань нема. Салон не очень сидіння куплені є запасні бо ті негодись..Документи ок.
Терміново. Saab 9-3 2006, 1.9 дизель, механіка. Хороший технічний стан, замінено турбіну та комплект щеплення з маховиком. Чистий салон, економний та комфортний автомобіль. Запчастини доступні, багато підходить від Opel Vectra C. Продаємо у зв'язку з купівлею позашляховика. Готовий до будь-яких перевірок. Торг.
продам Saab 9.3 2.0turbo 2002р. у хорошому стані. вкладень не потребує. газ вписаний у тех паспорт Будь-який вид переоформлення. господар.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?